Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Baba

FMA 100 bölümlük bir seri zaten, geç açılıyor biraz ama kurgusu çok sağlamdır.
FSJ'nin açılımı da, Feng Shen Ji, şu ana kadar okuduğum en iyi serilerden birisidir.
Feng Shen Ji şu vizeler bitsin bende bir bakarım bu arada bunlarda babalık hayrı yok sen en iyisi en iyi sensei diye konu aç bissürü sensei var babalık yapmış ögrencisine.

@Sengoku

Konu Biyolojik Baba'ları kapsıyor Mehmet Dono. :( WB, OP evreninde 10 metrelik hatun bulamadıysa benim ne suçum var? :(

Minato Namikaze gibi hem güçlü hemde oğluna gerçekten babalık yapmış birisi varken gerisi tırttır bana göre.Bu ankette oyu Minato Namikaze hakediyor.

@Sengoku

Konu Biyolojik Baba'ları kapsıyor Mehmet Dono. :( WB, OP evreninde 10 metrelik hatun bulamadıysa benim ne suçum var? :(
Süper baba'ya ekleme yapıcaktım mesajda. En kral baba budur aslında diye aslında. WB'e süper baba demişim gibi olmuş onu kasdetmemiştim aslında telefon çalınca göndermişim mesajı :D. Yoksa WB'i gram sevmem :ehe:

10 metrelik hatuna ne gerek var ayrıca. Balım adam arc'ından bahsetmek istemiyorum bu konuyu baltalama gibi olacağı için ama? Kral ve kraliçe üzerine çocuklara bak diye extradan belirtmek isterim.

Not: Ayrıca konularını özlemişiz. Sen bi arada kayboldun ortalık MW'ye kaldı. Çok kötü günlerdi :respect:

Açık anket olmadımı oylamalar şüpheye düşüyor.Anketleri lütfen açık anket yapın.Kim neye atmış neye ne kadar gitmiş görelim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık