Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Artık '' Spade '' korsanları yok, Beyazsakal korsanları var diye yapmış olabilir diyorum bende. Sırtınada kocaman bir beyazsakal amblemi yerleştirmiş.

Şu yeni dünyada gördüğümüz karakterlerin çoğu sonradan tasarlanmış açıkça ortada bence. Serinin 150.bölümünde bu kadar geniş çaplı karakterlerle dolu olduğunu sanmıyorum ben.
Spade Korsanlarını ilk ne zaman öğreniyoruz? :)

Bence karakter karşılaştırılması dof ile aynı derinlikte işlenmiş bir karakter karşısında yapılması gerekilir diye düşünüyorum yoksa sabo yada fuji gibi yüzeysel işlenmiş karakterlerin, karakterini konuşmak dof karşısında hava da kalır gibi. Tabi ki ilerde daha derin işleneceğini düşünüyorum sabo ve fujinin özellikle sabo.. Belki ilerde sevmediğimiz bir karakter ortaya koyacak her ikisi de bilemeyiz, ama dofun çizgisi belli detaylı bir şekilde gördük.
Elbette her şeyiyle işlenmiş karakterleri konuşmak gerekir ama burada karakterlere vs. attırmıyoruz ve bu sebeple görünenler üzerinden konuşmak mecburiyetindeyiz. Onlar laf attığı için onları örnek gösterdim ben de mecburen.
Zaman atlaması öncesi :)

Ne zaman öğrendiğimizin bir önemi yok ayrıca, Spade korsanlarını o zamanlar tasarlamış zaten, ben Sabo'dan bahsediyorum.
Biri 552 biri 583 ama sen 30 bölümden dolayı Sabo'yu düşünmüş olamaz diyorsun öyle mi?

Elbette her şeyiyle işlenmiş karakterleri konuşmak gerekir ama burada karakterlere vs. attırmıyoruz ve bu sebeple görünenler üzerinden konuşmak mecburiyetindeyiz. Onlar laf attığı için onları örnek gösterdim ben de mecburen.

Biri 552 biri 583 ama sen 30 bölümden dolayı Sabo'yu düşünmüş olamaz diyorsun öyle mi?
O dövmeyi 552'den çok önce görmedik mi?

Sağ kısma bak ;

Taa alabasta zamanlarında görüyoruz resmen. Spade'de o zaman tasarlanmış, Ace'i yaratan adam korsan tayfasınıda yaratmaz mı sence?

O dövmeyi 552'den çok önce görmedik mi?
Dövmeyi 154'te gördük. Ben Sabo'dan bahsediyorum. Ace ölürken yani 574. bölümde Sabo'dan bahsediyor. Spade Korsanlarından 552. bölümde bahsediliyor. Sen arada 22 bölüm olmasına rağmen Spade Korsanlarını düşünmüştür ama Sabo'yu sonradan eklemiştir diyorsun, doğru mu?

Dövmeyi 154'te gördük. Ben Sabo'dan bahsediyorum. Ace ölürken yani 574. bölümde Sabo'dan bahsediyor. Spade Korsanlarından 552. bölümde bahsediliyor. Sen arada 22 bölüm olmasına rağmen Spade Korsanlarını düşünmüştür ama Sabo'yu sonradan eklemiştir diyorsun, doğru mu?
Hayır bak anlamadın.

Ace'in o dövmesi zaten baştan itibaren Spade korsanları olarak yaratılmış olabilir diyorum. Ace korsan tayfasız mı geziyordu zaten? Spade korsanları orada yaratılmıştır diyorum, o dövmede ondandır. 150. bölümlerde 200.bölümlerde Sabo'yu tasarlamamıştır diyorum, anlatmak istediğim bu.

552, 574 olayına girmedim hiç.

Hayır bak anlamadın.

Ace'in o dövmesi zaten baştan itibaren Spade korsanları olarak yaratılmış olabilir diyorum. Ace korsan tayfasız mı geziyordu zaten? Spade korsanları orada yaratılmıştır diyorum, o dövmede ondandır. 150. bölümlerde 200.bölümlerde Sabo'yu tasarlamamıştır diyorum, anlatmak istediğim bu.

552, 574 olayına girmedim hiç.
Spade Korsanlarının üzerini çizmesi için bir sebep yok bana kalırsa ama madem o şekilde düşünüyorsun, eh bu da senin fikrin. :bilmem:

Var bak adam Beyazsakal'a tapıyor, ben Beyazsakal tayfasındanım diye gurur duyuyor. Spade'yi yokedip artık tamamen Beyazsakalız diyebilir.
Ace'i hiç mi tanımadın? O kadar net konuşuyorsun ama kelime seçimleri vesaire çok yanlış. Sana romanı okumanı öneriyorum. http://www.korsanfan.com/konu/one-piece-magazine.6069/page-117#post-959615
Romandan bir kesit:
Deuce cevap olarak, Ace de dahil olmak üzere Maça Korsanlarının WB Korsanları tarafından mağlup edildiğini fakat WB'nin onları affettiğini söylüyor. Bu, WB'ye borçlu oldukları anlamına geliyor. Deuce, "Sen benim yegane kaptanımsın, Ace. Ne tür bir yaşamak istiyor olursan ol senin peşinden gelmek istiyorum. Lakin WB'yi öldürmeye çalışmak istiyorsan bunu açık bir şekilde yapmalısın. Beni sana ihanet ettirme." diyor.
Seriyi okumanı önermeyeceğim elbette.

Ace değil tayfası yer ediniyor WB Korsanları arasında ama Ace inatla WB ile dövüşmeye devam ediyor. Kabullenmeyen Ace zaten. Bir şey sildiği falan yok yani. Tayfasıyla arasında da oldukça özel bir ilişki var.

Edit: One Piece Green: Secret Pieces kitabında S'in Sabo'yu temsil ettiği açıklandı diyeceğim, onu da sonradan çıkarmışlar diyeceksin misal. Ne diyeyim. Gel kapatalım konuyu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık