Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Bu daha iki saat once oldu. Arkadaslarla iftara gittik arkadas arabayi parkedecek bi baksana kardirimdan cok uzaktamiyiz dedi arabanin camini yarim acikti kafayi cikartirken dugmeyle acim derken kapatmisim kafayi sikistirdim bir an kendi mi mujde ar filminde hissettim:D
Utanmadim ama baya komikti.

Lisedeyiz.Son dersten önce sınıfta bir kız arkadaşım iyi vurmuştu kafama onu kızdırdığım için.O an sinirlenmiştim bayağı ama hoca gelip dersi başlatmıştı ve 45 dakika beklemiştim sınıfta.Son zil çalınca herkes sınıftan çıkarken ben salakta yürüyorum kızın arkasından intikamımı almak için.Sert vurmayacaktım şaşıracaktı sinirlenmesi için vuracaktım.Mervidenlerden iniyoruz arkadaşlarım yanımda onlarda benim vurmamı bekliyor olayı alevlendirmek için.Merdivenlerdeyiz işte ama bütün okul çıktığı için bayağı kalabalık merdiven.Ben arkadaşı arkasından gördüm.Gördüğüm an geçirdim kafasına.Burada utanç duyduğum an geliyor ve kız bana donüyor ki vurduğum kızı tanımıyorum.Ben o şaşkınlık ve utançla özürler yağdırıyorum kıza ve arkadaşlarım yanımda gülmekten ölüyorlar olay karşısında.Üstüne kızda bana gerizekalı diyince ben tam çöküyorum o an.Neyse ki kız çok saydırmıyor ve arkadaşlarım çok üstüme gelmiyor merdivenden indiğim gibi kendimi toparlıyorum.Kızın bana dönüp gerizekalı dediği anda utandığım kadar hiçbir yerde utandığımı hatırlamıyorum.Bu da böyle bir anımdır.

Herhalde bundan 10-15 yıl öncesi orta okula gidiyorum o dönemler küçüklükten beri aileden de gelen bir ilgide var İngilizceye.Neyse birgün İngilizce dersindeyiz ülkeleri öğreniyoruz hoca tahtaya Egypt yazdı cevabı biliyorum dilimin ucunda ama bi türlü çıkmıyor ağzımdan o kelime, derken kimseden cevap gelmeyince hoca Mısır dedi daha sonra benim jeton düştü ayağa kalkıp Mısır diye bağırdım tabi hocayla birlikte sınıf koro halinde bastı kahkahayı :oleyo::oleyo2:.O dönem utanmıştım bayağı.

Mihawk

Bir gün 3.sınıfta falandım sanırım. Beni gaza getirdiler cebimde de param olmasına rağmen şu taso çıkan cipslerden çalmıştım. Sonra çaldığım cipsi yiyememiştim ve köşeye atmıştım. Ama o günkü vicdan azabını hiç unutmam. Annemler o gün de eve yemek söylemişti dokunamamıştım bile yemeğe hem de o kadar sevmeme rağmen.
Ben de birkaç kez çaldım. Onların adına sadaka verdim ama sorun yok.

kör topal

Matematik dersindeyiz benim de mat kötü biliniyor hoca tahtaya kaldırdı hoca bişi demişti tabi o zaman dinlemeyip tahtadaki soruyu çözmeye devam ettim çevresini 16 buldum cevap doğru olsa bile herkes bi güldü ne gülüyonuz la diye bağırdım meğersem hoca bana 6.2 kaç diye sormuş başlangıcı yani oraları da aklımdan çözdüm yazmadım herkes benim 6.2: 16 dediğimi sanmış. O zaman durumu da açıklayamadım :(.

Uzun uzun anlatmayacağım yazarken bile utanıyorum, ağzımda soğanlı cips varken bir anda hapşırma geldi ve sanırım hayatımın en güçlü hapşırığıyla ağzımdaki bütün cipsleri ablamın arkadaşının üstüne fırlatttım mermi gibi. Annem ablam falan bir taraftan azarlıyor bir taraftan acayip mahçup olmuşum, temizleme işlemi sırasında koşa koşa sokağa attım kendimi, eve gelince de erkenden yattım, o gün, o olaya tanık olan kimseyle iletişim kurmadım :(

Sen de yaz bir şeylerde biz okuyalım.:D
Seni mi kıracağım la.
Orta okul blmm kaçıncı sınıftaydık.Çöpü dökmem gerekiyordu okulun dışındaki belediye çöpüne.En yakın arkadaşımla gidip döktük.Gelirken kovayı bana taşıtırmaya kalktı okul bahçsinde..Bende kızdım kovayı ayağımla hafif tekmeleyerek ama kırmadan.Bir baktım okul merdiveninin en başında hoşlandığım kız.İyice kasıldım görmemiş gibi yaptım.Tam merdivenlere yaklaştım.Başka sınıftan ir kız beni dürttü müdür görmüş beni çağırıyoruş.Geldi yanıma eyvah dedim.Çöp kovasını aldı bir kolumdan tutup belimde kıçımda kırdı eviire çevire.[:D].Sonra yürü git diye savurdu.Yani tenefüste hem herkesin hem de hoşlandığım kızın gözü önünde okkalı bi dayak yemiştim:DDayak hiç acıtmadıda gururumma çok dokundu.Gittim bir köşeye ağladım.Derse girdiğimizde hala hıçkırıyordum bir anda derse müdür girdi ben kendimi saklasaamda gördü.Beni ve arkadaşımı odasına çağırdı.Gittik.Olayın iç yüzünü sordu bana, anlattım.Birazda ajıtasyon yaptım.Hatasını anladı teselli etmek için öptü yanağımdan derse gönderdi.
Böyle işte yerin dibine girmişim dayağı yediğimde :( Bir hafta utançtan kzınn yüzüne bakamamıştım.Müdür kötü adam sayılmazdı ama şerefsiz yanlış anladı fevri davrandı.:mad:
Bu olayı ne zaman hatırlasam fena gülüyorum ama.Böyle bir anı herkese nasip olmaz.:DMüdür dayağı bu boru mu :D:oleyo2:

5 yıl çok pis gribim.Burnum çok pis akıyor.2 tenefüste bir mendil alıyorum.İşte benim de matematik iyi.Doğuştan gelen bir yeteneğim var neyse.Kızlar işte soru soruyor, şunu çözdün mü bunu yaptın mı diye.Herneyse ben de çözüyorum.Son tenefüse geliyorduk son mendilim kaldı bende bunu idareli kullanıyım zaten çıkışta eve gidicem felan diyorum içimden boşa para vermek istemiyordum.Son tenefüs geldi. Sınıfta ki kızlardan biri çağırdı gel şu soruyu çöz diye.Sonra bende tamam çözeyim dedim.Soruya bakarken birden burnumdan o inanılmaz sümük akıntısı geldi ve tam da sorunun üstüne düştü.O an çok pis utanmıştım.Tabi hemen tam açıklama yapacakten dedim ki kendi kendime içimden dur espri yapayım da kurtulayım.İşte soru tam çözülecek kıvama geldi diyerek ordan arkadaşın tekide demek daha zor bir durumun olsa sorunun üstüne mi sıçacan dedi.Orda o çocuğu öldürmek istedim.Ama nafile bayağı bi bozulmuştum.1 hafta sonra çocuğa sataşmaya başladım ama tepki vermedi.İşte buda böyle bir anı.

kör topal

Mezun senemde Ankara'dayım. Kız arkadaşımın köpeğini Tunalı'da gezdiriyoruz (;D). Burger King'in önünden geçerken bana sufle alsana dedi. Girdim içeri, sıra bana geldi. "Şafıl (shuffle olan) alabilir miyim?" çıktı ağzımdan. Çok yanlış geldi kulağıma ama hiç de gelmiyor aklıma sufle. Kasiyer anlamadı bir daha sordu. Daha yüksek sesle "ŞAFIL!" dedim. Bu sefer eminim yanlış söylüyorum ama lan hiç aklıma gelmiyor. Neydi lan şu zımbırtının adı diye düşünüyorum. Eleman anladı ne istediğimi ama resmen g.t g.t gülüyor yüzüme yarım ağızla. Yandakilerden de bi "pffft" diye gülme sesi duydum. Ama özgüvenimi bozmayacam lan ben, sevgilime şafıl götürmem lazım diye burnumu dik tutuyorum. Son bir defa "ÇİKOLATALI ŞAFIL" dedim. Yandakilerle göz göze geldim. Kendi kendime küfrediyorum artık. Allah kahretsin böyle tatlıyı da böyle hayatı da. En son artık acıdı mı yoksa sıkıldı mı yoksa gerçekten anlamamıştı da ben çikolata deyince mi anladı bilmiyorum eleman "Çikolatalı sufle mi istiyorsunuz." dedi. O ana kadar kendimi tutmuşum meğer, yalnız olsam ağlardım herhalde sinirimden. Kıpkırmızı oldum "Ihm sufle evet." diye bir şeyler mırıldandım. Aldım şafılımı çıktım dışarı, ayaz yüzüme vurdu rahatladım.

Sonra büyük badireler atlatmış gibi verdim şafılı sevgilime yarısını bile yiyemedi gerisini bana uzattı. Dokunur muyum o şeye ben? Çöpe gitti şafıl. Sinirden çöpü kıracaktım. Kendi kendime söylenerek bir sigara yaktım. O gün ergenliğimin bittiğini hissettim. Ama hala da Burger King'den sufle yemem.

Sosyal fobi. :(
---------------------

Lise zamanları. Beğendiğim bir kız var. Kesişip duruyoruz. Böyle peşindeyim hep her tenefüs. :D

Kantine indi. Ben de peşinden gitmek için merdivenlere geldim. Nerden baksan 15 merdiven var işte. Bir an o kadar böyle havalara girmişim ki o havayla ayağım kaydı nasıl olduysa adım atarken.

Birden gözümü bir açtım. Kantindeyim. Etrafım insan kaynıyor. Merdivenden düşüp kantine inmişim.

Herkes gülüyor. Büyük sınıflar dalga geçiyor. Arkadaşlarım gülüyor falan. O an hoşlandığım kızla da göz göze geldik.

En yakınlaştığımız an üstüm başım pis içinde, rezil olmuş, okulun diline düşmüş şekilde oldu işte. :( Kızın yüzüne son bakışım oldu bu.

Okulda tanımadığım kişiler ''Zaaa bu merdivenden düşen çocuk değil mi zaaaa'' diye gülüyodu beni gördüğünde. :( 1-2 haftada anca muhabbet son buldu. :(

Şimdi yazarken de kızardım hala geçmedi utancım geçen yıllara rağmen. :(

Çıkarılacak ders: Millete bakacağına önüne bak!
Bu çok kötüymüş :(.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık