Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Tamamen kitliyor adamı ilk önce ondan sonrada düşünce gücüyle veya farklı bir şekilde hareket ettiriyor.Ne gergin ince teller ne de kan,farklı bir yetenek ama ne ? Kılını kıpırdatmıyor çoğu yerde çünkü. Meyve diyenler bunu söylemekte haklı en mantıklısı bu. Ancak haki gücü olduğunu iddaa edenlerde var tabii.Zor olsada imkansız değil hakiyle yapması bana kalırsa.

Şimdi bende uçuk bir teori atıyorum ortaya hadi bakalım :D

Bu adam bushoshoku hakisiyle rakibi sarmalayıp durduruyor ve daha sonra iradesiz olanların vücudunu kontrol edebiliyor fiziksel olarak. Biraz garip ama yeni bir teori attım ortaya belki ilerde geliştiririm :D

aslında öyle bir sonuç çıkarmak en mantıklısı.İlk kaydolduğumda söylemiştim hala aynı düşünüyoum.Croco suyu(sıvıyı) kurutamadığı için sıvı'dan darbe alıyor.Aynı şekilde elması kurutamaz bunun için darbe alıyor olabilir.Teori sadece ama jozu'da haki var zaten..
1- Suyu kurutabiliyor. İnsanın içindeki sıvıyı kurutabiliyor, diğer nesnelerdeki suyu kurutabiliyor vs.
2- O mantıkla diğer meyvelere yaklaş bakalım ne saçmalıklar bulacaksın sen de :D Örneğin ; Crocodile Kizaru'ya zarar veremez o halde Kizaru'dan zarar mı alacak ?

@Millenium Wizard
Jozu'ya iradesiz deme bari :D

Tamamen kitliyor adamı ilk önce ondan sonrada düşünce gücüyle veya farklı bir şekilde hareket ettiriyor.Ne gergin ince teller ne de kan,farklı bir yetenek ama ne ? Kılını kıpırdatmıyor çoğu yerde çünkü. Meyve diyenler bunu söylemekte haklı en mantıklısı bu. Ancak haki gücü olduğunu iddaa edenlerde var tabii.Zor olsada imkansız değil hakiyle yapması bana kalırsa.

Şimdi bende uçuk bir teori atıyorum ortaya hadi bakalım :D

Bu adam bushoshoku hakisiyle rakibi sarmalayıp durduruyor ve daha sonra iradesiz olanların vücudunu kontrol edebiliyor fiziksel olarak. Biraz garip ama yeni bir teori attım ortaya belki ilerde geliştiririm :D
O devin bacağı o hakiyle kesilmez abi... Başka bir şey var bu elemanda... İp daha mantıklı... :D

İp ile Jozu gibi bi aygırı durdurmak zor değil mi ? Üstelik hızlıda bu hayvan herif(Jozu).
İp ip meyvesi gibi bir şey yemiştir muhtemelen... Şeytan meyvesi sonuçta, boru değil... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
1- Suyu kurutabiliyor. İnsanın içindeki sıvıyı kurutabiliyor, diğer nesnelerdeki suyu kurutabiliyor vs.
2- O mantıkla diğer meyvelere yaklaş bakalım ne saçmalıklar bulacaksın sen de :D Örneğin ; Crocodile Kizaru'ya zarar veremez o halde Kizaru'dan zarar mı alacak ?

@Millenium Wizard
Jozu'ya iradesiz deme bari :D
Jozuyu sadece durdurabildi zaten,vücudunu kontrol edemedi. ;)Jozunun zırh hakisini zorlukla bastırdı diye yorumluyorum ben bunu.İnsanları kesebilmesi teoriyi iyice zayıflatıyor gibi ama neden haki kullanıcılarının zırh hakiyi yumruğunda yoğunlaştırdığı gibi bu adamda belli noktalarda kendisinnkini yoğunlaştırıp keskinleştirerek kol bacak koparamasın. :confused: Sonuçta haki hakkında herşeyi bilmiyoruz henüz,ray-sanın kelepçelerinden nasıl kurtulduğunu biliyormuyuz mesela ;) yada patlamanın yönünü nasıl değiştirdiğini.

Son bölümde moriaya kıydı acıdım moriaya acaba nasıl götürdü marineford arka sokaklarına nasıl bir bahaneyle:D

Kan akışıyla iskelet sistemini etkilemek.... Detaylı ve mantıklı bir tıbbi açıklama olmadığı sürece kolayca çürütülebilecek bir teori

Ne olursa olsun,Lakin iplerle kontrol ediyorsa kesinlikle saf güç kullanmıyor jozu gibi bir ayıyı ve 13 tümen komutanı gibi cüsseli bir ayıyı öyle tutmak saf güçle olabilecek birşey değil.

Bende meyve ile yaptıgını düşünüyorum fakat meyveye bir saf güç verilmeli değilmi yani en basit örnek luffy oda yumruk atarken her ne kadar meyve sayesinde uzasada kendi saf gücünüde katıyor o şekil diyorum bende :)

direk ip değil haki ile de hiç alakası yok zaten.doflamingoda öyle bir haki olmaz.ben onun kısacası kukla meyvesi sahibi olduğunu düşünüyorum.puppet hani el harektleriylede onu sanki elnde görünmez iplere bağlı kukla oyuncak varmış gibi oynatıyor.jozuyuda durdurabilmesi bu nedenle direk meyve gücüyle alakalı.
Peki Oz'un ayağını nasıl kopardı?Bunu da açıklarsan sana katılıyorum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık