Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Abartanlara karşı gömüyorum ama bu adam da çok sağlam çıkacaktır. Hele bir de Cavendish gibi 2. bir kişiliği varsa tam olur. Vampir moduna girip psikoya bağlayabilir. :/ Ha yine de Yonkou değil elbette. O havayı kesinlikle vermedi Oda bize.

@Smoker http://www.turkcraft.com/One_Piece/605/14 burada animede mihawkla aramda çok fark var diyor ama manga demiyormuş. Zoro ne zaman mihawkla aramda fark var diye söylemişti hatırlayamadım?
Wikia'da yazanı çevirdim ben. Bilmiyorum ilgili sahneyi.

Krakerinin kolunu kestikten sonra hala onun gibi olmak için 40 fırın ekmek yemem lazım falan diyor.
Doğrudur.

İşte animede diyor onu wikia sayfasında niye var onu anlamadım.
Editleyen adama sor onu, bana değil.

Bu adamı gömenler çok fena tufaya gelecekler. Herif öyle bir güçlü çıkacak ki hepimiz apışıp kalacağız. Rahatlıkla amiral seviyesi diyebildiğim tek shichibukai bu adamdır. Weevil bile gözümde şüpheli, ama bu herife amiral seviyesi derken pek tereddüde düşmüyorum. :/

Elinde sağlık Smoker, güzel ve detaylı güncel olmuş yine.

Bu adamı gömenler çok fena tufaya gelecekler. Herif öyle bir güçlü çıkacak ki hepimiz apışıp kalacağız. Rahatlıkla amiral seviyesi diyebildiğim tek shichibukai bu adamdır. Weevil bile gözümde şüpheli, ama bu herife amiral seviyesi derken pek tereddüde düşmüyorum. :/

Elinde sağlık Smoker, güzel ve detaylı güncel olmuş yine.
Yalnız bazı kesimlere göre sen de Mihawk'ı gömmüş oldun şu an. :/ Gömenlerin büyük çoğunluğu dahi onu amiral seviyesinde görüyor zaten. Mesele 4 büyük korsanla aynı seviyede olduğuna inananlarda. :/

Yalnız bazı kesimlere göre sen de Mihawk'ı gömmüş oldun şu an. :/ Gömenlerin büyük çoğunluğu dahi onu amiral seviyesinde görüyor zaten. Mesele 4 büyük korsanla aynı seviyede olduğuna inananlarda. :/
Yalnız Yonkou seviyesinin üstünde gören de var. Bildiğin yonkouları da yeneceğini ciddi ciddi yazanları da gördü bu gözler.
Hayırlısı.

Yalnız Yonkou seviyesinin üstünde gören de var. Bildiğin yonkouları da yeneceğini ciddi ciddi yazanları da gördü bu gözler.
Hayırlısı.
Ne kadar geç girerse arc'ı ve tanıtımı, o kadar yaklaşır yonkou gücüne:artiz: sSshanksSs'ın panpasından da bu bekenir:D Zaten kim kaldı eski şiçilerden, weevil'da görünüp geçtim mi tamamdır:respect: Birde üzerine Zoro'nun hocası lakabınıda aldı.

Dragon ve hükümetin başı dışında yonko seviyesi adam çıkacağını sanmıyorum.Öte yandan seride zibil gibi yonko seviyesi adam çıksa dahi Mihawk bunlardan biri değil :/ Karizmatik mi?karizmatik.Güçlü mü?Kesinlikle.Ama yonko :/

Bu Mihawk'da kesin bir hinlik çıkacak ama ne bilmiyorum. Belki Shanks'ı falan arkasından bıçaklar. Belkide ölümsüzdür, gerçek gücünü saklıyordur. Ne seviyede çıkarsa çıksın sıvamış olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık