Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Ace'i hiç mi tanımadın? O kadar net konuşuyorsun ama kelime seçimleri vesaire çok yanlış. Sana romanı okumanı öneriyorum. http://www.korsanfan.com/konu/one-piece-magazine.6069/page-117#post-959615
Romandan bir kesit:

Seriyi okumanı önermeyeceğim elbette.

Ace değil tayfası yer ediniyor WB Korsanları arasında ama Ace inatla WB ile dövüşmeye devam ediyor. Kabullenmeyen Ace zaten. Bir şey sildiği falan yok yani. Tayfasıyla arasında da oldukça özel bir ilişki var.
Tamamda o yazılanlar benim dediğimle alakalı değilki. Beyazsakal tayfasına katıldıktan sonra adama nasıl bağlandığını mangada net gördük. Teach'a '' Beyazsakal ı kral yapacağım '' diyor, adam o derece bağlı. Senin fikrin birşey diyemem ama ben Sabo'nun taa 150.bölümde falan tasarlandığını düşünmüyorum.

Edit : Sonradan çıkardı evet, baştaki tasarımlarla sonrakiler çok başka. Bu Oda denilen adam editör meditör ayağına Zoro'yu Buggy'nin adamı yapacakken direk Luffy'nin tayfasına dahil ediyor. Mangayı böyle kafasına göre değiştiren bir adam. Senin fikrin saygı duyarım ama yinede.

Ağır Dof fanları yüzünden seni hiç bir zaman övememiştim artık zamanı geldi. Serideki şuana kadar net en iyi kötü karekter. Tarzı, haraketleri, giyim,i kuşamı, hepsi tarz. Yeni Dünya da Yonko hariç uzun yıllar boyunca korsançılık yapabilen tek kişi. Bir bakıma Yonko'yu kendine muhtaç etmiş, yeraltını yöneten, Dünya hükümetine peşkeş çekip istediğini yaptıran karakter. OP'da başka hiç bir karakter bunu başaramadı daha.

Kötü derken de sadece kendini düşünen, bencil, karaktersiz, tayfasının başına ne gelmiş umran da olmayan bir, değil. Tayfasına AİLEM diyen onları düşünen, saygı gösteren, onlar için gözünü kırpmadan ölebilecek birisi.

Yonko'yu kavga dövüşle yenemeyeğini anlayıp aklıyla kendini onları muhtaç bırakarak kazanmıştır. Tsuru'ya onların zincirlerini ben tutuyordum demiştir. Yüksek ihtimal Im'den haberi olup seni ifşa ederim diyerek onu (Im) müridi haline getirmiş, doğal olarak hükümeti de kendisine köpek etmiştir.

Saygılar Donguixote Doflamingo. :sapkali:

Ağır Dof fanları yüzünden seni hiç bir zaman övememiştim artık zamanı geldi. Serideki şuana kadar net en iyi kötü karekter. Tarzı, haraketleri, giyim,i kuşamı, hepsi tarz. Yeni Dünya da Yonko hariç uzun yıllar boyunca korsançılık yapabilen tek kişi. Bir bakıma Yonko'yu kendine muhtaç etmiş, yeraltını yöneten, Dünya hükümetine peşkeş çekip istediğini yaptıran karakter. OP'da başka hiç bir karakter bunu başaramadı daha.

Kötü derken de sadece kendini düşünen, bencil, karaktersiz, tayfasının başına ne gelmiş umran da olmayan bir, değil. Tayfasına AİLEM diyen onları düşünen, saygı gösteren, onlar için gözünü kırpmadan ölebilecek birisi.

Yonko'yu kavga dövüşle yenemeyeğini anlayıp aklıyla kendini onları muhtaç bırakarak kazanmıştır. Tsuru'ya onların zincirlerini ben tutuyordum demiştir. Yüksek ihtimal Im'den haberi olup seni ifşa ederim diyerek onu (Im) müridi haline getirmiş, doğal olarak hükümeti de kendisine köpek etmiştir.

Saygılar Donguixote Doflamingo. :sapkali:
Madem Doflamingo'yu seviyorsun neden Doflamingo ile alay eden o avatarı kullanıyorsun peki :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık