Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En güçlü Logia

Amiral olabilir ancak meyve sonuçta bu hadi tam tersi durum olsa Enel'de magma olsa biraz katı form ağırlığı var kullanamıyor dersin ancak meyvenin bir ağırlığı yok. Kaç volt istiyorsa üretecek.
Onu demiyorum diyorsun ya o kadar kişi öldürdü felan ! onu diyorum.
Ek olarak misal normal pika pika amiral yerine sade bir korsanda olsaydı bence emin ol %20 %30 güç kaybı olurdu.
mağlum amirallerin seviyesi yonkou gibi !

Onu demiyorum diyorsun ya o kadar kişi öldürdü felan ! onu diyorum.
Ek olarak misal normal pika pika amiral yerine sade bir korsanda olsaydı bence emin ol %20 %30 güç kaybı olurdu.
mağlum amirallerin seviyesi yonkou gibi !
Ben yıkıcı gücünden bahsediyorum kime verirsen ver Enel'den daha fazla volt vurabilecek mi önemli olan bu. Meyvenin kullanıcı gerektirdiği bir durum yok Enel 500 volt vuruyorsa en çok diğer kullananda öyle vuracak. Ha bunu daha etkili kullanır o ayrı.

Ben yıkıcı gücünden bahsediyorum kime verirsen ver Enel'den daha fazla volt vurabilecek mi önemli olan bu. Meyvenin kullanıcı gerektirdiği bir durum yok Enel 500 volt vuruyorsa en çok diğer kullananda öyle vuracak. Ha bunu daha etkili kullanır o ayrı.
Abi amiral diyince akan sular duruyor. %100 diyemem ama kesin fark olur.
Ek olarak ODA meyveyi kötü kullandı. misal örnek vermek gerekirse

Spider-man'daki Elektro misali enerji atışı yaparsa ! önünde duracak pek az canlı olur :D

Nereden biliyorsun?Yami Yami'yi daha kullanmayı bilmeyen BB'nin bile oluşturduğu karanlığa bak.

Yani bu işlerin ne olacağı belli olmaz.Goro goro'yu alan herkez 100m volt atıcak diye bir şeyde yok.Adam belki 1.5m volt'la saldırıcak.
Elektrik kullanan meyvesini hiç kullanmasa ve sırf tekme yumruk dövüşseler bile ikisi de aynı insan olacağı ve karanlık kullanan daha fazla acı çekeceği için elektrik kullanan hertürlü daha üstün, kaldı ki arada bir iki kez boş kalıp elektrik verse fark iyice açılır..

Bu tamamen senin yorumun, bana gore de BB kurouzou ile cekip tek yumrukta Enel'i 5 kere oldurur.
İstersen mesajımı tekrar oku, Enel vs Karasakal dememişim, aynı insanın iki kopyası demişim(karasakal vs karasakal olarak düşünebilirsin mesela - biri yıldırım biri karanlık)

Arkadaşlar ben Oda'nın seride fazla ölüm istememesi yüzünden goro goro'nun gücünün azmış gibi gösterildiği fikrimde ısrarcıyım. Daha önce de verdim aynı örneği, arabasta arc'ta yanlış hatırlamıyorsam 5 km çaptaki her yeri yerle bir edebilecek kadar güçlü ve büyük bir top mermisi zoan meyvesi yemiş olmasından başka bir artısı olmayan Pell'in dibinde patlıyor ve bu adam normalde parçasının bile kalmaması gerekirken arc sonunda sapasağlam karşımıza çıkıyor. Bu durumda o bomba için bir adamı bile öldüremedi güçsüzmüş diyebilir miyiz?
Veya Enel'in öldüremediği yaşlı adamı herhangi bir vatandaş (bildiğin arka plan karakterlerinden sıradan biri) kılıçla, bıçakla, boğarak öldürebilir mi? Öldürebilir. Peki o zaman o eleman için Enel'den güçlü diyebilir miyiz?
Yani bir meyvenin en güçlü olması için illa adam mı öldürmesi lazım?

Bir de galiba önceki sayfalarda galiba yami yami'nin artılarından bahsederken meyve çalma özelliğinden bahsedilmiş, bence o durum meyve+bb sayesinde olan bir şey yani herhangi biri yami yami no mi yerse o güce kavuşamaz kanımca.

baran

Arkadaşlar ben Oda'nın seride fazla ölüm istememesi yüzünden goro goro'nun gücünün azmış gibi gösterildiği fikrimde ısrarcıyım. Daha önce de verdim aynı örneği, arabasta arc'ta yanlış hatırlamıyorsam 5 km çaptaki her yeri yerle bir edebilecek kadar güçlü ve büyük bir top mermisi zoan meyvesi yemiş olmasından başka bir artısı olmayan Pell'in dibinde patlıyor ve bu adam normalde parçasının bile kalmaması gerekirken arc sonunda sapasağlam karşımıza çıkıyor. Bu durumda o bomba için bir adamı bile öldüremedi güçsüzmüş diyebilir miyiz?
Veya Enel'in öldüremediği yaşlı adamı herhangi bir vatandaş (bildiğin arka plan karakterlerinden sıradan biri) kılıçla, bıçakla, boğarak öldürebilir mi? Öldürebilir. Peki o zaman o eleman için Enel'den güçlü diyebilir miyiz?
Yani bir meyvenin en güçlü olması için illa adam mı öldürmesi lazım?

Bir de galiba önceki sayfalarda galiba yami yami'nin artılarından bahsederken meyve çalma özelliğinden bahsedilmiş, bence o durum meyve+bb sayesinde olan bir şey yani herhangi biri yami yami no mi yerse o güce kavuşamaz kanımca.
dikkatini çektiyse arabastada daha ilk bölümlrde robin o pell in belini kırıyor sonra pell hiçbişey olmamış gibi kalkıyor sonra atom bombası gibi bişey dibinde patlıyor ama ölmüyor acaba meyvesinin özelliğimi

Kullanıcıya göre değişir. Doğru ellerde en güçlüsü yami yami derim.

Ancak ateş, magma ve ışık gibi fiziksel saldırıları arttırmadığı için güçsüz birinin elinde işe yaramaz.

Smoker ve aokiji meyveleriyle baya hızlı hareket edebiliyorlardı. Yami yami'de vücudu elemente çevirme olmadığı için bu da yok.

Yami yami tank karakterler için iyi bir meyve. Çekme gücü küçük rakiplere karşı çok etkili. Blackbeard ace'e vururken ace'in blackbeard'a yetişmesine imkan yok. Anca mera mera sayesinde vurabiliyor:
http://www.mangareader.net/one-piece/441/23

Çekme gücü zaten hız ve kenbunshokuyu etkisiz kılıyor kaçma şansın yok. garp gibi fiziksel gücü çok yksek adamlar için en iyi logia değil en iyi meyve olur.

Bana göre Magu Magudur.Saldırı gücü muazzam. Fakat mangada karanlık meyvesi olarak geçti galiba.
Oda kendi türünün en güçlü meyvelerini topluyor BBde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık