Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Bence bizi ileride en cok sasirtacak karakterlerden olcak.Bencede gucu iradeli olanlara islemiyodur yada az isliyodur.
Bence kafadan ip abi. Adam Shanks'ın hakiye dayandı Dof'un iradesine mi karşı koyamayacak :D

Edit : Shanks'ın iradeye karşı koyup Dof'un karşısında kalakalan eleman Jozu bu arada :D

Doflamingo nun Don Kişot la ne alakası var bir türlü çözemedim.. Don Kişot benim en sevdiğim romanlardandır.. Cervantes in yazdığı klasik olmuş harika bir eserdir Don Kişot.. Gerçekten hiç bi alaka kuramıyorum..

konuya yazılan bütün yorumları okumadım benimle aynı şeyi merak eden varmı acaba ?

Don kişot şovalye romanlarıyla kafayı bozmuş deli sayılabilecek derecede maceracı bir okadarda iyi yürekli bir karakter Doflamingo ise izlediğimize göre çok kurnaz saman altından su yürüten, gizli işler çeviren iyi yüreklilik veya iyilik yapmakla pek alakası bulunmayan bir adam..

Doflamingo nun köle ticaretiyle bile alakası vardı animeden hatırladığıma göre Don Kişot ise bir macerasında askerler tarafından tutuklanmış bi grup adamı köle veya suçsuz zannederek kurtarıyordu.

Yani =) iki karakter arasında bi sürü fark sayabilirim. Çok anlamsız geldi bana. Acaba sadece isim olarakmı esinlenme var diğecem oda pek akıllıca deil.. Hayır amaç ne ki eğer isim olarak benzetmeyse Don kişotu karalamak falanmı istemiş Oda ?

Smoker bi açıklama yapabilirmisin lütfen bu Don Kişot dan esinlenilme durumundan gerçekten anlayamadım... Senin fikrinmiydi yoksa genel olarak bu bilinen ve ortada olan bişeydide ben mi hiç duymadım
Don Kişot'un orijinal adı Don Quixote. Tanıdık geldiyse sadece isim benzerliği olduğunu görebilirsin.

Orjinal adını biliyorum zaten söyledim. dedim ya sadece isim olarak benzetilmişse dahada kötü bi sonuç çıkıyor ortaya.. yani Dünyanın en ünlü roman karakterlerinden birinin adını alıp kendi senaryosunda en kötü karakterlerden birine yakıştırması Don Kişotu kötülemek gibi bişey oluyor yani hatta direk karalıyor ne gibisi.
Gan Fall gibi şövalye temalı bir adama daha çok giderdi sanırım. Adam standartın dışına çıkmış. Şaşıracak bir durum yok bana göre.

Valla çokta umrumda değil Don Kişot'un adının Doflamingo'ya verilmesi. Bende severim ama Don Kişot'un adının bir manga karakterine verilmesi beni mutlu eder aksine. Bir mangaka çizdiği her karakteri sever. Doflamingo kötü bir karakter olabilir ama onun da sevenleri var.

Son düzenleme:
Son zamanlarda askerleriyle, tayfasıyla girdiği ilişkiye bakarak kesin olarak şunu söyleyebilirim ki: Donquixote D. Oflamingo! O nasıl bir bağlılıktır "Genç Efendi"ye Monet, o nasıl bir ölüme giderken iki sözle yüzünün gülmesidir Vergo... Neler oluyor size?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık