Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Ortaokulda bizim okulun basket takımındaydım. Daha takıma yeni girdiğim zamanlardı ve maçlarda genelde yedekte bekliyordum. O gün bir özel okulla maç yapıyorduk ve baya seyircileri vardı. Atmosfer çok iyiydi. Koç beni oyuna aldı. Top elime geçer geçmez hızlı bir şekilde sayı attım. Mutlu bir şekilde takım arkadaşlarıma döndüm, girer girmez sayı atmanın adrenaliniyle kalbim hızlı hızlı atıyor falan. :D Ama bizimkiler bana ''ne yapıyor lan bu değişik?'' der gibi bön bön bakıyorlardı. Neden sevinmedi lan bunlar diye düşünürken sayıyı bizim potaya attığımı fark ettim. O an baya utanmıştım. :D

10-11 sene önce TRT'de Aileler Yarışıyor diye bir program vardı. Her bölüm 2 aile katılırdı anne baba çocuk üçlemesiyle. Program öncesinde de her aile ferdine özel olarak sorular sorulur, programda o soruların cevaplarını diğer aile fertlerine sorarlardı. Ben o zamanlar 6-7 yaşımdaydım ve o lanet programa katılmıştık. Zorla beni de götürdüler tabii. Program boyunca verdiğim saçma cevapların hepsini yazmayayım, en utandığıma geçiyorum direk. Sunucu bana annenin en sevdiği içecek ne diye sordu. Dondum kaldım, aklımda sadece su ve kola var. Ama nasıl olduysa o yaşımda daha önce hiçbir yerde görmediğim ve içildiğine şahit olmadığım içkiyi söyledim: Şarap :/ Bütün stüdyo kahkahaya boğuldu, rakibimiz olan aile ve sunucu dahil herkes bana bakıp güldü 1 dakika boyunca. Yerin dibine girdim resmen. Yetmezmiş gibi bütün akrabalarım 3 4 sene boyunca beni her gördüklerinde bu olayı hatırlatıp dalga geçtiler şarap nerden senin aklına geldi diye. Bu arada annemin en sevdiği içecek de maden suyuymuş o_O

Ortaokulda bizim okulun basket takımındaydım. Daha takıma yeni girdiğim zamanlardı ve maçlarda genelde yedekte bekliyordum. O gün bir özel okulla maç yapıyorduk ve baya seyircileri vardı. Atmosfer çok iyiydi. Koç beni oyuna aldı. Top elime geçer geçmez hızlı bir şekilde sayı attım. Mutlu bir şekilde takım arkadaşlarıma döndüm, girer girmez sayı atmanın adrenaliniyle kalbim hızlı hızlı atıyor falan. :D Ama bizimkiler bana ''ne yapıyor lan bu değişik?'' der gibi bön bön bakıyorlardı. Neden sevinmedi lan bunlar diye düşünürken sayıyı bizim potaya attığımı fark ettim. O an baya utanmıştım. :D

Seni mi kıracağım la.
Orta okul blmm kaçıncı sınıftaydık.Çöpü dökmem gerekiyordu okulun dışındaki belediye çöpüne.En yakın arkadaşımla gidip döktük.Gelirken kovayı bana taşıtırmaya kalktı okul bahçsinde..Bende kızdım kovayı ayağımla hafif tekmeleyerek ama kırmadan.Bir baktım okul merdiveninin en başında hoşlandığım kız.İyice kasıldım görmemiş gibi yaptım.Tam merdivenlere yaklaştım.Başka sınıftan ir kız beni dürttü müdür görmüş beni çağırıyoruş.Geldi yanıma eyvah dedim.Çöp kovasını aldı bir kolumdan tutup belimde kıçımda kırdı eviire çevire.[:D].Sonra yürü git diye savurdu.Yani tenefüste hem herkesin hem de hoşlandığım kızın gözü önünde okkalı bi dayak yemiştim:DDayak hiç acıtmadıda gururumma çok dokundu.Gittim bir köşeye ağladım.Derse girdiğimizde hala hıçkırıyordum bir anda derse müdür girdi ben kendimi saklasaamda gördü.Beni ve arkadaşımı odasına çağırdı.Gittik.Olayın iç yüzünü sordu bana, anlattım.Birazda ajıtasyon yaptım.Hatasını anladı teselli etmek için öptü yanağımdan derse gönderdi.
Böyle işte yerin dibine girmişim dayağı yediğimde :( Bir hafta utançtan kzınn yüzüne bakamamıştım.Müdür kötü adam sayılmazdı ama şerefsiz yanlış anladı fevri davrandı.:mad:
Bu olayı ne zaman hatırlasam fena gülüyorum ama.Böyle bir anı herkese nasip olmaz.:DMüdür dayağı bu boru mu :D:oleyo2:
Ahaha, herkesin içinde rencide et ama kapalı kapılar ardında özür dile.:D

Sen böyle deyince benimde aklıma bir tane geldi. Bilgisayar dersi için sınıfın önünde bekliyoruz. Hoca gelecekte kapıyı açacak, orta okuldayız ve tabi gürültü yapıyoruz. Sinirli şekilde geldi kızları içeri soktu cetveli aldı, erkeklere yer misin yemez misin? Arkadaş doğrucu Davut atladı, kızlar da gürültü yaptı diye, sonra bir daha girişti bize. Sıra bana geldi, biraz karışıklık oldu, ellerime vurmuş gibi yaptım, anlamadı bay geçtiydi. Çok zorumuza gitmişti. O günden beri eşitliğe inanmıyorum. Kızlar saç baş istediği gibi takılsın bizim gömlek dışarıda sakala laf etsinler. Çok iki yüzlü okul sistemi.:(

Neyse bir günde beden dersindeyiz, beden hocası uzakta, kızlara basket mi ne çalıştırıyor, ben arkadaşa bir şey dedim, o da bedenciye artist mi ne dedi hava yapıyor gibi şeyler salladı. Ben gittiydim o ara diğer ikisini yakalamış bunları acayip dövmüştü.:D İlk lafı da ben attıydım oysa ama şanslı adamım.

Ahaha, herkesin içinde rencide et ama kapalı kapılar ardında özür dile.:D

Sen böyle deyince benimde aklıma bir tane geldi. Bilgisayar dersi için sınıfın önünde bekliyoruz. Hoca gelecekte kapıyı açacak, orta okuldayız ve tabi gürültü yapıyoruz. Sinirli şekilde geldi kızları içeri soktu cetveli aldı, erkeklere yer misin yemez misin? Arkadaş doğrucu Davut atladı, kızlar da gürültü yaptı diye, sonra bir daha girişti bize. Sıra bana geldi, biraz karışıklık oldu, ellerime vurmuş gibi yaptım, anlamadı bay geçtiydi. Çok zorumuza gitmişti. O günden beri eşitliğe inanmıyorum. Kızlar saç baş istediği gibi takılsın bizim gömlek dışarıda sakala laf etsinler. Çok iki yüzlü okul sistemi.:(

Neyse bir günde beden dersindeyiz, beden hocası uzakta, kızlara basket mi ne çalıştırıyor, ben arkadaşa bir şey dedim, o da bedenciye artist mi ne dedi hava yapıyor gibi şeyler salladı. Ben gittiydim o ara diğer ikisini yakalamış bunları acayip dövmüştü.:D İlk lafı da ben attıydım oysa ama şanslı adamım.
Sen ayrımcılık yapıldığı için sistemi kötülüyorsun sanırım. Bence buradaki asıl olay ayrımcılık değil insana insan gibi davranmamak.

Sen ayrımcılık yapıldığı için sistemi kötülüyorsun sanırım. Bence buradaki asıl olay ayrımcılık değil insana insan gibi davranmamak.
Aynen öyle. Bizim anadolu lisesi paracı bir okuldu, kazandığım halde kayıtta para almışlardı. Herkesten almışlar istisnasız, okulun ilk haftası para vermeyen çocukları sınıflarından toplatmışlardı. Kardeşim kazandığında yine para vermiştik. Bir tane çok zengin ailenin çocuğu sınıfın kapısını kırmıştı, bizi alt devredeydi mesela o çocuğa hiçbir şey olmadı.

Hocaların hepsi kaliteliydi ama özel ders veriyordu, kendi dersine girdiğin kişiye özel ders vermek ne kadar etik? O yüzden ayrımcılığı dibine kadar görmüş biri olarak vardığım sonuç bu. Bizim sınıfa Ankara'dan anadaolu lisesinden bir çocuk gelmişti de yer yok demişlerdi sınıflarda. Okula PC almıştı babası. Böyle 100 tane şey yazabilirim.

Croco-Boy

Cocuklugumdan beri derslerde uyuya kalmak degismeyen bir alıskanligimdir. Bi ara ortaokuldayiz hoslandigim kizin yaninda oturuyorum. Uykum geldi kış ayındaydık. Uyumak icin onun montunu istedim , kokunla uyumak istiyorum demistim yaşıma gore fazla romantik bir sözdü. Herneyse aldım uyudum uyandigimda bir baktimki vucudumdaki %75 suyun yarisi monta akmış agzımdan. Allah affetsin kız bana " uyudunmu sıctın mı belli degil" dedi. Cok utanmistim ama suan hic iplemiyorum o zamanki halimi. Hatta ne komikmis diyorum. O olaydan sonra agzimdan nefes alarak degil burnumdan nefes alarak agzim kapali uyumayi ogrendim. Buda böyle bi anıydı....

En kötüsü aklıma gelmemiş bak dur onu yazayım 2 sayfa önceki anımı dörde katlar :(

Anneme Facebook açtım kullanmayı öğrettim falan ( o güne lanet olsun :( ) o da gitmiş çocukluk arkadaşını bulmuş bayağı bir konuşmuşlar eve davet etmiş, gelmişler işte öğlen saati. Kapıdan bir selam verdim gittim odaya, kapattım kapıyı akşama kadar pc başında takıldım. Modemin anteni bozuktu, arada internet gidiyordu. Bizim modem de farklı bir odada yatağın yanında duruyor. Modemi düzeltmek için o yatağın üstünden yuvarlanarak modeme ulaşıyorum. Neyse çok anlattım, akşam hava karanlık o oda da karanlık, internet gitti çıktım odadan modeme ulaşmak üzere yatağa bir zıpladım elim bir şeye çarptı yatağın üstünde. Aynı hızla geri çekildim ışığı açtım noluyor lan falan diyorum, benden biraz küçük bir kız yatıyor yatakta. Önce kısık gözlerle baktı sonra gözleri açıldı korktu biraz bende çok pardon özür dilerim falan filan diye kaçtım ordan odama girdim ışığı falan kapattım karanlık odada volta atmaya başladım utançtan ateş atıyor vücut. Baya geç saatlerde gittiler stresten 2 dk oturamadım la yerime. Bizimkiler birşey demedi gittikten sonra açıkta söylememiş demek ama ailesine demiş olabilir. Allah'tan uzakta oturuyorlar aylardır görüşmüyoruz bir daha da görüşmeyiz.

1- Elimde şu şemsiye saplı dönerken ses çıkaran çarkın sapı var. (daha doğrusu ortadaki parça. Boru gibi bir şey. Diğerleri buna giriyor) ben bu parçayla etrafta tazmanya canavarı gibi dönüp banyoya giriyorum, Beeeen tazmanyaaa canavarı diyip kalıp sabunu delip boruyla içime çekip kusuyorum. Banyoda babam traş oluyor.
2- Evde kimse yokken kuzenlerlw bir ohun oynuyoruz. Ev 5. Katta, ben bir odada kitliyim. Anahtarı pencerenin dibine koyuyorlar. Ben çıkıp alıp içeri gidip içerden açıcam odayı. 3 tur falan oynuyoruz sonra anahtarı çok uzağa koydular benim biyerlerim almaya yemedi. Ben speedy gonzalez diyip elimdeki bardağı(ne işi varsa) koşarak kapıya vuruyorum. Elime giriyor cam ben ağlıyorum. There is blood everywhere...
3- arkadaşla konuşurken ağzına tükürdüm.
4-sandalye kapmaca oynarken yandım. Yanınca kızıp o tarafa yerden pet şişe fırlattım. Kızlardan biri kayıp çenesini sandaleye geçirdi.
5-yengem şarap içerken bu cüce içiyorsa bende içerim diyip yengemin bardağını fondiplemek. Sonra odada uyanmak.
6- Babasını kaybetmiş almanca hocasına güzel öldümü demek(berbat hissettim sonra amacım bu değildi)
7-arkadaşlarla cetvel savaşı yaparken sınifa giren hocayı arkadaş zannedip boynuna t yi sallamak
8-babannem sandığım bayanın üstüne denizde topladığım çöpleri fırlatmak(6 yaşında falanım)
9-edebiyat hocası ile konuşurken konudan konuya atladık nefret ettiğimiz tiplerden bahsediyoruz. Saçını boyatan erkeklere ağır laflar saydırdım. Sonra yanımdaki arkadaş hica kaçtıkdan sonra kafama vurup o da bkyatıyor salak dedi. Sonra o hoca ile bu gün karşılaştık ben merhaba diyince kaçtım.
10-kaldırımda yürürkebe kaldırımdaki mantara takılıp düşmek.
Daha vardır mutlaka.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık