Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Dof seriye büyük renk katmıştır. Hala kuş kafesini ittiren ezik Fujitora seviciler ve çakma Ace'i ( Sabo yu ) sevenler var. Bu adamı sevmiyorlar ilginç.
Yanlışın var bence. Karakterin önemi, tasarımının kalitesi vs. neredeyse herkes tarafından biliniyor. Sevilmeyen karakteri. Diğer yandan Sabo ve Fujitora karakter konusunda ders verseler Dof on yıl boyunca bir ders dahi veremez. Bunları birbirinden ayırmak lazım.

Aynı arkta ortaya çıkan diğer karakterlere laf atarak Dof'u üstün göstermeye çalışmak esasında Dof'un kalitesine leke düşürür. Ayrıca bir safsatadır.

Yanlışın var bence. Karakterin önemi, tasarımının kalitesi vs. neredeyse herkes tarafından biliniyor. Sevilmeyen karakteri. Diğer yandan Sabo ve Fujitora karakter konusunda ders verseler Dof on yıl boyunca bir ders dahi veremez. Bunları birbirinden ayırmak lazım.

Aynı arkta ortaya çıkan diğer karakterlere laf atarak Dof'u üstün göstermeye çalışmak esasında Dof'un kalitesine leke düşürür. Ayrıca bir safsatadır.
Bana göre Sabo sonradan tasarlanmış ve önümüze sunulmuş bir karakter. Doflamingo 200.bölümlerden beri olan birisiydi ve açıkçası daha önceden tasarlanmış herşey ortada. Sabo'yu çakma olarak görüyorum ben, ısınamadım karaktere. Bu arctada Luffy gibi davranıyor resmen tavırları ortada , sonu Ace gibi olacak, bence gereksiz yere pohpohlanmış bir karakter, impel down'da görürüz artık kendisini bir sonraki durakta.

Şu Sabo bir karakter dersi versin hele.Ne karakter gösterdi de ders olarak aldınız ? aa doğru kin tutmuyordu değil mi :D polyanalar sever.

Dofiyi seviyorsam kötü ve şerefsiz olduğu için seviyorum. Kaliteli kötü karakter. Yok dofi öyle yapmak istemedi yok iyi aslında yok kardeşi hain gibi durumları geçiniz.

Bana göre Sabo sonradan tasarlanmış ve önümüze sunulmuş bir karakter. Doflamingo 200.bölümlerden beri olan birisiydi ve açıkçası daha önceden tasarlanmış herşey ortada. Sabo'yu çakma olarak görüyorum ben, ısınamadım karaktere. Bu arctada Luffy gibi davranıyor resmen tavırları ortada , sonu Ace gibi olacak, bence gereksiz yere pohpohlanmış bir karakter, impel down'da görürüz artık kendisini bir sonraki durakta.
Ace 154. bölümde gözüküyor ve omzunda Sabo'yu işaret eden bir dövme var. Sana göresi öyle olsa da seri gerçekleri ortaya koyuyor. Hiçbir şey ortada değilmiş demek ki. Sen karakteri sevmiyorsun diye olmadık gerçekleri ortaya koyar ve kendini bunu inandırırsan bu mitomani, yani kendi yalanına inanma olur. Luffy gibi davranmasına gelecek olursak ne alakası var? Luffy gibi davransa BB'ye tekme tokat dalar. O ne yapıyor? Kin gütmediğini söylüyor. Söylediğin herhangi bir şey gerçeği yansıtmıyor resmen. Karakteri sev sevme. Bu senin bileceğin iş ama olmadık şeyler niye öne sürüyorsun?

Şu Sabo bir karakter dersi versin hele.Ne karakter gösterdi de ders olarak aldınız ? aa doğru kin tutmuyordu değil mi :D polyanalar sever.
Karakter savunan konuşmalarınızın şu şekilde özetlenebilmesi beni üzüyor: "Ehehehe."

Ace 154. bölümde gözüküyor ve omzunda Sabo'yu işaret eden bir dövme var. Sana göresi öyle olsa da seri gerçekleri ortaya koyuyor. Hiçbir şey ortada değilmiş demek ki. Sen karakteri sevmiyorsun diye olmadık gerçekleri ortaya koyar ve kendini bunu inandırırsan bu mitomani, yani kendi yalanına inanma olur. Luffy gibi davranmasına gelecek olursak ne alakası var? Luffy gibi davransa BB'ye tekme tokat dalar. O ne yapıyor? Kin gütmediğini söylüyor. Söylediğin herhangi bir şey gerçeği yansıtmıyor resmen. Karakteri sev sevme. Bu senin bileceğin iş ama olmadık şeyler niye öne sürüyorsun?

Karakter savunan konuşmalarınızın şu şekilde özetlenebilmesi beni üzüyor: "Ehehehe."
Belkide o '' S '' dövmesi Spade korsanları için konuldu seri başında nereden biliyon :D

Sonra değiştirdi belkide.

"X" işareti ölümü sembolize ediyor işte. Niye üstü çarpılı olsun? Spade Korsanları seve seve WB'ye katılmış zira.
Artık '' Spade '' korsanları yok, Beyazsakal korsanları var diye yapmış olabilir diyorum bende. Sırtınada kocaman bir beyazsakal amblemi yerleştirmiş.

Şu yeni dünyada gördüğümüz karakterlerin çoğu sonradan tasarlanmış açıkça ortada bence. Serinin 150.bölümünde bu kadar geniş çaplı karakterlerle dolu olduğunu sanmıyorum ben.

Bence karakter karşılaştırılması dof ile aynı derinlikte işlenmiş bir karakter karşısında yapılması gerekilir diye düşünüyorum yoksa sabo yada fuji gibi yüzeysel işlenmiş karakterlerin, karakterini konuşmak dof karşısında hava da kalır gibi. Tabi ki ilerde daha derin işleneceğini düşünüyorum sabo ve fujinin özellikle sabo.. Belki ilerde sevmediğimiz bir karakter ortaya koyacak her ikisi de bilemeyiz, ama dofun çizgisi belli detaylı bir şekilde gördük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık