Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi
Kizaruyu bırakın şimdi onunki meyve sayesinde o meyveyi en cılız adamada versen vururken meyveyi aktif etmesi vurduğu kişiyi metrelerce ileri uçurmasını sağlar zaten o tekmede olay kizarunun bacağında degil meyve gücünde.

Sanji zefi tanımlarken ben yenilmez bir korsan yanında büyüdüm demişti.Sizi bilmem ama sanji için o adam efsane bende zeff diyorum eğerki bacağanı kaybetmeseydi şuan 4 yonkua biri derdim ben bu adam için.Benim merak ettim bu adam roger la karşılaştımı acaba lufy için söyledikleri aklıma gelince karşılaştını düşünmüştüm..

Sanji zefi tanımlarken ben yenilmez bir korsan yanında büyüdüm demişti.Sizi bilmem ama sanji için o adam efsane bende zeff diyorum eğerki bacağanı kaybetmeseydi şuan 4 yonkua biri derdim ben bu adam için.Benim merak ettim bu adam roger la karşılaştımı acaba lufy için söyledikleri aklıma gelince karşılaştını düşünmüştüm..
bende zeff dedim(demiştim) ama fikrim değişti en güçlüyü bilmem ama sanji zeff'i geçmiştir

bacağını kaybetmeyip korsanlığa devam etseydi şu an mihawk ayarında biri olurdu zannımca yonkou demek abartı olur

en güçlü bacak tartışması yapılıyor ve sanji marcodan 2kat fazla oy alıyor.çoğu kişide sanji geçecek herkezi diyor.tamam da şuanki güç tartışılmıyor mu? o zaman sanji nasıl oluyorda amiral sevyesinde ki marcodan daha güçlü ayağa sahip oluyor.zeff diyenler var ,neye dayanarak dediniz biri bana açıklar mı?sırf adam 1 yıl new world(grand line denildi ama olsun)da takıldı diye adamı amiral sevyesi adamdan üstün gördünüz.hiç zannetmiyorumki zeff marco kadar güçlü olsun.
demeyin marcoyu niye bu kadar övüyorsun diye,adamın hem hakisi var hemde sadece ayaklarıyla dövüşüyor.kizaru ve aokijiye attığı tekmeyi herkez gördü,jozu bile aokijiyi uçuramadı(benim gördüğüm bu).nasıl olurda daha ivankovdan bile güçlü değildir(eşittirler belki)dediğimiz sanji marcodan daha kuvvetli bacaklara sahip oluyor.

en güçlü bacak tartışması yapılıyor ve sanji marcodan 2kat fazla oy alıyor.çoğu kişide sanji geçecek herkezi diyor.tamam da şuanki güç tartışılmıyor mu? o zaman sanji nasıl oluyorda amiral sevyesinde ki marcodan daha güçlü ayağa sahip oluyor.zeff diyenler var ,neye dayanarak dediniz biri bana açıklar mı?sırf adam 1 yıl new world(grand line denildi ama olsun)da takıldı diye adamı amiral sevyesi adamdan üstün gördünüz.hiç zannetmiyorumki zeff marco kadar güçlü olsun.
demeyin marcoyu niye bu kadar övüyorsun diye,adamın hem hakisi var hemde sadece ayaklarıyla dövüşüyor.kizaru ve aokijiye attığı tekmeyi herkez gördü,jozu bile aokijiyi uçuramadı(benim gördüğüm bu).nasıl olurda daha ivankovdan bile güçlü değildir(eşittirler belki)dediğimiz sanji marcodan daha kuvvetli bacaklara sahip oluyor.
marco meyvesi sayesinde hız alıp öyle vuruyor sanji saf gücüyle vuruyor

marco meyvesi sayesinde hız alıp öyle vuruyor sanji saf gücüyle vuruyor
ona baksan luffy de meyvesi ile yumruklarını daha güçlü ediyor.kimse diyormu luffynin yumruğu güçlü değil diye.artı marconun fiziksel gücünü gördük o kadar lazerden sonra bile düşmedi ayakta kaldı,aynı lazer süpernovaları indirdi teke.böyle fiziksel gücü olan adamın bacağı güçlü olmayacak kimin olacak?şuanki sanjinin bacak gücü ile onun bacak gücü arasında yine gözle görülür fark vardır kesin

ona baksan luffy de meyvesi ile yumruklarını daha güçlü ediyor.kimse diyormu luffynin yumruğu güçlü değil diye.artı marconun fiziksel gücünü gördük o kadar lazerden sonra bile düşmedi ayakta kaldı,aynı lazer süpernovaları indirdi teke.böyle fiziksel gücü olan adamın bacağı güçlü olmayacak kimin olacak?şuanki sanjinin bacak gücü ile onun bacak gücü arasında yine gözle görülür fark vardır kesin
-luffy'nin normal yumruk attığını gördünmü -evet -marco'nun normal tekme attığını gördünmü? -hayır

-luffy'nin normal yumruk attığını gördünmü -evet -marco'nun normal tekme attığını gördünmü? -hayır
nasıl mantıktır bu,jozuyu gördünmü meyvesiz yumruk attığını yada kizaruyu,?şimdi meyvesiz atsalar güçlü olmayacak mı?ewet marco hızlanarak tekme atıyor,nasılki luffy jet bazuka yapıyor aynı mantık,vuruş gücünü katlıyor.jozu aoku uçuramazken marco o hızla uçuruyor,o zaman hızlanmasa jozu gibi etki bırakabilir yanlışmıyım.marconun fiziksel gücünü gördün,sence sanji onun yanında ne kadar güçlü gözükür(fiziksel olarak).tekme gücü fiziksel güçlü bağlantılıdır,önceden de belirttim kizarunun tek lazeri luffy sevyesindeki adamlara tek attı,aynı lazerlerden kaç tanesi marcoya isabet etti,ama yinede düşmedi marco.göründüğü gibi fiziksel güç olarak marco baya üst(2yıl sonraki sanjinin marco kadar fiziksel güce ulaştığını idaa etmen lazım ki ayak güçleri hakkında sanji daha iyidir diyebilesin)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık