Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En güçlü Logia

yıl önce olandu bu.Karasakal şimdi Yonko ve Shanks dengi biri nerdeyse.2 yıl önce Marco-Jozu falanda alırdı bana göre BB'yi.2 yıl sonrasına bakıcaksın sen Yami Yami no mi'yi en iyi kullanan kişi bence Karasakal , çok doğru bir seçim Yami Yami ile BB.
sonuçta 2yıl arada akainu da güçlenecek ama tabi karasakalında tayfası güçlenirse tayfa olarak alırlar.vs de akainu karanlık bıtmıyorsa magmada bıtmesin

sonuçta 2yıl arada akainu da güçlenecek ama tabi karasakalında tayfası güçlenirse tayfa olarak alırlar.vs de akainu karanlık bıtmıyorsa magmada bıtmesin
2 yılda neden herkes gelişmek zorunda anlamıyorum, genç karakterler ve Karasakal gibi yeni yetenek elde edenlerin gelişmesi için potansiyelleri varda, Akainu 40 yıldır Akainu, 2 yıldamı değişecek..

2 yılda neden herkes gelişmek zorunda anlamıyorum, genç karakterler ve Karasakal gibi yeni yetenek elde edenlerin gelişmesi için potansiyelleri varda, Akainu 40 yıldır Akainu, 2 yıldamı değişecek..
Bence de üst rütbeler de gelişirse Luffy bu kadar eğitim yapmasına rağmen daha onların seviyesinde değil bir de bunlar gelişirse 2 y öncesinden bir farkı kalmıyor.

karasakalda o kadar genç değil akainu sonuçta denizci amiralı adam bu durumlar için çözümler arıcaktır illa
demek istediğim akainu bunun altında kalmaz

Kime sorsan yorumunun fanlik koktugunu itiraf etmez ama gel gor ki goro goro'dan bahsederken daha guclu birine verilseydi; yami yami'den bahsederken daha zayif birine verilseydi gibi anlamsiz celiskiler var. Arkadas madem en gucluyu soruyorsun o zaman daha zayif adama degil de hepsinin ayni yuksek gucte adamlara verildigini dusunup de cevap verin.

Goro Goro No mi : Sigara yakmaktan oteye gecemeyen, insanlari anca bayiltabilecek bir meyve. Bahsedilen ada yikan yildirimlar yillar sonucu yapilan bir gemi sayesinde yani tek bir adamin meyve sayesinde yaptigi seyler degil. Diriltmeden bahsediliyor, bu gercek hayatta elektrosok ne kadar ise yararsa OP'da da o kadar yarar.

Not : Oda'nin kistigi meyve, yoksa cok guclu deniliyor. Cok tuhaf bir yaklasim, bu evrenin yaraticisi Oda; bu adam eger 10^12312312 volt elektrik bir insanin kolunu bile uyusturamaz derse gercek budur. Bir buz kalibi adami cayir cayir yakar derse gercek budur. Kisacasi elinizdeki verilerle yorum yapin, gercek hayatla fantezi alemini bir birine karistirmayin.

Elektrik-yıldırım diğer bütün anime/mangalarda imba bir yetenek olduğu ortada normalde o kadar volta lastikte dayanamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık