Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Tom Bombadil'i görebileceksek, Faramir adam gibi işlenecek se neden olmasın!
Vay babanın kemüğüne inşallah yaparlar da izlemeye değer bir şeyler görürüz :alkis: hemide kitaba daha sadık bir projeden söz ediyorlar. Got 3 sezondan sonra kitaptan kopmaya başlamıştı bu hikayede daralmaya sebep olmuştu :artiz: adamlar havayı iyi kokluyor demek ki eserin aslına bağlı kalmanın önemini görmüşler :D

@GeorgeRMartin Öncelikle babamın kemiklerini rahat bırak gardaş.:(

GOT'ta kitaptan kopmaları anlıyorum. Çünkü ortada sonlandırilmayan bir kitap var. Ve senaristler kendilerince bir yol çizmek zorundalardı.
Yüzüklerin Efendisi'nde çok hikaye dışına çıkacaklarını sanmam. Ama reyting için cağnım karakterleri maymun ederlerse, bol küfrümu yerler. Bir Faramir hayalkırıklığıni daha kaldıramam. :mad:

@GeorgeRMartin Öncelikle babamın kemiklerini rahat bırak gardaş.:(

GOT'ta kitaptan kopmaları anlıyorum. Çünkü ortada sonlandırilmayan bir kitap var. Ve senaristler kendilerince bir yol çizmek zorundalardı.
Yüzüklerin Efendisi'nde çok hikaye dışına çıkacaklarını sanmam. Ama reyting için cağnım karakterleri maymun ederlerse, bol küfrümu yerler. Bir Faramir hayalkırıklığıni daha kaldıramam. :mad:
Hayret nidasıydı la o şahsıma münhasırdır yoksa kimsenin babasını kastetmedim vay anasını derken kimsenin anasını kast etmememiz gibi :D Ben Martin'e danışarak gayet kitapla uyumlu gidebileceklerini düşünüyorum Got'ta fakat adamlar oyuncu kadrosunu genişletmemek için bir çok önemli karakteri hiç ettiler, yok saydılar bu da eserin etkileyiciliğini düşürdü bence. Tabi bu durum gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olduğunu değiştirmiyor.

Glorfindel en büyük kederimdir.

Umarım iyi sonuçlanır bu muhabbetler. Zaman Çarkı, Got spin off dizileri ve Lotr. İzleyecek dizi eksikliği yaşamayız. :/
Glorfindel'i unutmuşum, katılıyorum.

Hayret nidasıydı la o şahsıma münhasırdır yoksa kimsenin babasını kastetmedim vay anasını derken kimsenin anasını kast etmememiz gibi :D Ben Martin'e danışarak gayet kitapla uyumlu gidebileceklerini düşünüyorum Got'ta fakat adamlar oyuncu kadrosunu genişletmemek için bir çok önemli karakteri hiç ettiler, yok saydılar bu da eserin etkileyiciliğini düşürdü bence. Tabi bu durum gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olduğunu değiştirmiyor.
Tamamdır o zaman. :) Martin'le yapım şirketi arasında ne döndü,dönüyor; hiçbir fikrim yok. Martin sonunu getirmeye de hevesli değil zaten romanın. İlk 3-4 sezonunun yeri hep ayrı kalacak tabii ki.

Aynen katılıyorum ilk sezonun olayı tamamen bilinmezlikti. Ancak bu sezonda öyle bir şey yok. Kurgu var sadece. Gene de güzeldi.

Ayrıca yazık oldu Steve'e. Kızların efendi yerine piç tercihindeki piç olarak düşündüler kendisini. Ancak fazla iyi oynayınca devam etsin diye yerine başka bir piç buldular. Hep looser olmak ayrı ama cool'dan looserlığa düşüş de başka bir şey arkadaş.

O yeni gelen elemanla bir an my classmate's hot mom olayına girecekler sandım, her ne kadar Amerikan dizileri son zamanlarda zıvanadan çıkmış olsalar da bu dizinin olayı nostalji olduğu için yapmazlar herhalde.

Evet asıl olayı gizem, bilimkurgu olan dizide tek yaptığım yorumun aşk üçgenlerine dair olması da bir garip. Küçükken babaannem yüzünden maruz kaldığım evlilik programlarından dolayı içimde bir Müjde Ar mı büyüdü anlamadım.

Neyse geç olmuş daha fazla saçmalamadan yatayım.

Ha birde upside down'un her şeyiyle bu evrenle aynı olması o kadar da tesadüf değil bence. Bence eskiden orası bir çeşit paralel evrendi ama sonra uzaylılar ham yaptılar. Şimdi de sıra bizim evrene geldi bir sonraki sezonlar onu korumaya çalışacaklar.
Steve konusu çok hızlı değişti zaten. Ben sevmiyorum öyle bir anda olan değişimlere. Karakter dediğin iki üç bölümde değişmemeli.

İkinci sezon olaylarla beraber karakterlerin büyüme ve gelişmelerini gösterdiler. Ergenlik dönemi, kız-erkek ilişkileri vs

Power dizisini izlemeyi düşünüyorum güzel mi izleyen var mı.?
Benim hatırladığım iki tane Power dizisi var. Birisi süper güçlerle alakalı olan, izlemesen bir şey kaybetmezsin. İki sezon zaten.

Diğeri uyuşturucu vs olan. Ben ilk iki sezonu izledim. İyiydi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık