Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Vinsmoke Ailesi

Donquixote Family vs Vinsmoke Family

• Kullanılan toplam oy
    162
@Reiper , @Millennium Wizard
1.CC Dofun müttefiki tayfasından sayılmaz tam olarak tayfadan saymayın.

2.Mugiwaralarında hepsi savaşa dahil olmadı,dahil olanlarsa kısıtlı güçleriyle dahil oldular. Mesela Zoro hiç kasmadı kendini,Franky General değildi sırf yumruğuyla dövüştü. Brook ve Usoop sadece tek attılar rakiplerine. Sanji,Nami,Chopper,Robin ise kapışmadılar bile.

3.Oda o arc Mugiwara Fleetin gücünü göstermek istedi tayfadan öte onları ciddi vslere soktu. Sonuçta o adamlarda tayfanın altındaki yancılar.

4.2 tayfada tam halleriyle kapışsalar büyük ihtimalle kazanan taraf bizim tayfa olurdu.

Bu konuya gelecek olursak.Dofly tüm çocukları alabilir tek başına diye düşünüyorum. Babayı ise geri kalanları darma duman eder. Hiç olmadı oyuncak yaparlar :D

Özet geçecek olursam ne Dofly tayfası çöp.(Bence Yonkou oluşumları dışındaki en güçlü 3 tayfadan biri)Nede yonko dengi bir oluşumdur.Fakat Dofly bence tayfasıyla beraber genel toplam olarak tüm Shichibukailerden daha büyük bir tehdittir.
1 CC, Dof için çalısan bir adam, Dofun adamı yani onun ailesinden sayılabilir.

2. Usopp kime tek attı, Sugara mı, güldürmeyin yahu. :) Jora Brook Nami ve Choppera tek attı hepsini esere dönüştürdü. Sanji Vergoya ve Dofa yenildi. Zoroyu bayıltti Yeti Cool kardeşler. Monet Luffyi hapsetti. CCyi saymazsan bir Robin bir de Franky kalıyor PHde savaşmayan. Onları da Dressrosada rahat yerlerdi kalanlar. Zoro hiç kasmadı da nafile. Bir ömür uğraşsa Pikayı yenemezdi, yerini bile bulamazdı Luffy yardım etti. :)

3. Luffynin müttefikleri tayfanın altında deģiller, Luffynin altındalar ve ordani adamların çoğu Sanji ve Zorodan güçlüdür. Kavendiş, Ćinjao, Hajrudin, Ćinjaonun oģlu, Barto vs vs bir sürü adamla savaştı Dof ailesi. Mugiwara bana kalırsa kendi müttefiklerini bile yenemez. Dof ailesini yenmesi ise mümkün değil. :) istersen alt alta yaz bütün üyeleri farkı görürsün. :)

1 CC, Dof için çalısan bir adam, Dofun adamı yani onun ailesinden sayılabilir.

2. Usopp kime tek attı, Sugara mı, güldürmeyin yahu. :) Jora Brook Nami ve Choppera tek attı hepsini esere dönüştürdü. Sanji Vergoya ve Dofa yenildi. Zoroyu bayıltti Yeti Cool kardeşler. Monet Luffyi hapsetti. CCyi saymazsan bir Robin bir de Franky kalıyor PHde savaşmayan. Onları da Dressrosada rahat yerlerdi kalanlar. Zoro hiç kasmadı da nafile. Bir ömür uğraşsa Pikayı yenemezdi, yerini bile bulamazdı Luffy yardım etti. :)

3. Luffynin müttefikleri tayfanın altında deģiller, Luffynin altındalar ve ordani adamların çoğu Sanji ve Zorodan güçlüdür. Kavendiş, Ćinjao, Hajrudin, Ćinjaonun oģlu, Barto vs vs bir sürü adamla savaştı Dof ailesi. Mugiwara bana kalırsa kendi müttefiklerini bile yenemez. Dof ailesini yenmesi ise mümkün değil. :) istersen alt alta yaz bütün üyeleri farkı görürsün. :)
hahahaha iyi güldüm bu yoruma ya yok sanjiden zorodan güçlülermiş yok zoro bir ömür ugraşsa pikayı yenemezmiş hangi hayal dünyasından ürünler hacı bunlar banada söylede bi ara oralara ugriyayım
Zoro dedigin adam o saydıgın adamların hepsini tek başına yener.

Dellinger bile tek kaç kişiyi indirdi. Bir ara tür dönüyordu.
Bluegilly , Suleiman, taktisyen şişko ,Boksör felan alayına gidiyordu.

Dof ve abatılmış bir balondan başka bir şey olmayan tayfası bir ara Wb tayfasını alıyordu anketlerde. Dof Cracker'i falan eziyordu vs. Bu ankette de açık ara farkla önce olmaları şaşırtmadı. Dof fanları en az Zoro fanları kadar tehlikeliler. :/

Başlığı okumadan Germa ordusunu ve Dressrosa'daki şu askerleri de işin içine kattığımdan Vinsmoke Ailesi demiştim.Şimdi baktığımda kararsız kaldım açıkçası.Sayı avantajı aklımı çeldi.

hahahaha iyi güldüm bu yoruma ya yok sanjiden zorodan güçlülermiş yok zoro bir ömür ugraşsa pikayı yenemezmiş hangi hayal dünyasından ürünler hacı bunlar banada söylede bi ara oralara ugriyayım
Zoro dedigin adam o saydıgın adamların hepsini tek başına yener.
Pes oynasalar belki yener haklısın, bir de batakta şansı olabilir Zoronun ama tek girerse şansı olur, eşlide kaybeder bana kalırsa. :)

Dof ve abatılmış bir balondan başka bir şey olmayan tayfası bir ara Wb tayfasını alıyordu anketlerde. Dof Cracker'i falan eziyordu vs. Bu ankette de açık ara farkla önce olmaları şaşırtmadı. Dof fanları en az Zoro fanları kadar tehlikeliler. :/

Başlığı okumadan Germa ordusunu ve Dressrosa'daki şu askerleri de işin içine kattığımdan Vinsmoke Ailesi demiştim.Şimdi baktığımda kararsız kaldım açıkçası.Sayı avantajı aklımı çeldi.
Sende Dof fanlarından tehlikeli Dofy ve Zoro haterısın, onu da söylesen keşke. Milleti itham etmek yerine.

@Reiper @Millennium Wizard

Bizim tayfa hep handikaplı savaştı bu yüzden darbe aldılar yere serildiler. Fakat handikaplar ortadan kalktıktan sonra iş 1 vs 1 kısma geçince toz duman oldu Dof family. Ha bir de 10 dakka olayında Luffy kendisi diyor zaten, ben 10 dakka kaçarım ama size ne olur bilemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık