Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Eline sağlık güzel yazı olmuş. Dayanıklılığı ve çevikliğini vurgulan iyi olmuş.
Zoro saldırdığında Doflamingo hiç hareketlenmiyor bile Fuji'nin araya gireceğini k. haki ile hissetmiş olamaz mı? Baby 5 olayı ya da, bana göre K. hakisi var ama zayıf.

Eline sağlık güzel yazı olmuş. Dayanıklılığı ve çevikliğini vurgulan iyi olmuş.
Zoro saldırdığında Doflamingo hiç hareketlenmiyor bile Fuji'nin araya gireceğini k. haki ile hissetmiş olamaz mı? Baby 5 olayı ya da, bana göre K. hakisi var ama zayıf.
Bilmem, ben yazanı çevirdim sadece. Kendi yorumum yok. Bana göre Kenbonshoku Haki seviyesi oldukça düşüktür, tabii varsa.

Höh sonunda bitti. Ne şahane ve detaylı güncel olmuş be, ellerin dert görmesin, çok teşekkürler. :a:

Her tanıtımda olduğu gibi en ilgi çekici kısım ek bilgiler. Doffy'nin de baya güzel ek bilgileri var. Croco çakması. :p

Tabi reyiz dönecektir, böyle bitmez, bitemez. Daha kutsallarla çikifte yoğuracak. :rolleyes:

Höh sonunda bitti. Ne şahane ve detaylı güncel olmuş be, ellerin dert görmesin, çok teşekkürler. :a:

Her tanıtımda olduğu gibi en ilgi çekici kısım ek bilgiler. Doffy'nin de baya güzel ek bilgileri var. Croco çakması. :p

Tabi reyiz dönecektir, böyle bitmez, bitemez. Daha kutsallarla çikifte yoğuracak. :rolleyes:
Bence misyonunu tamamladı, şahsen dönmesini istemem. Çünkü aşırı güçlü. Adamı tam bir seviyeye bile koyamıyoruz. Ama Shichibukai seviyesinin çok ötede olduğu kesin.

Bence misyonunu tamamladı, şahsen dönmesini istemem. Çünkü aşırı güçlü. Adamı tam bir seviyeye bile koyamıyoruz. Ama Shichibukai seviyesinin çok ötede olduğu kesin.
Misyonunu kısmen tamamlayan birçok karakter gibi aralarda görünüp son bölümlerde ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Roger'ın idamını izleyenlerden büyük beklentilerim var son ark için. Her biri çok önemli rol oynayacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık