Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 272 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    365
Ödülü açıklanmış bir adamı o kadarda ürkütücü görmüyorum şahsen...
Ürkütücü dedinmi Shanks,Dragon,Wb,Mihawk vs... Bu adamlarda neler çıkacağı hiçbirimiz hayal bile demeyiz heralde...

Law ile Doflamingo korsan bayrakları birbirlerine çok benziyor bir bağlantı varmı acaba bellamy gibi ?

bence bu adamda gözlemin rengi ve silahlanmanın rengi kesin var. kral haki ise yoktur. bence kukla kukla meyvesi sayesinde insanları yönetebiliyor. fakat ip kullandığını sanmıyorum. ama odz un ayağını nasıl kesti bilmiyorum. bakalım neler çıkacak. smoker arigato gozaimasu... tam olarak hangi kısmı güncelledin...

bence bu adamda gözlemin rengi ve silahlanmanın rengi kesin var. kral haki ise yoktur. bence kukla kukla meyvesi sayesinde insanları yönetebiliyor. fakat ip kullandığını sanmıyorum. ama odz un ayağını nasıl kesti bilmiyorum. bakalım neler çıkacak. smoker arigato gozaimasu... tam olarak hangi kısmı güncelledin...
Komple güncelledim...

Savaştan sonra daha da çok sevmeye başladım.. Hayatı gırgıra alması beni güldürüyor açıkçası =)
Ellerine sağlık..

Evet sana aynen katılıyorm ama
orda Akainu Magma ateşten güçlüdür demişti yani ondan dolayı Ace zarar werebilmişti ama tabi ne kadar mantıklı olduğu tartışılabilr
Ateş daha güclüdür..Magma ısısın bir sınırı vardır fakat ateşin yoktur..Yani ısı bakımından Ateş alır.

Eline sağlık abi.

adam harbi piskopat,tek anlamadığım marineford savaşında luffy ve ivankovun karşısına çıktı ama saldırmadı gitti croco ya bulaştı(zaten luffye dadansaydı bizim hasır oğlan çoktan ölmüştüde)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık