Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Bu adamın çocukluğunu ve gençliğini merak ediyorum.
Kimden eğitim aldı?
Ondan önceki en iyi kılıç ustası kimdi?
Bu karaktere ayrı bir Manga çıkar valla.
senin dediğine bakarsan tayfa dışındaki en az 10 karaktere ayrı manga çıkarta bileceğini söylerim, ama maalesef çıkmıyor:agla:

senin dediğine bakarsan tayfa dışındaki en az 10 karaktere ayrı manga çıkarta bileceğini söylerim, ama maalesef çıkmıyor:agla:
Biliyorum her birine ayrı manga çıkarılabileceğini,Dragon veya Shanks örneğin ama ben Mihawk'ın mangasını merak ederdim,ondan sonra Dragon gelir benim için.

Bu adamın çocukluğunu ve gençliğini merak ediyorum.
Kimden eğitim aldı?
Ondan önceki en iyi kılıç ustası kimdi?
Bu karaktere ayrı bir Manga çıkar valla.
Kılıçustaları konusu muamma. Mihawk'tan hariç bildiğimiz bir tek Ryuma var, eski en iyi kılıçustalarından.

Rayleigh ? O da kılıç ustası mı acaba ?
Bilinmiyor. Ama büyük ihtimalle değildir.

Son düzenleme:
Açıklanır umarım ya,Oda boş adam değil,düşünmüştür bir şeyler.Hani hepimiz Zoro'yu biliyoruz ama Mihawk nasıl buralara geldi,nasıl bir çalışma yaptı,hatta bu adam hakkında neredeyse hiç bir şey bilmiyoruz.Shanks ile kapışmaları var bir tek..

bence kılış ustası muhabbeti kinemon'un adaya giderlerse çözülür az buçuk veya tayfaya katılırsa kinemon tayfayı toplar anlatır eskileri yine çözülebilir...

Fb dışında işlenmeyecek tek shic sanırım.Her shic bir şekil işlendi ya kötü ya iyi olarak.Bu her ne kadar ''iyi'' görünse de shanks fb si dışında görmeyiz.Sağol usta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık