Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Dressrosa Üzerine Bir İnceleme

Boş kupa koltuğu Kupa Korsanlarının kaptanı Law'a ait olduğu için boş olabilir mi?
Olabilitesi var ancak olacağını pek sanmıyorum daha farklı birisi çıkabilir. Eğer sadece Kupa benzerliğinden gidersek Acenin ilk korsan tayfası Maça korsanları buradan Ace eski maçasıydı Dofun Mera Merayıda bu bağlantısıyla ele geçirdi denebilir.

Eline sağlık güzel bir yazı :) Millet okumaya üşenir sen araştırmaya üşenmemişsin tebrikler :)

Law hakkında söylediklerine tamamiyen katılıyorum.Adam tam bir karga,besle kargayı oysun gözünü :D Dof - samanın 10 yıllık emeklerine kondu daha dünkü bebe.

Luffye yamuk yapacak ama yufka yürekli luffy affedecek onu.Tabii affetmeden yumruklarını biraz konuşturabilir.
Eyvallah. İhanet olursa Luffy affetmez. Ama tabi başta inanmaz ihanete, tam emin olmak ister. Birini sevdi mi zor vazgeçiyor Luffy.
Tam emin olup da ihanetin arkadaşlarına zarar verdiğine kanaat getirirse, Law girecek delik arasın.
Ama bence Luffy'den önce Dof tokatlayacak Law'ı.

Boş kupa koltuğu Kupa Korsanlarının kaptanı Law'a ait olduğu için boş olabilir mi?
Sanmıyorum öyle olacağını. Law o ada için o kadar önemli biri değildir. Ben o koltuğa Dof bile oturmuyordur, bir büyüğü vardır diyorum. Nerede kaldı çaylak Law'ın oturması.

macayı zoro alıcak.dimante sanjinin.trebol ya bu yeni gelen samurayın,yada franky ve ya kinemon ekstra işler yapıcak.kupa muhtemelen o yaslı moruk.dofun amcası falan olabilir.onu law alır.jokerde luffynin.

yada yıkıcı tim 5 e 5 bunlarla eşleşicek,doflamingo lawı dümdüz edicek.tabi arada usopp ve robinde kaynıyacak.ee sonra malum luffynin elinden akainu bile alamaz dofu :ehe:

yani 4 koltuk ve jokerle 5 kişi.tayfanında 5 kişilik bir yıkım ekibi var.yada dof aynı zamnda kupa cıkıcak.law +monster trionun vslerini izliyecegiz.kalan tayfa üyeleri cerez bence.asıl bomba bunlar çünkü tayfa üyeleride -sama eki ekliyorlar bu kişilere.

macayı zoro alıcak.dimante sanjinin.trebol ya bu yeni gelen samurayın,yada franky ve ya kinemon ekstra işler yapıcak.kupa muhtemelen o yaslı moruk.dofun amcası falan olabilir.onu law alır.jokerde luffynin.

yada yıkıcı tim 5 e 5 bunlarla eşleşicek,doflamingo lawı dümdüz edicek.tabi arada usopp ve robinde kaynıyacak.ee sonra malum luffynin elinden akainu bile alamaz dofu :ehe:

yani 4 koltuk ve jokerle 5 kişi.tayfanında 5 kişilik bir yıkım ekibi var.yada dof aynı zamnda kupa cıkıcak.law +monster trionun vslerini izliyecegiz.kalan tayfa üyeleri cerez bence.asıl bomba bunlar çünkü tayfa üyeleride -sama eki ekliyorlar bu kişilere.
Bende öyle düşünmüştüm başta o kör adam dofun akrabasıdır diye ama bi arkadaş aksini ispatlarcasına bir açıklama yapmıştı. İnşallah ilk yorumumda haklı çıkarım :) Bu arada monster trio nedir ? :)

Bende öyle düşünmüştüm başta o kör adam dofun akrabasıdır diye ama bi arkadaş aksini ispatlarcasına bir açıklama yapmıştı. İnşallah ilk yorumumda haklı çıkarım :) Bu arada monster trio nedir ? :)
ilk baslarda cıkan yaslıyı diyorum ben,körmü bilmiyorum ;)

monster trioyuda cidden bilmiyorsan.canavar üçlü işte.luffy-zoro-sanji ;)

çogu zaman arclarda tek vs olmuyor tek istedigim . önce dof paket etsin lawı sonra luffyde doflamingoyu paket etsin. boylece law ile luffy ( süpernovalar ile luffy ) arasındaki güç farkını görmüş oluruz birazcık

Dressrosa Arc'ın çok çabuk geldiğini düşünen bir tek ben miyim acaba? Ayrıca teke tek vs'ler bir yana, ben şöyle bir meydan savaşı görmeyi çok isterim.

Düşünsene Dressrosa'da dövüş alanı bulsalar. Bir yanda Dof vs Luffy, 20 metre ilerde Zorolar, Sanjiler, Lawlar. Olaylar Olaylar.

@ch3rl0b11n - Hacı yeni bölümler geldikçe güncelleyecek misin bu konuyu?

Bencede çok erken geldi. Eğer DD nin adamları sağlamsa ve Luffy iman power kullanmazsa bence 2. Shabody bile olur. O duruma bile düşebilirler.

İkinci Shabaody bir daha yaşanmayacak merak etme. Zaten tayfa 2 yıl eğitimi bir daha öyle bir şey yaşamamak için yaptılar. O yüzden olmaz yani.

Yine tipik bildiğimiz Luffy'i göreceğiz ama karizmalar tavan bu Arc.
2. Shabody derken istediklerini alamadan dönüp NW nin tehlikesini ve boyutunu kavrarlar daha dikkatli hareket ederler demek istemiştim. Bu arada Law yamuk yapacak gibi duruyor tayfaya içime doğdu.

Şu maçadaki adamın zırhı benim dikkatimi çekti baya. Belki çelikten sert bir maddedir de Zoro keserken zorlanır falan. Bir de asker olduğu için en zorlayıcı unsur o olacaktır. Kral krala daldığı ve kral her zaman en güçlü olduğu için de Dof Luffy'nindir. Bu durumda biraz daha makul bir fikir oluyor bu. Diamante'nin anlamı elmas ama kendi elmas gibi sert midir acep? Sanji'ye verseler güzel olur bunu da. Trebol ise Franky'nin olacak muhtemelen. Franky Trebol'ün idare ettiği adamları pert etmişti, siz kimsiniz patronunuz gelsin dercesine. Olur mu olur. Dof da Law'ı paketlerse tadından yenmez. :A

Dressrosa Arc'ın çok çabuk geldiğini düşünen bir tek ben miyim acaba? Ayrıca teke tek vs'ler bir yana, ben şöyle bir meydan savaşı görmeyi çok isterim.

Düşünsene Dressrosa'da dövüş alanı bulsalar. Bir yanda Dof vs Luffy, 20 metre ilerde Zorolar, Sanjiler, Lawlar. Olaylar Olaylar.

@ch3rl0b11n - Hacı yeni bölümler geldikçe güncelleyecek misin bu konuyu?
Artık daha hızlı işliyor her şeyi Oda. İşleyecek çok fazla konu var çünkü.
Güncelleme yapmayı düşünmüyorum yazı için. Ama tutan teorilerim olursa hava atmak için konuyu uplarım. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık