Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi
Zeff'in ne kadar efsane vs. oldugunu Mihawk'u tanimayan birinden duyuyoruz hatirlatirim ;)

Ben Sanji'nin suanki halini tam olarak bilemedigim icin Ivankov diyorum. Hebi hime-sama'mizin gorunen en saglam tekmeleri seytan meyvesiyle olanlardi bence.

Yuh ya herif Gin e yenildi siz en güçlü diyorsunuz yok yeni dünyaya gitmişte adını herkes biliyormuşta bir Don Krieg biliyor oda East Blue lu olduğu için.Gençliğinde çok güçlüymüş kızıl bacak denmesinin sebebi de bacaklarının düşmanlarının kanlaıyla kaplanmasından başkada bildiğimiz bir şey yok Sanji şuanki haliyle çok rahat bir şekilde alır Zeffi.

ben zeffin, amiral sevyesinde olan,ve sadece ayağı ile dövüşen marcodan daha güçlü tekme atacağını düşünmüyorum

Yuh ya herif Gin e yenildi siz en güçlü diyorsunuz yok yeni dünyaya gitmişte adını herkes biliyormuşta bir Don Krieg biliyor oda East Blue lu olduğu için.Gençliğinde çok güçlüymüş kızıl bacak denmesinin sebebi de bacaklarının düşmanlarının kanlaıyla kaplanmasından başkada bildiğimiz bir şey yok Sanji şuanki haliyle çok rahat bir şekilde alır Zeffi.
Genç halini çok rahat alıyorsa, helal olsun.

en güçlü 2 bacak çarpışıyor:D

[video=youtube;r95nkn_90JY]http://www.youtube.com/watch?v=r95nkn_90JY&feature=related[/video]

inşallah bu sahneyi gerçekte de görürüz:D

Sanjinin bacakları Roberto carlasla kıyaslanır denktir saf güç olarak sanji ama Kizaru meyveyle carlosuda solluyor ne yazık ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık