Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Ben derdimi anlatamadım ki :D ? sıkıştırsalar ne olacak halen de Garp ın yaptığı bana göre hainlik yani herkesin bakış çerçevesi ayrı o yüzden tartışamam herkesle şöyle böyle diye Dof olayı da askıda kalıyor bana göre .s
Garp ailesine ihanet etmediyse denizcilere ihanet etti. Aslında iki tarafa da ihanet etti. Garp ölmüş Roger'a hatta kendine bile ihanet etti. Dadan boşuna dövmedi bunu, orada ağlarken hatasını kabul etti.

Pudding hain demek fanlıktır net ;)
Kız bizim yanımızda dursaydı hain olurdu. Ama Bm net haindir. Germa 66ya ihanet etti.

Bence seride şu ana kadar öyle çok büyük bir hainlik yok. Kid ittifakından arkadan vurduysa apoo var.Onun dışında savaş ortasından taraf değiştiren veya arkadan vuran yok.

Bence seride şu ana kadar öyle çok büyük bir hainlik yok. Kid ittifakından arkadan vurduysa apoo var.Onun dışında savaş ortasından taraf değiştiren veya arkadan vuran yok.
En büyük hain Apoo'dur ilk fırsatta çarmıha gerilecek.
Yada üzerinde yeni şeyler denenebilir.

Edit: Shiryu hapse atılmış o yüzden ihanet edebilir aynı şekilde Squardo ihanete uğradığını düşünerek böyle birşey yapmış ve özür dilemiştir ama Apoo'nun affedilebilir bir yanı yok.
Edit 2 :Teach ise başından beri Wb tayfasını takmıyormuş asıl amacı meyveymiş onun içinde ihanet etmiş.

Diğerleri de ihanet değil kendi bildiklerini yapmışlar kimsenin kimseye bir borcu yok.

Son düzenleme:
Corazon hain deģil diyenleri argümanlarıni merak ediyorum doğrusu. Benim okuduğum OP serisinde bu adamın ihanetinin kelime ile karşilıği yok. O kadar ki gelmiş gećmiş en hain karakter olan Gutsa yakındır Corazon ihaneti.
Guts nasıl hain lan? :D
Corazon vicdanına mı abisine mi ihanet etmeliydi? Gerekeni yaptı. İyi bir karakter olduğu gerçeğini değiştirmez hain olması.

Hainlik hıyanet etmektir, yani: Güveni kötüye kullanma, aldatma.
Luffy Bon-Chan'ın güvenini kötüye mi kullandı, onu aldattı mı? Neyin kafasınız yaşıyorsunuz la?

Squardo hain değil en fazla maldır. Kaptana güvenmemesi hain yapmıyor orada saldırmada ki amacı tayfa kurtulsun WB teslim olursa geri kalanlar boşuna ölmez amacı güdüyor.Kendisi için istediği bir şey yok hainlik yok yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık