Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

İron Fist çıktı. 2 bölüm izledim. Şimdilik fena değil. Daredevil'a yaklaşamaz ama eleştirmen sitelerinin gömdüğü kadar da kötü değil.

İron Fist çıktı. 2 bölüm izledim. Şimdilik fena değil. Daredevil'a yaklaşamaz ama eleştirmen sitelerinin gömdüğü kadar da kötü değil.
Ben de 5. bölüme geçtim. Hiç fena değil, Jessica Jones ve Luke Cage'den daha iyi bence. Daredevil kadar iyi değil ama yaklaşamaz da değil. Eleştirmenler öyle gömmüş ki Flash gibi basbayık bir şey bekliyordum ben. O kadar gömülecek ne varsa. Dövüş sanatçısı kahraman deyince Ipman gibi bir dizi mi bekliyorlardı anlamadım.

Dizi Luke Cage'den çok daha iyi. Ben de yedinci bölümdeyim şu an. Yalnız şu ana kadar gözüme batan tek olumsuz şey; dövüş sanatlarının, mistik güçlerin merkezi sayılabilecek bir yerde 15 yıl eğitim alıp Iron Fist olan bir karakter için daha epik dövüş koreografileri yapılabilirmiş. Ya da oyuncuya yakışmyor hareketler bilemedim. Daredevil'da Charlie Cox'un dövüş hareketleri daha gerçekçi geliyordu bana.

Eski dönem HBO yapımlarından sona sakladığım Oz da bitmek üzere. Tıpkı The Wire ve Six Feet Under gibi efsane bir diziymiş. Her karakteri ayrı bir efsane. Diziye İlk başladığımda nefret ettiğim bir sürü karakter vardı. Dizi ilerledikçe her şey değişti. Aryan Kardeşliği'ni bile zamanla sevdim. Sadece Shirley Bellinger ve Timothy Kirk'ü sevemedim dizi boyunca sanırım.

Gerçek bir hapishane dizisi isteyen bu diziyi izlesin. Prison Break gibi ergen dizisi değildir, adamı çarpar.

O diziye ancak ''gibi'' olarak yaklaşırlar. SFU>all.
Sfu'yu izleyenler çok abartıyor. Bence baya sıkıcı bir diziydi. Ölümü çarpıcı bir şekilde işlemesi dışında bi numarasını göremedim. İki sezon izledim. David ve Keith'i eşcinsel aşklarında ki inişler çıkışlar, Nate'in manyak sevgilisi, ergen Claire ve manitaları, annesinin o çiçekçiyle ve diğer adamla olan gidişli gelişli ilişkisi vs. Vs. Klasik Türk dizilerinde ki bol aşklı dizilere benziyordu. Tek farkı dediğim gibi çarpıcı bir şekilde ölümü işlemesi.

Diziyi babası çekmiş gibi saydırmayacak insanlar karşı yorum yaparsa sevinirim çünkü daha önce başıma geldi.

Mihawk

Sfu'yu izleyenler çok abartıyor. Bence baya sıkıcı bir diziydi. Ölümü çarpıcı bir şekilde işlemesi dışında bi numarasını göremedim. İki sezon izledim. David ve Keith'i eşcinsel aşklarında ki inişler çıkışlar, Nate'in manyak sevgilisi, ergen Claire ve manitaları, annesinin o çiçekçiyle ve diğer adamla olan gidişli gelişli ilişkisi vs. Vs. Klasik Türk dizilerinde ki bol aşklı dizilere benziyordu. Tek farkı dediğim gibi çarpıcı bir şekilde ölümü işlemesi.

Diziyi babası çekmiş gibi saydırmayacak insanlar karşı yorum yaparsa sevinirim çünkü daha önce başıma geldi.
Bazen bir diziyi çok seversin; yarattığı atmosfer olsun, oyunculuk olsun vs. Bana bu yönleri ağır bastığı için kötü yönleri gölgelemiş olabilir. Sende ise tam tersi. Diziyi çekenler ile alakam yok. :D

Bazen bir diziyi çok seversin; yarattığı atmosfer olsun, oyunculuk olsun vs. Bana bu yönleri ağır bastığı için kötü yönleri gölgelemiş olabilir. Sende ise tam tersi. Diziyi çekenler ile alakam yok. :D
Aynen. Oyunculuk iyi. Psikolojik karakter tahlilleri iyi. Böyle buhranlı bir havası var o da güzel yansıtılmış. Ama akıcı olaylar olmadığı için devamını getiremedim. Karakterlere ısınmadan izlenebilecek bir dizi değil kesinlikle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık