Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Ee öyle ama Ace'de 2.inci komutan kumaşı yok. Mihawk'ta Amiral kumaşı yok. Mihawk amiralle kapışır mı kapışır ama bi süre sonra hangisi olursa olsun eline verir yani. Ace'i Jack hırbosu bile alır.
Mihawk daha işleneceği için; yorum yok. Ace'in öldüğü yer sıkıntı. Zaman atlamasından sonra ölse; en azından daha detaylı işleyip hakkını verirdik. Şimdi haki mevzu yok veya çok az var. İşler kalıyor meyveye; o da iki daha güçlü meyvesi olan adamla kapıştı. Biri yonko şimdi diğeri amiral. Ace özel bölüm ve fbleri gelmeden gözümde güçlü kalacak.

Mihawk daha işleneceği için; yorum yok. Ace'in öldüğü yer sıkıntı. Zaman atlamasından sonra ölse; en azından daha detaylı işleyip hakkını verirdik. Şimdi haki mevzu yok veya çok az var. İşler kalıyor meyveye; o da iki daha güçlü meyvesi olan adamla kapıştı. Biri yonko şimdi diğeri amiral. Ace özel bölüm ve fbleri gelmeden gözümde güçlü kalacak.
Başta ölüpte harcanan çok kişi var Crocodile Enel Ace gibi. Ben gördüklerimde yorum yapıyorum Ace Vista gücündedir yada bi tık daha üstündür. 2.Komutan kumaşı yok hatta gördüğümüz bütün 3.üncü komutanlarda paket eder Ace'i. Ha çıkar bi Flashback Ace Jozu'dan güçlü olur ozaman Eyvallah. Mihawk konusunda ise ben eminim. Ne bazılarının dediği gibi Yonkou gücünde çıkacak Nede Amiral. Ha bu konuda yanılırsam Mihawk en fazla Amiral çıkar bence yani.

Edit : Ölüpte harcanan demişim pardon Yenilipte harcanan diyeyim ona :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık