Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Dressrosa Üzerine Bir İnceleme

eline sağlık güzel bi inceleme olmuş... dof gibi giyinen bi adam vardı karaltı olarak gösterilmişti.. ben o adamın bu arcta tekrardan gösterileceğini düşünüyorum..

Eline sağlık güzel olmuş özellikle şu iskambil kağıtlarıyla ilgili bölüm çok mantıklı geldi

Teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlarınız için. Keşke bir kaç fikir daha alsak bu konu hakkında da geliştirebilsek teoriyi hep beraber. :/

Kizaru Light

Kaidou doğu kökenli diye hatırlıyorum bir yerde ama nerede hatırlıyorum onu hatırlamıyorum üstad. Ellerine sağlık konu çok iyi olmuş manga okur gibi okudum :)

ilk önce eline saglık iyi araştırma yapmışın
Dressrosa ispanyanın en güçlü dönemini temsil ediyorsa suan o zaman zaten o adayı alan tek yer almaz daha önce dedigin gibi ispanya güçlü döneminde amarikanın çogu yerinde sömürgeler oluşturmustu ele geçirdigi çok yer vardı.Yani dressrosa yı alan çok fazla adayıda almış olur.ben bide olayın gidişatı olarak ilk önce doff u yenerler sonradauygun anı kollayan amiral gelir bizimkiler çok güçsüz düstügünden kaçmaları gerekir bizim lav bu adayı alacagını düşünürken planları alt üst olur ve luffyle gelmek zorunda kalır kaido yu yenmek için.Bide niye denizciler dedim çünkü adamlar çok güçlendi dendi ama gönderdikleri yardımcı amiralin biri dolandırıcı biri o kadar güçlü gösterilmedi oda denizcileri o kadar övdükten sonra sanki hiç övmemiş gibi yerinde saydırırsa garip kaçar onun için suan ki adayı denizciler alır ve güçlerini gösterirler

Bide ada ihalesi Luffy'e kalıyomuş ne sevinirim ama.. :)

Bu arada o isim benzetmeleri cuk oturmuş okudukça okuyasım geliyor :)

Burada o sözü kime kullanıyor ? Eğer kör adam için kullanıyorsa o adam Dof'un ailesinden biridir ve o boş koltuğu da açıklayabilir haksız mıyım ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık