Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Oyun Silahı

Kavgaya Hangisi ile Gidilir?

• Tau Cannon

Kullanılan: 20 35.1%
  • Gluon Gun

Kullanılan: 22 38.6%
  • Dark Energy Field Manipulator

Kullanılan: 4 7.0%
  • Dark Matter Gun

Kullanılan: 1 1.8%
  • BFG 9000

Kullanılan: 1 1.8%
  • Fat Man

Kullanılan: 7 12.3%
  • Diğer

Kullanılan: 2 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    57
Gravity gun un dark energy hali en güçlüsü sanırım çünkü düşmanını kendine çekip de yok edebilen başka bir silah olamaz olmamalı.. Silahlarımı bırakın bana degg verin diye ağlıyordum oyunun geri kalanında :(

Vay be :D

Tabiki süpürge (Gloun Gon)
Ama ben pompalıyı iyi kullanırdım arkadaşlar çıldırırdı sağ tık çift mermi :D

Abi Şimdi Big Fucking Gun varken anket başlamadan bitmiş, en sevdiğiniz silah deseydin daha bir hoş olurdu sanki? :)
Şimdi gelelim en sevdiğime, anket içinde Tau Cannon derim sanırım, sağ tuşuyla bir sağa bir sola zıplaya zıplaya milleti az mı çıldırttım çocukken :D En işlevseli ve en zevklisi o.
Ne yazık ki en sevdiğim silah anket içinde değil, Quake 2 Railgun:
1- Elektromanyetik bir pompalı tüfekmişçesine çıkardığı sesler ve animasyon efekti
2- Mermisinin görsel efekti(Spiral halinde ilerleyen mavi bir plazma)
3-Aşırı kuul tipi:
Gördüğüm en karizmatik silah:

Abi Şimdi Big Fucking Gun varken anket başlamadan bitmiş, en sevdiğiniz silah deseydin daha bir hoş olurdu sanki? :)
Şimdi gelelim en sevdiğime, anket içinde Tau Cannon derim sanırım, sağ tuşuyla bir sağa bir sola zıplaya zıplaya milleti az mı çıldırttım çocukken :D En işlevseli ve en zevklisi o.
Ne yazık ki en sevdiğim silah anket içinde değil, Quake 2 Railgun:
1- Elektromanyetik bir pompalı tüfekmişçesine çıkardığı sesler ve animasyon efekti
2- Mermisinin görsel efekti(Spiral halinde ilerleyen mavi bir plazma)
3-Aşırı kuul tipi:
Gördüğüm en karizmatik silah:
Railgun'ı koyacaktım da, vazgeçtim sonradan. En sevdiğiniz desem, Tau Cannon alıp götürürdü anketi. Böyle yaparak diğer silahların da şansını arttırdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık