Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    204
Adam vistaya neler dedi Katayı görse imzalı resim ister :D
'Adını duymamak aptallık olurdu' dedi, adını duymuş yani. Katakurinin adını bile duymamışır anasının dizinin dibinden çıkmayan şımarık veledi kim tanıyacak. :)

Vallaha yalan yok Katakuri daha ağır basiyor. Ama Mihawk konusunda sivayabilir Mangaka.
Sıvamaz, MFyi bırak görundüğünden beri çizik almayan tek karakter Mihawk. Bir de bazı şeylerin hikaye icabı olduğunu idrak etmek gerek. Misal Mihawk Buggyi kesemedi !!! değil mangaka Buggynin lord olmasını istedi. Mihawk devam etse Crocoyu dilimlerdi lakin Croconun kancayla Mr1i kurtarıp gitmesine izin verdi. Zira mangakanin crocoboyla ilgili planları var. Yine Vistanın Mihawkı yenme ihtimali yok. Bununla birlikte koskoca 900 bölümlük seride kılıcustasü olarak tanıtılan 3 5 kişiden biri Vista. Bırakın da mangaka tekletmesin yani.

Valla ben ikna oldum, Bir zamanlar Logia görünce kaçıp ünvanını koruyor dediklerinde ses etmiştik ama bu sefer kesin haklılar. Sonuçta mfye bakarsak öyle değil mi yani :oleyo2:

Not: Bence hala hakisi yoktur, olsa Buggy'i keserdi :hhh:

Valla ben ikna oldum, Bir zamanlar Logia görünce kaçıp ünvanını koruyor dediklerinde ses etmiştik ama bu sefer kesin haklılar. Sonuçta mfye bakarsak öyle değil mi yani :oleyo2:

Not: Bence hala hakisi yoktur, olsa Buggy'i keserdi :hhh:
Mihawk vs Caribo olsa ne olacak demiştim zamanında aldığım cevap Mihawk zaten kılıç ustaları ile dövüşüyor Caribou ile karşılaşmaz , savaşsa hakisi olmadığı İçin sadece savunma yapardı.

Mihawk vs Caribo olsa ne olacak demiştim zamanında aldığım cevap Mihawk zaten kılıç ustaları ile dövüşüyor Caribou ile karşılaşmaz , savaşsa hakisi olmadığı İçin sadece savunma yapardı.
Zaten o meşhur tartışmanızdan bahsediyorum xD En son logia çıktı mı kaçıverir de karar kılmıştık :gamyon:

Tek başına olan Mihawk, ekibi ile birlikte olan Shanks'a gider:
Mihawk'ı ilk gören ayak takımı korkudan titrer.

Ekibi ile birlikte olan Shanks, ekibi ile birlikte olan WB'ye gider:
Shanks'ı ilk gören ayak takımında herhangi bir titreme yoktur.

Tayfalı Shanks ayak takımını korkutamaz iken bir de Mihawk'ın tek başına oluşturduğu korkuya bakın. :hhh:
Çok başarısız bir karşılaştırma olmuş. Ciddi olarak yazdıysan tabi.

Mf'de bir yanlışlık yok yalnız. Hakili veya hakisiz hiçbir türlü kesemezsin Buggy'yi.
Bu 100 kere söylendi zaten :bilmem:

Sen gene olayın özünü kaçırıyorsun. Tek bir hareketi değil tüm mfye bakarak insanlar haki yok diyor. Ama bir harekete de baksan tüm hareketlerine de baksan mf bağlayacı bir arc değil. Marco için bile değil bırak Mihawk'ı köşede dursun :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık