Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Gelirse iyi olurda,karakterleri hafızamıza filmlerinden kazındı ,oyuncuların hepsi garipsenecek gibi
Gandalf, Boromir, Theoden ve Galadriel dışında kimseyi garipsemem. Garipsenecek matah bir oyunculuk de görmedik filmlerde. Tabi dizi oyuncularını Jon Snow, Khalesii seçimleri gibi yapacaklarsa işimiz yaş. :(

Mr.Robot 4 bölüm birden izledim ,psikolojim bozuldu .Elliot'un kafasından bende istiyorum .Hannibal'dan sonra izlediğim en sağlam psikolojik dizi diyebilirim:sapkali:

Funduska

Gandalf, Boromir, Theoden ve Galadriel dışında kimseyi garipsemem. Garipsenecek matah bir oyunculuk de görmedik filmlerde. Tabi dizi oyuncularını Jon Snow, Khalesii seçimleri gibi yapacaklarsa işimiz yaş. :(
Denethor ? Legolas ? Samwise ? Grima ? Eowyn ? Eomer ? Bu insanların her biri kendi başına bile sayısız filme ve diziye damga vurmuş,müthiş oyuncular bunlar olmadan yüzük üçlemesi olamaz.Silmarillion'u çekseler ya neden zaten efsane olan bi seriyi çekecekler sil baştan ?

Denethor ? Legolas ? Samwise ? Grima ? Eowyn ? Eomer ? Bu insanların her biri kendi başına bile sayısız filme ve diziye damga vurmuş,müthiş oyuncular bunlar olmadan yüzük üçlemesi olamaz.Silmarillion'u çekseler ya neden zaten efsane olan bi seriyi çekecekler sil baştan ?
Denethor ve Grima kalbürüstü idi ama yerleri doldurulamayacak kadar değil. Eowyn dışındakiler de benim için tırt oyunculuklardı.Sayısız diziyi bilmem de hangi filme damga vurmuşlar?

Biraz önce Prison Break'in ilk sezonu bitirdim.Ama adamlar hakkatten yapmış helal olsun.Gerçekten sürükleyici ve izlerken insanı geriyor.Hele son 2 bölüm enfes.Ha tabii zorlama yerler var ama sürükleyiciliği bu açığını kapatıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık