Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Funduska

Denethor ve Grima kalbürüstü idi ama yerleri doldurulamayacak kadar değil. Eowyn dışındakiler de benim için tırt oyunculuklardı.Sayısız diziyi bilmem de hangi filme damga vurmuşlar?
Orlando Bloom (legolas):Karayip Korsanları Serisi,Truva,Cennetin Krallığı
Karl Urban (eomer):Riddick serisi,Doom (çekildiği döneme bakılınca grafik ve hikaye bakımından çok iyi)
Sean Astin (samwise):İzlediğim başka filmi yok fakat oyunculuğu gayet iyiydi.
Bunlara ek olarak bir de;
Viggo Mortensen (aragorn):Adam dizi seti dışında bile kostümü ve kılıcıyla geziyor.O derece rolüne aşık ve severek yapan bir insan.Hidalgo filmi ile bana atları sevdiren insan.

Orlando Bloom (legolas):Karayip Korsanları Serisi,Truva,Cennetin Krallığı
Karl Urban (eomer):Riddick serisi,Doom (çekildiği döneme bakılınca grafik ve hikaye bakımından çok iyi)
Sean Astin (samwise):İzlediğim başka filmi yok fakat oyunculuğu gayet iyiydi.
Bunlara ek olarak bir de;
Viggo Mortensen (aragorn):Adam dizi seti dışında bile kostümü ve kılıcıyla geziyor.O derece rolüne aşık ve severek yapan bir insan.Hidalgo filmi ile bana atları sevdiren insan.
Karayip Korsanları'na damga vuran isim bellidir, gerisi onun ışığından sönmüştür.
Diğer filmleri izledim ama Orlando abimizin vasat oyunculugu tam gaz devamdır.

Karl abimizin oynadığı filmleri izlemedim.

Samwise'ı kitapta çok severim. Ama filmde hüsran, Frodo'yu oynayan yine daha iyi, Sean Astin bildiğin kötü oyuncudur nazarımda.

Viggo abimiz hakkında söylediklerine katılıyorum. Adam işine aşık, hakkını vermeye çalışıyor. Şark Vaatleri'nde Rus mafya adamını canlandırmak icin uzun sure Rusya'da kalmış, hatta mafyalara karışmış bile diyorlar. Ama tüm çabasına ve takdirime ragmen çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.

Son bölümle birlikte Dark Army'nin elinde Zaman makinası çıkacak gibi.
Okadar epik bişey çıkacağını zannetmiyorum.Yönetmen çok fazla flasback ve flasforwad kullanıp iyice kafa karıştırıyor.
Elliot vurulduktan sonra hastanede gösterdi daha sonra hapse attılar ama hala dışarlarda geziyor eleman, bişeyler cıkacak ama bekliyelim...

Okadar epik bişey çıkacağını zannetmiyorum.Yönetmen çok fazla flasback ve flasforwad kullanıp iyice kafa karıştırıyor.
Elliot vurulduktan sonra hastanede gösterdi daha sonra hapse attılar ama hala dışarlarda geziyor eleman, bişeyler cıkacak ama bekliyelim...
hapsemi attılar? Benmi kaçırdım yoksa köpek yüzünden olanımi diyorsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık