Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    216
Şimdi Shanks balığa kolunu kaptırmış ama sen hala Mihawk, balıktan güçsüzdür demeye devam edeceksin öyle mi :hhh:

Balığa kolu veren ortada balığı döven ortada araya Mihawk'ı niye koyuyorsun.
Ha ortada bir kesinlik istiyorsan Shanks kılıç ustası ama Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası bilmem anlatabiliyor muyum :hıh:
Shanks balığa kolu veriyor ama Mihawk'a hiçbir şey vermiyor.:D Burdan Balık>Mihawk ortaya çıkıyor. Çünkü Shanks ile irtibata geçtiğini bildiğimiz balık,Mihawk ve Teach var. Bunlardan hiç bir iz bırakmayan Mihawk var. Ve kolunu alan balık ile ona bunların hepsinden daha çok önemsediği bir iz bırakmış olan Teach var. Burdan sıralama Teach>Balık>Mihawk oluyor.

Luffy ve balık arasındaki ilişki için ise Luffy>Balık olduğunu biliyoruz. Ve Shanks Luffy olayı ise serinin temeli olan bir şey. Burdan da Shanks>Luffy çıkıyor. Sonuç olarak Shanks ve Teach arasındaki ilişki belli olmaksızın ilişkiler alttaki gibi oluyor.

Shanks>Luffy>balık>Mihawk
Teach>balık>Mihawk
Shanks-Teach ? Bu ayrı bir analiz gerektiriyor. Ve yukardaki ilişkileri etkilemiyor.:D

Shanks balığa kolu veriyor ama Mihawk'a hiçbir şey vermiyor.:D Burdan Balık>Mihawk ortaya çıkıyor. Çünkü Shanks ile irtibata geçtiğini bildiğimiz balık,Mihawk ve Teach var. Bunlardan hiç bir iz bırakmayan Mihawk var. Ve kolunu alan balık ile ona bunların hepsinden daha çok önemsediği bir iz bırakmış olan Teach var. Burdan sıralama Teach>Balık>Mihawk oluyor.

Luffy ve balık arasındaki ilişki için ise Luffy>Balık olduğunu biliyoruz. Ve Shanks Luffy olayı ise serinin temeli olan bir şey. Burdan da Shanks>Luffy çıkıyor. Sonuç olarak Shanks ve Teach arasındaki ilişki belli olmaksızın ilişkiler alttaki gibi oluyor.

Shanks>Luffy>balık>Mihawk
Teach>balık>Mihawk
Shanks-Teach ? Bu ayrı bir analiz gerektiriyor. Ve yukardaki ilişkileri etkilemiyor.:D
Teach doğrudan Shanks'ı çizmiş. Hatta Shanks ağlıyor Wb'ye bunu Teach yaptı diye. Teach>Shanks senin mantıkla, hemde arada başka şeye (balığa) gerek duymadan böyle.:D

Shanks kılıçsız döver. :p

Şu düelloların kılıçtan ibaret olduğunu düşünüyorum, Shanks'ın gücünün ise kılıç ustalığından ibaret olduğunu düşünmüyorum. Shanks'ın dünyanın en iyi kılıç ustasına yakın kılıç ustalığı var demektir bu.

Bir adamla futbol maçı yapmak için anlaşırsanız topu elinize almazsınız. Aralarındaki düello bundan ibaret. Üstelik bu bile kıyasıya bir mücadele şeklinde olmamıştır.
Gördüğüm kadarıyla ne bir Yonkou ne de bir Amiral havası vermedi Mihawk. Bana hep Amiralin bir tık altında gelmiştir Mihawk. Onun için kalkıpta Mihawk alır diyemeyeceğim maalesef : ))

Şimdi BM ile Kanka olsalar kılıç düellosu yapsalar. Mihawk denk dövüşse Yonkou ayarı mı denilecek?
Sırf normal insan boyuttların da ve aşırı kaslı maslı çizilmemiş diye ne neden bu kadar güçsüz görülüyor ki Shanks : (
Niye böyle bir şey düşündün anlamadım. Şöyle örnek vereyim,
WB depremle tsunami yaratıyor.
Aokiji Ice Age ile tsunami donduruyor.
Mihawk dondurulan tsunamiyi kesiyor.

Tsunamideki etkilerine bakıldıgında WB = AOKIJI = MIHAWK çok net ortada bence. :)

Niye böyle bir şey düşündün anlamadım. Şöyle örnek vereyim,
WB depremle tsunami yaratıyor.
Aokiji Ice Age ile tsunami donduruyor.
Mihawk dondurulan tsunamiyi kesiyor.

Tsunamideki etkilerine bakıldıgında WB = AOKIJI = MIHAWK çok net ortada bence. :)
Aradaki farkı göreyim dedi, göremedi. Vista başka bir gücü yoksa yenemez ama tutabildi. Kendisiyle dövüşmekten vazgeçirecek kadar ne kadar uzun sürede yenecekse artık Mihawk. Başkasına öyle gelmeye bilir saygı duyarım ama açıkçası ben hiçbir zaman Mihawk'ın Amiral seviyesi bile olduğunu düşünmedim. Yakındır o ayrı mevzu.

Ama yine de madem çok net ise bir şey demiyorum hocam : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık