Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
bende diyorum ki Magellan ID da tek başına duruyorsa ve dünya hükümeti buna onay vermişse demekki,gücü orda hapsedilen herkese yetebiliyormuş.
law shici oldu aradan 2 yıl geçti diye Magellan gibi adamı kolay harcayamaz.venom demonu gördükten sonra lawın roomu içinde işi yaş.çünkü saldırı alanı geniş magellanın.bırakında azcık gelişsinler 2yıl geçti diye .3 sihici gücünde ki adam ve bir süpernova yı arkasına bakmadan kaçırttı magellan..
Magellan'ın orda hapis olan herkese gücünün yetmesi imkansız. Çok uçuk bir tabir olmuş.

Magellan'ın orda hapis olan herkese gücünün yetmesi imkansız. Çok uçuk bir tabir olmuş.
bb ID dakien güçlü adamları kendi tayfasına aldı.ve o adamlar arasında shiryu 2.adam oldu büyük ihtimal(herkesin beklentisi o yönde,bb tayfasının zorosu oldu).magellanda shiryuya denk biri.ordaki herkese gücü yetecek dememin sebebi bu(teke tek anlamında kullandım tabiri).ace bir nevi magellanın antisi gibi birşey.

NBA01

Magellan ace yi yenen bb ve tayfasına aynı anda tek atmadı mı(full gücünü kullanmadan).sen öyle dedin ki Law nerdeyse kolay harcar diye.niye law bb nin 2 seneki halinden fazlasıyla güçlümü ki bbye tek atan magellanı öyle rahat indirecek.

Magellan ile BB vs atmadı sadece BB ona doğru yürürken sen magellan mısın dedi magellan direk daldı savaşmadılar bile aslında law ile magellanı burda tartışmak yanlış spoiler verilebilir.

bMagellan ace yi yenen bb ve tayfasına aynı anda tek atmadı mı(full gücünü kullanmadan).sen öyle dedin ki Law nerdeyse kolay harcar diye.niye law bb nin 2 seneki halinden fazlasıyla güçlümü ki bbye tek atan magellanı öyle rahat indirecek.
Bu vs için Law yener demem ama bu tarz kıyasları da pek sevmiyorum, o bunu yendi, bu şunu yendi o zaman öteki berikini kesin yener gibi(böle olunca işin ucu saçma yerlere gidiyor -Luffy Enel'i yendi, Magellan Luffy'i yendi, bu durumda Magellan Enel'i yener gibi), bu gibi kıyaslarla uğraşmaktansa sadece iki karakteri karşılaştırmak en iyisi, ve bu durum için Law'ın meyvesi zehri engelleyebilecek yeteneğe sahip olduğu için avantajlı bir meyvedir(tabi düzgün kullanılırsa)..

kid'in meyvesi aslında çok güçlü kizaru'nun ışınını durdurmuştu. kid, magellan, luffy ve buggy arasında kaldım ama luffy'ye verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık