Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Dallas
Arada bir şeyler
The X Files
The Sopranos
Lost
Mad Men
Breaking Bad
Got

Zaman içinde küresel olarak en çok takip edilen diziler.

Lost'un ilk 2 sezonundaki hype, günümüzün sosyal medyanın güçüne rağmen yaklaşan dahi olammıştır. İnternet kafelerde başka bişey konuşulmazdı. Benim yaşım nispeten küçük olduğu İçin tam anlamaıyla kavramıyordum. Yaşı büyük olanlar 4-8-15-16-23-42 ezbere bilirlerdi. Kafe sahabi abimiz Tr altazılı yüklemişti 1 bölüm izlerdik hergün. İlk izlediğim yabancı hatta tamamına hakim olarak izlediğim ilk dizidir. Şimdi olsa acaba ne gibi etkileri olurdu merek konusu. Heralde her bölüm sonrası sosyal medyanın yarısı Lost olurdu.
Son sezonları çok gömülüyor ama iyiydiler bence.

Ben de 1.sezondan yana kullanıyorum oyumu. Özellikle Billy Bob Thornton ve Martin Freeman gibi asla yan yana oynayabileceklerini düşenemediğim 2 oyuncuyu izlemekten çok keyif aldım. Lester'in şapşallığı da beni çok eğlendirdi. Tüm yan karakterler de çok iyiydi, görüntü yönetmenini de alkışladım çıkardığı iş için. 3.sezon ise sevdigim bir oyuncu olan Ewan Mcgregor'un hem de 2 rolde olmasına rağmen (bunu oldukça anlamsız buldum ayrıca) aynı tadı vermemesi hayal kırıklığı oldu benim için. Belki her sezon mini-dizi olarak ayrı ayrı isimlerde olsa farklı dusunebilirdim. Kötümüydü değil ama 1.sezonun üzerine çıkamadı bende.
Yalnız sen Fargo için yorum yapmışsın. True Detective başka bir dizi.

Onagh

Lester'in şapşallığından nasibimi almışım bende. Niye böyle Fargo'ya atladım anlamadım. Siliyorum ?

Onagh

Oyuncular falan da aynı değil. Güldürdün akşam akşam. Kendimden şüphe ettim. "Billy Bob Thornton" var mıydı yahu diye kendime sordum bir an.
? True Detective'e giydireyim hızımı almışken. Bunda da daha ağır akmasına rağmen 1.sezon tarafındayım. Daha güzel bağlandı final. 2.sezon 1'e göre aksiyonu daha fazlaydı ve karakterler daha fazlaydı. Sanki bazı sekanslar da bana kopuk geldi. Matthew McConaughey bana hep sabun köpüğü filmlerde oynayan biri gibi gelirdi daha önce. Oyuncu karakterinin yadsınamayacağını farkettim izlerken 1.sezonda ve çok başarılı buldum. 2.sezonda Colin Farrell'i ise bir karakteri değil kendini oynar gibi gördüm.

The Queen's Gambit, Vezir Gambiti dizisi bitirdim. Bayadır da dizi izlemiyordum, satranç için biraz merak ettim diziyi. Hoş diziydi, kadın fazla ruhsuz, duygsusuz, robot, güzel olsa da :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık