Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En güçlü Logia

Kime sorsan yorumunun fanlik koktugunu itiraf etmez ama gel gor ki goro goro'dan bahsederken daha guclu birine verilseydi; yami yami'den bahsederken daha zayif birine verilseydi gibi anlamsiz celiskiler var. Arkadas madem en gucluyu soruyorsun o zaman daha zayif adama degil de hepsinin ayni yuksek gucte adamlara verildigini dusunup de cevap verin.

Goro Goro No mi : Sigara yakmaktan oteye gecemeyen, insanlari anca bayiltabilecek bir meyve. Bahsedilen ada yikan yildirimlar yillar sonucu yapilan bir gemi sayesinde yani tek bir adamin meyve sayesinde yaptigi seyler degil. Diriltmeden bahsediliyor, bu gercek hayatta elektrosok ne kadar ise yararsa OP'da da o kadar yarar.

Not : Oda'nin kistigi meyve, yoksa cok guclu deniliyor. Cok tuhaf bir yaklasim, bu evrenin yaraticisi Oda; bu adam eger 10^12312312 volt elektrik bir insanin kolunu bile uyusturamaz derse gercek budur. Bir buz kalibi adami cayir cayir yakar derse gercek budur. Kisacasi elinizdeki verilerle yorum yapin, gercek hayatla fantezi alemini bir birine karistirmayin.
Elektriğin öldürüp öldürmemesi fark yapmaz, bayıltması yeter, adamı bayılttıktan sonra gider kafasına bi mızrak saplarsın mis gibi ölür,

Diğer konu, one piece dünyasından istediğin adamı seç, bu adamdan 2 tane klon yap, birine karanlık diğerine elektrik meyvesi ver, elektrik meyvesi kullanan her zaman kazanır..

Elektriğin öldürüp öldürmemesi fark yapmaz, bayıltması yeter, adamı bayılttıktan sonra gider kafasına bi mızrak saplarsın mis gibi ölür,

Diğer konu, one piece dünyasından istediğin adamı seç, bu adamdan 2 tane klon yap, birine karanlık diğerine elektrik meyvesi ver, elektrik meyvesi kullanan her zaman kazanır..
Aynen katılıyorum. Enel yetersiz bir adamdı. Meyvesinin yetenekleri en üst seviyede kullanabilen 2 adam arasında yapılan vsde Goro Goro alır.

Adam nasıl araştırmalar yapmış o meyveyi tüm dünya da o meyveyi aramış daha onu yemeden hakkındaki tüm bilgilere sahip. Gayette kullanmayı biliyor verilen bilgilere göre.

Burda kişiye en avantaj sağlıcak meyve sorulmuyor. En güçlü meyve soruluyor. İkisi farklı şeyler şunun ayrımını yapalım bi önce. Magu magu dokundumu adamı öldürür herhangi bi saldırı yapmasına gerek bile yok. Goro Goro yaşlı insanları bile öldüremiyor. One Piece evreninde en güçlü meyve olamaz yani. Ama çok hızlı hareket edebilmeni sağlıyor ki neredeyse ışınlanma gibi,saldırı gücüde fena değil. Kullanıcıya çok avantaj sağlar ama kesinlikle en güçlü değil.

Burda kişiye en avantaj sağlıcak meyve sorulmuyor. En güçlü meyve soruluyor. İkisi farklı şeyler şunun ayrımını yapalım bi önce. Magu magu dokundumu adamı öldürür herhangi bi saldırı yapmasına gerek bile yok. Goro Goro yaşlı insanları bile öldüremiyor. One Piece evreninde en güçlü meyve olamaz yani. Ama çok hızlı hareket edebilmeni sağlıyor ki neredeyse ışınlanma gibi,saldırı gücüde fena değil. Kullanıcıya çok avantaj sağlar ama kesinlikle en güçlü değil.
O odanın işgüzarlığı arkadaş saçmalığın daniskası daha geçen gün haberlerde bile yıldırım düştü haberi vardı [ Allah rahmet eylesin ]

he ilk dediğine gelirsek bir savaşta güç kadar o gücün sağladığı avantajlarda önemli olur. ki Goro Goro'nun maksim ile attığı saldırı [ ki bu meyve bir amiralde olsa o saldırıyı maksimsiz yapardı ] biliyoruz :D

ben anlamıyorum illa güçlü olması için adammı öldürmesi gerekiyor ? Luffy Saint Carlos'a fena çaktı ama Carlos ölmedi ama yine çok sinirlenip vurduğu Saint Carlosu öldürebilecek güçte olan Belamiyi de yere serdi.

Eneli gördük Çarptığı adamlardan en fazla Wiper dayanabildi ama ondan sonra tipik hazin son. Zoro bile 1-2 çarpılmaya gitti. Robin zaten teke gitti. yani illa öldürmesi gerekmiyor. zaten öldürmemesinin sebeni Oda :D adam öldürmesini istemedi öldürmedi ve mıçtı güzelim meyvenin içine. şöle skypedien bi kaç adamı öldürseydi enel millet daha konuşmazdı" enel 70 yaşındaki herifi bile öldüremedi" falan.
Gücünün bir eksiğini şöyle gördüm ben. Enel o meyveyle hüküm sürmek için kendine gemi inşa ettiriyor bulut üreten. Ne gerek var zaten dediğiniz kadar güçlüyse? Upper Land denen kara parçasını kendi gücüyle yok edemiyordu etse bile ne kadar sürer kim bilir aynı şekilde Magu Magu'nun orayı nasıl dağıtabileceğini düşününce yıkıcı gücü bana daha fazla geliyor. Bir nokta daha Enel'e öldürtmeyen Oda Akainu'ya öldürtüyor yani aynı seri içinde bu karakterler gücünü o kadar vermiş demek ki adam.

Gücünün bir eksiğini şöyle gördüm ben. Enel o meyveyle hüküm sürmek için kendine gemi inşa ettiriyor bulut üreten. Ne gerek var zaten dediğiniz kadar güçlüyse? Upper Land denen kara parçasını kendi gücüyle yok edemiyordu etse bile ne kadar sürer kim bilir aynı şekilde Magu Magu'nun orayı nasıl dağıtabileceğini düşününce yıkıcı gücü bana daha fazla geliyor. Bir nokta daha Enel'e öldürtmeyen Oda Akainu'ya öldürtüyor yani aynı seri içinde bu karakterler gücünü o kadar vermiş demek ki adam.
Ferit Akainu Amiral olsun o kadar enel kim ? çakma kami !
+ o gemiyi V-eartha gitmek için inşa ettirdi :D

ben anlamıyorum illa güçlü olması için adammı öldürmesi gerekiyor ? Luffy Saint Carlos'a fena çaktı ama Carlos ölmedi ama yine çok sinirlenip vurduğu Saint Carlosu öldürebilecek güçte olan Belamiyi de yere serdi.

Eneli gördük Çarptığı adamlardan en fazla Wiper dayanabildi ama ondan sonra tipik hazin son. Zoro bile 1-2 çarpılmaya gitti. Robin zaten teke gitti. yani illa öldürmesi gerekmiyor. zaten öldürmemesinin sebeni Oda :D adam öldürmesini istemedi öldürmedi ve mıçtı güzelim meyvenin içine. şöle skypedien bi kaç adamı öldürseydi enel millet daha konuşmazdı" enel 70 yaşındaki herifi bile öldüremedi" falan.
Şimdi güçsüz demekle en güçlü değil demek arasında fark var. Öldüremiyor olması o meyvenin güçsüzlüğü. Akainu o yetmiş yaşındaki dedeye vurmasa şöyle bi dokunsa o adam ölürmü ölmezmi sen söyle. Yada dur ben söyliyim adam mefta olur bikaç saniyede. En güçlüden bahsettiğimiz ankette yıldırım meyvesini şeçmek gülünç oluyor bir nevi. Enel o saldırılarla kaç tane güçlü adamı bayıltabilir sen söyle. Yeni dünyadaki güçlü korsanlardan bahsediyorum,yonkou tayfalarındaki adamlardan vs.

Ferit Akainu Amiral olsun o kadar enel kim ? çakma kami !
+ o gemiyi V-eartha gitmek için inşa ettirdi :D
Amiral olabilir ancak meyve sonuçta bu hadi tam tersi durum olsa Enel'de magma olsa biraz katı form ağırlığı var kullanamıyor dersin ancak meyvenin bir ağırlığı yok. Kaç volt istiyorsa üretecek.

Bu tamamen senin yorumun, bana gore de BB kurouzou ile cekip tek yumrukta Enel'i 5 kere oldurur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık