Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Sabo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    159
Nasıl ya ? şimdi Dof Smoker'ı öldürmeye çalışırken Aokiji engel oluyor.Aokiji istediğini elde ettiği için dövüşmesine gerek yok lakin Dof'un foyası ortaya çıkacak öldürmesi lazım Smoker'ı ama ne hikmetse geri vitese takıyor.
Adam haklı aokijinin bir vasfı yok marine kurallarına göre dofa saldırması sadece marineye olan güveni sarsar ne diye saldırsın adam saldırsa kime ne açıklayacak marine yi pesine takmaktan başka

Tam kafesi geçtik saboyu yener iste saboda ne gördük karşı güç
Şu an Luffy'nin sahip olduğu güçleri bile tam göremedik. Sabo'dan detaylı bilgi alamama sebebimiz adamın güçsüz olmasından kaynaklanmıyor. Karakter üzerine serinin en uzun arcı yazılmadığı için detaylı bilgimiz yok. Fujitora'nın da görmedik mesela detaylı olarak. Mihawk'ın da. Böyle karakter çok. Yanlış bakıyorsun.
Kardeş İngilizce yok Türkçe'sini atarsan anlaşabiliriz belki.
O da ben de yok. :( Merkez Dof'a kayıyor diyor kısaca.

Şu an Luffy'nin sahip olduğu güçleri bile tam göremedik. Sabo'dan detaylı bilgi alamama sebebimiz adamın güçsüz olmasından kaynaklanmıyor. Karakter üzerine serinin en uzun arcı yazılmadığı için detaylı bilgimiz yok. Fujitora'nın da görmedik mesela detaylı olarak. Mihawk'ın da. Böyle karakter çok. Yanlış bakıyorsun.

O da ben de yok. :( Merkez Dof'a kayıyor diyor kısaca.
Diğer attığın sayfada kukladan yapıyor işte kafesi. Kuklanın olduğu yere kayıyor işte normal değil mi?
Kuzanın dediklerini açıkla sen ilk önce.
4 yonkodan önce Dof diyor adam, hayırdır.

Diğer attığın sayfada kukladan yapıyor işte kafesi. Kuklanın olduğu yere kayıyor işte normal değil mi?
Kuzanın dediklerini açıkla sen ilk önce.
4 yonkodan önce Dof diyor adam, hayırdır.
Banane canım Kuzan ne derse desin. Ben buraya onu söylemeye gelmedim ki. Dof'un içeride olması lazım dedim. :(
Kuklaya değil Dof'a.

Gördüğüme göre yorum yapmamın nesi yanlış var sayımlarla bakarsak herkesi çok güçlü görürüz

Adam haklı aokijinin bir vasfı yok marine kurallarına göre dofa saldırması sadece marineye olan güveni sarsar ne diye saldırsın adam saldırsa kime ne açıklayacak marine yi pesine takmaktan başka
Marine niye peşine takılsın ? Dof zaten marine askerlerini öldürerek savaş ilan etmiş oldu bir de onu engelledi diye Aokiji'ye mi saldıracaklar ? Sen bugünlük git yat istiyorsan kafa gitmiş senin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık