Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
hacı ace, akainu yener tmm. benim başka bir sorum olacak herkese.

Magellan Doku Gumo saldırısını logia kullanıcıları ile vs atarken yapsa Logialar zehri solusalar bişi olurmu ? eğerki olursa Doku Doku No Mi nin gücü daha fena artar.

diğer bi soruda yukardaki ile de alakalı. eğer Logialara etki etmiyorsa bu saldırı ID de Croco neden kaçanlar arasındaydı ? orda Magellanı yenebilecek bi Jinbei bide o vardı bana göre. Jinbei yine belki yenilebilirdi ama Croco? Akainuya artislik yapmış biri bu Magellandanmı korkucaktı. yoksa beni ilgilendirmez ben çıkayımda ID den gerisi boş die mi düşündü ?
Bence logialara etkisi yoktur.Solusalar bile ne fark eder ki mesela Croco soludu diyelim adamın ciğerleri de kum damarları da kum herhangi bir etkisi olacağını sanmıyorum.
Croco'nun kaçma olayında ise senin belirttiğin gibi bence de ID'den çıkmak için etliye sütlüye karışmadı Croco.

Croco yener ya da yenilir bilemem ama vs her turlu fazlasiyla uzun surerdi ki ben dusunemiyorum bile Croco diyecek siz onden gidin ben Magellan'i sizin icin durdururum :p

Lawın meyvesini yani Ope Ope No Mi ye oyumu verirdim normalde ama ne yazıkki yok. o yüzden Doku Doku No Mi ye gitti oyum.

Edit: şimdi gördüm Pura Pura no Mi die eklemiş. Ben konunun yeni açıldığını zannediyordum. anladımki o zamanlar Lawın meyvesinni gerçek ismi belli değilmiş ^^ Oy Doku Dokuya gitti ama olsun onuda severim ^^
Law'ın meyvesinin adı Ope Ope no Mi , Pura Pura no Mi ne oluyor ?
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi anket açıldığında heniz Law'ın meyvesinin gerçek adı belli değildi, fanlar arasında Pura Pura no Mi ismi yaygın olduğu için onu kullandım(bir yöneticiden düzeltmesini rica ederim)..

Magellan Doku Gumo saldırısını logia kullanıcıları ile vs atarken yapsa Logialar zehri solusalar bişi olurmu ? eğerki olursa Doku Doku No Mi nin gücü daha fena artar.

diğer bi soruda yukardaki ile de alakalı. eğer Logialara etki etmiyorsa bu saldırı ID de Croco neden kaçanlar arasındaydı ? orda Magellanı yenebilecek bi Jinbei bide o vardı bana göre. Jinbei yine belki yenilebilirdi ama Croco? Akainuya artislik yapmış biri bu Magellandanmı korkucaktı. yoksa beni ilgilendirmez ben çıkayımda ID den gerisi boş die mi düşündü ?
Zehrin logiaları etkileyeceğini düşünmüyorum ama özellikle kuma karşı bir üstünlüğü olabilir, kum sıvılara karşı zayıf ve gördüğümüz kadarıyla zehirde gayet akışkan kıvamlı bir sıvı, bu yüzden Magellan Croco'ya dokunabilir diye düşünüyorum..

Fuwa Fuwa no mi , çiftçilikte yapsan , balıkçıda olsan , savaşsanda en kullanışlı meyvedir bence.

Law vs Magellanda Law 2 sene sonraki halinde ise sana şöyle izah edim vsyi.

Lawdan 1 tane Room sonra bi kılıç darbesi ve Magellan 2 ye bölünür yada Karakterini başkası ile değiştirir olur biter.

Ben lawı severim en sevdiğim adam WB sonra o gelir Enel ile birlikte ama bu açıklamam onu sevdiğimden değil bence gerçekte böyle olurdu.
Magellanı küçümsedin sanki.adam tek başına ID nu koruyor.ace,jinbei,shiryu,basco shot,wolf,caterina,pizzaro böyle adamlar vardı ID de.bu adam tek başına orda duruyorsa demek ki tek başına orda durduramıyacağı adam yok.
bence Magellan alır sence law ama senin dediğin gibi tek rooma gidecek adam değil Magellan

şimdi Law bu haliyle direkt Room açıp Magellana sallasa bi kılıç magellanı 2 ye böler. 2 ye bölünş magellanda bişey yapamaz adam gibi. Magellanda çok hızlı değil ki kaçsın o kılıç kesiğinden. Logiada değil. anca daha vsnn ilk başında Venom Demon yaparsa belki oda belki çok zorlar Lawı ama yener demiyorum 2 sene sonraki Law Ope Ope meyvesi ile çok güçlü olmuş. ben hep 2. En güçlü Paramecia meyvesi konusunda Ope Ope ve DOku DOku arasında kalmışımdır ama görüyorumki cidden Lawın meyvesi harika. Lawda güçlenmiş. Ope Opeyi Buggye versen öel kullanamazdı. kimin aklına gelirdki Room zarından kutu yapıp Smokerin kalbini alacağı ?
O dediğini wb ye yapsa wbde kesilir.wb çok mu hızlı.karıştırdığın şey karşıdakininde saldırılara karşılık vereceği.smoker gibi biri bile lawa dokunma şansı yakalamışken,shikinin ilk kaçışından beri görevde olan magellan bırakta dokunma avantajı yakalasın.dokunmasa bile kendine dokundurtmaz.law muhabbetide iyice kuma muhabbetine döndü.kumayada zamanında herkesi uçurur deniyordu(yakalarsa uçurur,her adam o avantajı vermez).lawa o avantajı zannediyormusun o sevyedeki adamların o kadar basit bir şekilde vereceğini

İsko Magellan kesilse bile ne olacak ?
Kesilmiş olan Samuray bedeni Brook'a saldırıyordu.
Magellan kesilmiş olsa bile önemli olan zehrinin ne kadar büyük bi alanı kapsayacağı.
Böyle düşünürsek zaten Room zehirle dolabilir Magellan Anti oluyor.

O dediğini wb ye yapsa wbde kesilir.wb çok mu hızlı.karıştırdığın şey karşıdakininde saldırılara karşılık vereceği.smoker gibi biri bile lawa dokunma şansı yakalamışken,shikinin ilk kaçışından beri görevde olan magellan bırakta dokunma avantajı yakalasın.dokunmasa bile kendine dokundurtmaz.law muhabbetide iyice kuma muhabbetine döndü.kumayada zamanında herkesi uçurur deniyordu(yakalarsa uçurur,her adam o avantajı vermez).lawa o avantajı zannediyormusun o sevyedeki adamların o kadar basit bir şekilde vereceğini
O seviye falan diyoruzsunuz da o zaman bu law Opta sadece kendi yaşıtları ve çöpten adamlara mı ahkam kesecek smokerda deneyimliydi savaşmadan çoğu kişi smoker harcar 2 yıl önce adam koramiral seviyesiydi şimdi aşmıştır dedi Law met ile vsyi pek uzatmadan bitirdi magellanın seviyesi dediiğimiz kavram Law için aşılması zor değil.
ha garp ray-san dersen sengoku gibi eski toprakları dersen amiral gibi tecrübeli adaları dersen anlarımda magellan bunların seviyesinde değil.

O seviye falan diyoruzsunuz da o zaman bu law Opta sadece kendi yaşıtları ve çöpten adamlara mı ahkam kesecek smokerda deneyimliydi savaşmadan çoğu kişi smoker harcar 2 yıl önce adam koramiral seviyesiydi şimdi aşmıştır dedi Law met ile vsyi pek uzatmadan bitirdi magellanın seviyesi dediiğimiz kavram Law için aşılması zor değil.
ha garp ray-san dersen sengoku gibi eski toprakları dersen amiral gibi tecrübeli adaları dersen anlarımda magellan bunların seviyesinde değil.
bende diyorum ki Magellan ID da tek başına duruyorsa ve dünya hükümeti buna onay vermişse demekki,gücü orda hapsedilen herkese yetebiliyormuş.
law shici oldu aradan 2 yıl geçti diye Magellan gibi adamı kolay harcayamaz.venom demonu gördükten sonra lawın roomu içinde işi yaş.çünkü saldırı alanı geniş magellanın.bırakında azcık gelişsinler 2yıl geçti diye .3 sihici gücünde ki adam ve bir süpernova yı arkasına bakmadan kaçırttı magellan..

Magellan ID'den ayrılıp 2 yıl daha farklı çalışsaydı o arada meyvesini ve hızını gelişitirip amiral olma şansı yakalayabilirdi.Ama gitmemiş kalmış olduğu yerde.Law 2 yıl sonraki haliyle yenme olasılığı daha yüksek Luffy'den.Law kılıç kullanarak uzaktan halledebilirken Luffy vurarak yapmak zorunda.Ama bu dediğim Law , Luffy'den daha güçlüdür değil.Magellan gibi güzel meyveli bir adam neden kapana kısılıp duruyor anlamış değilim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık