Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Ekim'de Hbo'dan görünüşe göre efsane olacak bir dizi geliyor. JJ Abrams ve Jonathan Nolan'ın elinden çıkmış ve Anthony Hopkins'te oynuyor.
Yapay zekalar üzerine yapılmış aynı adlı filmden esinlenme.
Daha dun Wayward pines bitirdim ve şunu fark ettim ulan bu adamlar hep aynı şeyi pişirip pişirip sunuyor ya Evraka olsun Heaven mı ne olsun bir ara yazın kısa bir dizi vardı o olsun şimdi üsteki Lost adamları bir adaya bir yere sok 1-2 gizem koy salla gitsin modun'da dizi yapıyorlar ya Dizi dediğin gizem üstüne kurulur arkadaş adamlar daha 3. 4. bölümde her şeyi vermişler üstekide daha Trailerda vermiş ne lan bu :artiz:

Son düzenleme:

Unknown

Benimde ilgimi çekti açıkçası preacher bence gelecek vaad ediyor.

Daha dun Wayward pines bitirdim ve şunu fark ettim ulan bu adamlar hep aynı şeyi pişirip pişirip sunuyor ya Evraka olsun Heaven mı ne olsun bir ara yazın kısa bir dizi vardı o olsun şimdi üsteki Lost adamları bir adaya bir yere sok 1-2 gizem koy salla gitsin modun'da dizi yapıyorlar ya Dizi dediğin gizem üstüne kurulur arkadaş adamlar daha 3. 4. bölümde her şeyi vermişler üstekide daha Trailerda vermiş ne lan bu :artiz:
Bu dizi kontrolden çıkan yapay zekalar üzerine. Eğer dediğin gibi buna benziyorlarsa hak veririm ama bu adamlar 70'lerin filminden esinlenmişler zaten. Orjinallik gibi bir iddaaları yok. İzlemedim ama Jonathan Nolan ve JJ Abrams'ın bir başka dizisi Person of İnterest çok beğeniliyor. Üstelik Poi'de yapay zeka üzerine. Bu dizi birde üstüne Hbo'dan çıkınca bomba olur bence. Benim beklentim büyük.

Peaky Blinders nasıl ? Bilen ya da izleyen var mı? Böyle enteresan bir dizi arıyordum da bunu buldum. Tabi GOT da güncele gelebilirsem bunu da izlerim inşallah ..

Peaky Blinders nasıl ? Bilen ya da izleyen var mı? Böyle enteresan bir dizi arıyordum da bunu buldum. Tabi GOT da güncele gelebilirsem bunu da izlerim inşallah ..
Ingiliz çingenelerinin yavaş yavaş güçlenmesini anlatiyor cok saglam dizi bence akiyor mafya dizisi seviyosan izle tek dezavantajı senede 6 bölüm geliyor sonra deli gibi bekliyon

Dizi baya güzel. Müzikleri ve oyunculuklar hoşuma gitti benim. İzlemeni tavsiye ederim. Pek değeri bilinen bir dizi değil.

Penny Dreadful bitmiş, üzdü.
Altyazı çevirmeni bugünden beri bitti diye ağlıyorum diye tweet atıp duruyor :( Güzel diziydi. Keşke devam etseydi ama hangi kaliteli dizi devam etti ki. Son 2 bölümü izleyemedim henüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık