Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Ucuz mu geldi anlamadım. Sadece bebeğin maliyetidir o. Dizinin bölüm maliyeti 15 milyon dolarmış. İlk sezonu için öyle bir yazı okumuştum.
5 milyon dolardan bahsediyoruz abi, nasıl az gelebilir. DEVASA bir miktar bu. O bebek üzerine 5 milyon dolar ne harcamış olabilirler, nasıl bir teknoloji ve masraf çıkarmış olabilir ki? Aklım almıyor doğrusu.

Game of Thrones gibisi gelmedi falan yazmışlar. Tüm dünyada yankı uyandırdı falan demişler. Bunu yazan adamın Lost'tan haberi yok galiba. Asıl Lost gibi bir dizi gelmedi.
Lost'un ilk 2 sezonundaki hype, günümüzün sosyal medyanın güçüne rağmen yaklaşan dahi olammıştır. İnternet kafelerde başka bişey konuşulmazdı. Benim yaşım nispeten küçük olduğu İçin tam anlamaıyla kavramıyordum. Yaşı büyük olanlar 4-8-15-16-23-42 ezbere bilirlerdi. Kafe sahabi abimiz Tr altazılı yüklemişti 1 bölüm izlerdik hergün. İlk izlediğim yabancı hatta tamamına hakim olarak izlediğim ilk dizidir. Şimdi olsa acaba ne gibi etkileri olurdu merek konusu. Heralde her bölüm sonrası sosyal medyanın yarısı Lost olurdu.

Son düzenleme:
Lost'un ilk 2 sezonundaki hype, günümüzün sosyal medyanın güçüne rağmen yaklaşan dahi olammıştır. İnternet kafelerde başka bişey konuşulmazdı. Benim yaşım nispeten küçük olduğu İçin tam anlamaıyla kavramıyordum. Yaşı büyük olanlar 4-8-15-16-23-42 ezbere bilirlerdi. Kafe sahabi abimiz Tr altazılı yüklemişti 1 bölüm izlerdik hergün. İlk izlediğim yapancı hatta tamamına hakim olarak izlediğim ilk dizidir. Şimdi olsa acana ne gibi etkilerdi olurdu merek konusu. Heralde her bölüm sonrası sosyal medyanın yarısı Lost olurdu.
Lost dizi tarihinde adeta çığır açan bir yapımdır ve sadece dizidir. Game of Thrones her şeyini kitaptan aldığı sürece güzeldi. Kitap bitince mal gibi kaldı senaristler, saçma sapan devam ettirdiler diziyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık