Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Oyun Silahı

Kavgaya Hangisi ile Gidilir?

• Tau Cannon

Kullanılan: 20 35.1%
  • Gluon Gun

Kullanılan: 22 38.6%
  • Dark Energy Field Manipulator

Kullanılan: 4 7.0%
  • Dark Matter Gun

Kullanılan: 1 1.8%
  • BFG 9000

Kullanılan: 1 1.8%
  • Fat Man

Kullanılan: 7 12.3%
  • Diğer

Kullanılan: 2 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    57
Half-Life'ta favorim her zaman için Snark'tır. Siz bunu böcek olarak biliyorsunuzdur. Yeşil gözlü, kırmızı renkte şirin bir arkadaştır.

Abi Şimdi Big Fucking Gun varken anket başlamadan bitmiş, en sevdiğiniz silah deseydin daha bir hoş olurdu sanki? :)
Şimdi gelelim en sevdiğime, anket içinde Tau Cannon derim sanırım, sağ tuşuyla bir sağa bir sola zıplaya zıplaya milleti az mı çıldırttım çocukken :D En işlevseli ve en zevklisi o.
Ne yazık ki en sevdiğim silah anket içinde değil, Quake 2 Railgun:
1- Elektromanyetik bir pompalı tüfekmişçesine çıkardığı sesler ve animasyon efekti
2- Mermisinin görsel efekti(Spiral halinde ilerleyen mavi bir plazma)
3-Aşırı kuul tipi:
Gördüğüm en karizmatik silah:
abimle ps1 de azmı kapışırdık :D quake3 deki halina nazaran çok daha güçlü burda, isabet alanı geniş bende çok severim :D özellikle multiplayer'de direk tek atması (armor yoksa), dediğin gibi çıkardığı ses vs.

abimle ps1 de azmı kapışırdık :D quake3 deki halina nazaran çok daha güçlü burda, isabet alanı geniş bende çok severim :D özellikle multiplayer'de direk tek atması, dediğin gibi çıkardığı ses vs.
Ben de ps1'de oynadım Quake 2'yi :D Bildiğin sağ sol yukarı aşağı yapıyordun sadece, 57 ekran televizyonda "Aşağı bakma lan" diyen abimden bol dayak yedim, pezonun kendisi yukarı bakıyordu ama :(

Ben de ps1'de oynadım Quake 2'yi :D Bildiğin sağ sol yukarı aşağı yapıyordun sadece, 57 ekran televizyonda "Aşağı bakma lan" diyen abimden bol dayak yedim, pezonun kendisi yukarı bakıyordu ama :(
ahaha :D yan tarafı süzme vardı birde aynen, multitap'la oynardık biz 4 kişi imkanı veriyordu komşular momşular, ne eğlenirdik be :D yeni oyunlardada olmalıymış şu split screen muhabbeti :/ aynı şekilde twisted metal, crash team racing, tarzı oyunlarda süper oluyordu :D

Arkadaşlarla oynarken yasakladığımız, alan kişiyi diğer kişilere karşı çok üstün hale getiren, ''süpürge'' olarak da bilinen gluon gun tabi ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık