Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi
Zef'in şu anki hali değilde Formunda olduğu hali ile Sanji'den üstün olduğuna inanıyorum.
Şimdiki zaman için Sanji, Geçmiş zaman için Zeff diyorum.
Zeff tek başına kaptanlık yapıp Yeni dünyada hayata kalmış biri Şu anda tayfadan hangisini bırakırsak bırakalım yeni dünyada kaptan olarak yalnız başına 1 sene geçirebileceğini düşünmüyorum.

Pandaman

@RedTeroR

Zeff'in Yeni Dunya'ya gidip gitmedigi kesin degil benim bildigim kadariyla.Sadece Luffy'ye Yeni Dunya'dan kaçanlarin Grand Line'a 'Cennet' dedigini soyledigi için Yeni Dunya'da kaptanlik yaptigi dusunuluyor.Ama dediklerine katiliyorum,Zeff'in gucu=bacaklari,ama bir tanesini kaybetti.Sanji'nin simdiki hali yener bence Zeff'i(tabii bir bacakli halini).

Zeff gibi bir efsanenin bu anketten uzak tutulmasını tartışmadan çıkarılmasını talep ediyorum. Adam Kızıl Bacak Zeff olarak efsane olmuş ve restaurantında hayatının geri kalanını geçiren biri. Bırakalım efsane olarak kalsın. Zeff yerine Kizaru , Marco, Luffy ve benzerleri üzerinde tartışılabilir.

@Pandaman 1 sene geçirdiğini söylendi hatta Don o senenin günlüğüne ulaşıp yeni dünyaya bilgi sahibiyken gitmek istediğini söylüyordu.
Tabi senin dediğin gibide olabilir şimdi tam emin olamıyorum!
Zeff'in 1 sene geçirdiğini varsayıp Sanji'den üstün olduğunu söylüyorum Yalnız başına çer çöpe kaptanlık yaparak 1 yıl geçirmişse Sanji(zoro) ile kıyaslamam o zamanki halini.

Zoro'da Bellamy'nin adamlarından dayak yedi :/
Zeff orada kendini saldı mı ? Bir önceki hareketince inci pearl denen şu saçma adamın alevlerini bacağı ile söndürmüştü,
yani teslim falan olmuyordu, gin geldi arkadanda olsa aldı façasını aşağı.Madem efsane diyoruz gin gibi adama böyle yenilmemesi gerekir. Gin kim allah aşkına ?

Zeff gibi bir efsanenin bu anketten uzak tutulmasını tartışmadan çıkarılmasını talep ediyorum. Adam Kızıl Bacak Zeff olarak efsane olmuş ve restaurantında hayatının geri kalanını geçiren biri. Bırakalım efsane olarak kalsın. Zeff yerine Kizaru , Marco, Luffy ve benzerleri üzerinde tartışılabilir.
Zeff'in gücü tabiki tartışılmaz,
ancak abartıldığını düşünüyorum, benim fikrim şuanda yeni dünyada bulunan kaptan korsanlar civarı gücü olduğu bir doma-mcguy gibi,
aksini ispatlayacak bir delil yok,
1 sene içinde niye dönüyor bu adam madem efsane ?
1 sene durmuş ne yapmış ?
bütün hayatını yeni dünyada geçiren korsanlar var.Ve efsane diyorsun onun efsaneliğinden bahseden kim ? Krieg'ti yanlış hatırlamıyorsam, bi efsane var bide efsane var, Krieg yerine kafa adamlar onun efsaneliğinden bahsetmiş olsa yine hak vericemde yine yok.

Son noktayı Mehmet the Riis (L) koymuş.:alkis:
Benim yorumum ise Okamalardan yana mesela İvankov ,Kumayı tekmesi ile uçurmuştu .
MR.2 de aynı şekilde bacakları kuvvetli sonuçta Okama kenpo bacaklarada dayanan bir stil olduğu için "okama" diyor ve geniş bir cevap veriyorum.:D

Zeff'in gücü tabiki tartışılmaz,
ancak abartıldığını düşünüyorum, benim fikrim şuanda yeni dünyada bulunan kaptan korsanlar civarı gücü olduğu bir doma-mcguy gibi,
aksini ispatlayacak bir delil yok,
1 sene içinde niye dönüyor bu adam madem efsane ?
1 sene durmuş ne yapmış ?
bütün hayatını yeni dünyada geçiren korsanlar var.Ve efsane diyorsun onun efsaneliğinden bahseden kim ? Krieg'ti yanlış hatırlamıyorsam, bi efsane var bide efsane var, Krieg yerine kafa adamlar onun efsaneliğinden bahsetmiş olsa yine hak vericemde yine yok.
Amaç açık Marco. Zeff'i konudan çıkarmak. Bu karakterin ne düzgün bir kavgasını gördük ne de vssini Efsane olmuştur olmamıştır. Bunun bir önemi yok sanırım.
Son noktayı Mehmet the Riis (L) koymuş.:alkis:
Benim yorumum ise Okamalardan yana mesela İvankov ,Kumayı tekmesi ile uçurmuştu .
MR.2 de aynı şekilde bacakları kuvvetli sonuçta Okama kenpo bacaklarada dayanan bir stil olduğu için "okama" diyor ve geniş bir cevap veriyorum.:D
Bence de kayda değer güçlü bacaklar var onlarda da. Eklenebilir. Ama en güçlü ve güzel bacak Hancock'a ait. Adamı taş eder.:D

Amaç açık Marco. Zeff'i konudan çıkarmak. Bu karakterin ne düzgün bir kavgasını gördük ne de vssini Efsane olmuştur olmamıştır. Bunun bir önemi yok sanırım.

Bence de kayda değer güçlü bacaklar var onlarda da. Eklenebilir. Ama en güçlü ve güzel bacak Hancock'a ait. Adamı taş eder.:D
Hancock'un tekme gücü kendi gücünden gelmiyor ki haki ve meyvesinden geliyor sadece güzellik gerçi bu da önemli :D. Ben Zeff'ten yana kullanıyorum oyumu sonuçta Sanji'nin ustası ama keşke buna bir dövüşünü görüp de karar verseydik diyorum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık