Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

İlk sezonu daha bir farklıydı bence. İkinci sezonu da süper ama ilk sezondaki o bilinmezlik, karamsar hava yoktu gibi. İlk sezonda hiçbir şeyi tahmin edemiyorduk o yüzden daha çok hoşuma gitmişti.
Keşke 3. sezon hemen gelse :)
Aynen katılıyorum ilk sezonun olayı tamamen bilinmezlikti. Ancak bu sezonda öyle bir şey yok. Kurgu var sadece. Gene de güzeldi.

Ayrıca yazık oldu Steve'e. Kızların efendi yerine piç tercihindeki piç olarak düşündüler kendisini. Ancak fazla iyi oynayınca devam etsin diye yerine başka bir piç buldular. Hep looser olmak ayrı ama cool'dan looserlığa düşüş de başka bir şey arkadaş.

O yeni gelen elemanla bir an my classmate's hot mom olayına girecekler sandım, her ne kadar Amerikan dizileri son zamanlarda zıvanadan çıkmış olsalar da bu dizinin olayı nostalji olduğu için yapmazlar herhalde.

Evet asıl olayı gizem, bilimkurgu olan dizide tek yaptığım yorumun aşk üçgenlerine dair olması da bir garip. Küçükken babaannem yüzünden maruz kaldığım evlilik programlarından dolayı içimde bir Müjde Ar mı büyüdü anlamadım.

Neyse geç olmuş daha fazla saçmalamadan yatayım.

Ha birde upside down'un her şeyiyle bu evrenle aynı olması o kadar da tesadüf değil bence. Bence eskiden orası bir çeşit paralel evrendi ama sonra uzaylılar ham yaptılar. Şimdi de sıra bizim evrene geldi bir sonraki sezonlar onu korumaya çalışacaklar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık