Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Vinsmoke Ailesi

Donquixote Family vs Vinsmoke Family

• Kullanılan toplam oy
    162
Süleyman mı çöp yada tekme atan uzun bacak ? Git arena dövüşlerine tekrar bak bence.
Jora orada kazandı ama mangakanın kurbanı oldu.Eh bunların kurtulması gerekiyor.Brook da dostça yaklaşıp gardını indirdi ve ihanet edip tayfayı kurtardı.Adam Squardo gibi kesti anında.Jora'yı senaryo gereği aptal olarak göstermese tayfa nasıl kurtulacak.
Süleyman çöptü evet. Rebecca'ya bile tek atamadı.
Jora'nın Brook'un kesişini farketmemesinden bahsediyorum. Bu onun güçsüz olduğunu gösterir. Örneğin Kyros aynı durumda olsa Brook'un kesişini göremez miydi?

Squardo olayı ise çok farklı. Marco orada diyor zaten eskiden olsa o darbeyi yemezdi diye. Yani beyazsakalın darbeyi yemesi hastalığı ve yaşlılığı ile alakalı bir durum.

Son düzenleme:
O kadar da abartmayın Dof tayfası o kadar da çöp değil. Çöp demiş olabilirim ama ben Zoro'ya ya da bizim tayfadaki bazı kişilere oranla çöpler anlamında kullandım. Açın bir bakın Pica'nın o dev formuna içinde Kyros'un da olduğu grup nasıl tepki veriyor diye...

Süleyman çöptü evet. Rebecca'ya bile tek atamadı.
Jora'nın Brook'un kesişini farketmemesinden bahsediyorum. Bu onun güçsüz olduğunu gösterir. Örneğin Kyros aynı durumda olsa Brook'un kesişini göremez miydi?

Squardo olayı ise çok farklı. Marco orada diyor zaten eskiden olsa o darbeyi yemezdi diye. Yani beyazsakalın darbeyi yemesi hastalığı ve yaşlılığı ile alakalı bir durum.
Böyle düşünürken sana ne desem boş.Ancak şunu diyeyim.Doflamingo'nun beğenmeyip tayfaya almadığı isim Bellamy.Adamın 295 milyon ödülü var.Luffden öyle yada böyle kan almış bir adam.En azından Sanji gibi vurabilirken.

Bellamy tayfaya girse bile en fazla Dellinger gibi olurdu.Düşün artık onun üstündekileri.Doflamingo ailesi çok güçlü isimlerden oluşuyordu.Yeni dünyada adaya çökmek Vinsmoke'un denizinde terör estirmek kolay iş değil.

Dof tayfasında 3 adam var bence. Tabii Vergo'yu da sayarsak.
1.Dof
2.Pica
3.Vergo
3.5 da Sugar olsun hadi
Dof harici diğer 2 kişinin 2 kişilik dövüşmesi lazım bu durumda. Dof büyük etmende olsa bu savaşı kaybedebilir.

Millennium Wizard dedi ki:
Böyle düşünürken sana ne desem boş.Ancak şunu diyeyim.Doflamingo'nun beğenmeyip tayfaya almadığı isim Bellamy.Adamın 295 milyon ödülü var.Luffden öyle yada böyle kan almış bir adam.En azından Sanji gibi vurabilirken.

Bellamy tayfaya girse bile en fazla Dellinger gibi olurdu.Düşün artık onun üstündekileri.Doflamingo ailesi çok güçlü isimlerden oluşuyordu.Yeni dünyada adaya çökmek Vinsmoke'un denizinde terör estirmek kolay iş değil.
Neyse tartışmayalım senle daha fazla. Bellamy baya çöptü bence. Ama bunu sana kanıtlamaya çalışsam uzadıkça uzayacak. Benimde o kadar zamanım yok malesef :(

Dof ailesi çöp yaygarasını ilk kim çıkardı merak ediyorum.Gerçeği yansıtmıyor.Hepsi canavar gibi adamlardı meyvelerden bahsetmiyorum bile.

Dellinger gibi alt kademe eleman bile geleni geçeni tekledi.Bak ama aile tek yedi masalı değil gerçekten tekledikleri oldu.

Jora'yı bile yollasan meyvesi perişan eder.Vinsmoke ekstra teknoloji kullanmazsa gaz silahı gibi hiçbir şansları yok.
+1.000.000...

Vinsmokeun ne özelliģi var bir ben göremedim sanırım. Dof ailesi bugün kapışsa yine Mugiwarayı yener. Vinsmokeun ne tekniği var kimi yenmişler de bu kadar abartılıyorlar anlamadım. Jora tek başina Brook, Nami, Choppere tekledi la. Vinsmoke ne olduģunu anlama yarısı resim olur diğer yarısı da oyuncak olur. :)

+1.000.000...

Vinsmokeun ne özelliģi var bir ben göremedim sanırım. Dof ailesi bugün kapışsa yine Mugiwarayı yener. Vinsmokeun ne tekniği var kimi yenmişler de bu kadar abartılıyorlar anlamadım. Jora tek başina Brook, Nami, Choppere tekledi la. Vinsmoke ne olduģunu anlama yarısı resim olur diğer yarısı da oyuncak olur. :)
Dof ailesi daha önce Mugileri yenemedi tam tersi ezimiyete uğradılar. Orayı atlamışsın Sayın Savcı'm.

Dof ailesi daha önce Mugileri yenemedi tam tersi ezimiyete uğradılar. Orayı atlamışsın Sayın Savcı'm.
Nerde yenemedi?

CC Luffy Franky Robin üçlüsüne aynı anda tek attı.

Yeti Cool kardeşler Zoro Usopp ve biri daha vardı onları bayılttı.

Dof ve Vergo Sanjiyi yendi.

Dof Luffyi defalarca yendi. Birinde kafasını kesebilecekken yumruk attı. Birinde elini bağlayıp aşaģı attı. Vs sonunda kaçırmasalar yine öldurecekti 10 dakika kacırdılar.

Jora Brook Nami ve Choppera tek attı.

Monet Luffyi hapsetti, aşağısı bosluk olmasa ölüp gidecekti.

Bunlar Dof Ailesinin yarısı bile değil ve ortada Mugiwara tayfası kalmamış. Var sen düşun durumu. :)

+1.000.000...

Aynen.Mangaka karşısına çıkarmadı tayfanın yarısını.Tam kapasite tayfayı çıkaramazdı zaten arada güç ve meyve farkı vardı.Bizim tayfada öyle meyveleri bırak kimisinde meyve bile yok.

Anca 1000 tane ittifak toplattı tümen sistemi yapıp öyle yendirtti.Aileyi bizimkilerin yardımsız alma ihtimali olsa bunu çizerdi zira öyle fırsatları hiç kaçırmaz. :)

Aile bizim tayfaya karşı savaşmadı ki.Sanji ve tayfanın çoğu savaşmadı zaten.Nereye yenemiyor bizimkileri.Dressrosada aileyle kapıştırmadı mangaka.Sadece Luffy ve Zoro adam akıllı dövüştü.Hadi eklesen Franky ile Brook var ya gerisi ?

@Reiper , @Millennium Wizard
1.CC Dofun müttefiki tayfasından sayılmaz tam olarak tayfadan saymayın.

2.Mugiwaralarında hepsi savaşa dahil olmadı,dahil olanlarsa kısıtlı güçleriyle dahil oldular. Mesela Zoro hiç kasmadı kendini,Franky General değildi sırf yumruğuyla dövüştü. Brook ve Usoop sadece tek attılar rakiplerine. Sanji,Nami,Chopper,Robin ise kapışmadılar bile.

3.Oda o arc Mugiwara Fleetin gücünü göstermek istedi tayfadan öte onları ciddi vslere soktu. Sonuçta o adamlarda tayfanın altındaki yancılar.

4.2 tayfada tam halleriyle kapışsalar büyük ihtimalle kazanan taraf bizim tayfa olurdu.

Bu konuya gelecek olursak.Dofly tüm çocukları alabilir tek başına diye düşünüyorum. Babayı ise geri kalanları darma duman eder. Hiç olmadı oyuncak yaparlar :D

Özet geçecek olursam ne Dofly tayfası çöp.(Bence Yonkou oluşumları dışındaki en güçlü 3 tayfadan biri)Nede yonko dengi bir oluşumdur.Fakat Dofly bence tayfasıyla beraber genel toplam olarak tüm Shichibukailerden daha büyük bir tehdittir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık