Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Sen onlara bakma. Onlarda biliyor öyle olmadığını. Sadece trole vuruyorlar.
Boşuna yorma kendini :(
Biliyorum bu foruma üye değildim yeni oldum fakat en başından beri takip ederdim yorumları yazıları teorileri dikkatle okurdum özellikle @Reiper @Daredewill @Millennium Wizard başı çekiyor bu konularda bazen telefon başında sinir krizi geçirdiğim Zaman'lar oldu fakat sonra anladım ki bilerek yapıyorlar yorum özgürlüğü herkesin var fakat bu , bu garip yani başka birşey demek istemiyorum. Bu arada @Orcunyus @RedTeroR siz ve birkaç kişi daha gerçekten iyi mücadele ediyorsunuz.

Biliyorum bu foruma üye değildim yeni oldum fakat en başından beri takip ederdim yorumları yazıları teorileri dikkatle okurdum özellikle @Reiper @Daredewill @Millennium Wizard başı çekiyor bu konularda bazen telefon başında sinir krizi geçirdiğim Zaman'lar oldu fakat sonra anladım ki bilerek yapıyorlar yorum özgürlüğü herkesin var fakat bu , bu garip yani başka birşey demek istemiyorum. Bu arada @Orcunyus @RedTeroR siz ve birkaç kişi daha gerçekten iyi mücadele ediyorsunuz.
Bilerek yaptıklarını sanmıyorum :(

MW ye bakma sen. O Dragonun amiral ayarı çıkmasını balonluk olarak nitelendiriyor.

Şimdi beyler o kadarda abartmayın. Dof için yonko denilmedi. Yonkolardan sonraki en güçlü (siyasi, maddi,fiziki..) korsan oluşumu denildi ki diyenlerin de hakkı vardı.
Luffy Dresrossa'da ki haliyle amiral alır diyenleri gördü bu gözler. Tüm tayfayı G4 açıp aynı anda teklemesine girmiyorum bile

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık