Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Çay içip iyileşince bırakanlardan mısın? :D (Mesela ben.)
4. sezonu 1-2 arkadaşla beraber izlediğimiz için bırakamadım. Gelmiş geçmiş en kötü dizi sezonlarından biriydi. Green Arrow büyü yaptı lan düşünebiliyor musunuz? Justice League animasyonlarında izlediğim favori karakterime büyü yaptırdılar anasını satayım. Felicity'nin ailevi buhranlarından doğru düzgün G.A göremedik, bütün sezon ilk sezonun 2 bölümünde attığı kadar ok atmadı. Klavyeye patır patır vurarak nükleer füzeleri havada döndürdüler falan. İğrenç bir sezondu düşündükçe sinirleniyorum. ''Olicity'' fokluğuna hiç girmiyorum. 5. sezona başlamamıştım ama flashbacklerin nasıl bağlanacağını falan merak ediyordum, hem de ilk bölümler için ''oha düzeldi lan eski Arrow döndü'' falan dediler. Hakikaten fena değildi, şimdi yine saçmalamaya başladı. Sırf flashbackler nasıl bağlanacak merakımdan haftada 40dk dan ölmem herhalde diye izliyorum :(

4. sezonu 1-2 arkadaşla beraber izlediğimiz için bırakamadım. Gelmiş geçmiş en kötü dizi sezonlarından biriydi. Green Arrow büyü yaptı lan düşünebiliyor musunuz? Justice League animasyonlarında izlediğim favori karakterime büyü yaptırdılar anasını satayım. Felicity'nin ailevi buhranlarından doğru düzgün G.A göremedik, bütün sezon ilk sezonun 2 bölümünde attığı kadar ok atmadı. Klavyeye patır patır vurarak nükleer füzeleri havada döndürdüler falan. İğrenç bir sezondu düşündükçe sinirleniyorum. ''Olicity'' fokluğuna hiç girmiyorum. 5. sezona başlamamıştım ama flashbacklerin nasıl bağlanacağını falan merak ediyordum, hem de ilk bölümler için ''oha düzeldi lan eski Arrow döndü'' falan dediler. Hakikaten fena değildi, şimdi yine saçmalamaya başladı. Sırf flashbackler nasıl bağlanacak merakımdan haftada 40dk dan ölmem herhalde diye izliyorum :(
Felicity gelmiş geçmiş en itici karakterlerden olabilir, ilk sezonda fena değildi çünkü ekranı doldurmuyordu, sonradan çok bozdu :| Anladığım kadarıyla daha da fena olmuş :D

Dizinin sakız gibi uzayarak omurgasız bir hal almasını zevkle takip ediyorum. :D İlk sezonda 5 yıl boyunca bir adada mahsur kalan, orada okçuluk becerileri edinen ve şehre döndüğünde babasının listesini dürerek adaleti sağlayacak olan, sonrasında da bizim bildiğimiz Green Arrow'a evrilecek bir karakter bekliyordum. İlk sezonda öyleydi aslında, bu dediklerimi karşılıyordu ama sonradan öğreniyoruz ki o adada aslında 5 yıl geçirmemiş. Hong Kong'a gitmiş orada olaylar olaylar, oradan Rusya'ya geçiş yapmış orada da kardeşlik vs. saçma sapan olaylar yaşamış. Bir dahaki sezon daha nerelere gittiğini öğreniriz kim bilir.

Bir de ilk sezonlarda o adada 5 yılı çok zor geçirdim, cehennem gibiydi diye diye buhranlara giriyordu, artistik hareketler yapıyordu. Düşündükçe komiğime gidiyor. :D

Felicity gelmiş geçmiş en itici karakterlerden olabilir, ilk sezonda fena değildi çünkü ekranı doldurmuyordu, sonradan çok bozdu :| Anladığım kadarıyla daha da fena olmuş :D
Bir ara Oliver ile evlendiler boşandılar falan kabus gibiydi :D Evlendi buhran, anası geldi buhran, babası geldi buhran, eski sevgilisi geldi buhran. ÖĞF

Bir de ilk sezonlarda o adada 5 yılı çok zor geçirdim, cehennem gibiydi diye diye buhranlara giriyordu, artistik hareketler yapıyordu. Düşündükçe komiğime gidiyor. :D
Hıyar senaristler gelecekte ne yapacağız bu herifi diye bir an olsun düşünmemişler ki :D %100 5 yılı gerçekten adada geçireceğini düşünüyorlardı o zamanlar :D

Slade Wilson reis öldü dizi bitti benim için. 3. sezonu tamam hadi çekin de bitirin der gibi izledim bitirseydiler iyi olurdu. 4. sezonu 2 - 3 bölüm falan izledim . Bu sezonu da öyle yemek yerken falan 15 dk izliyorum biraz başından biraz ortasından gidiyordu. Son bölümleri yine izlemedim. Belediye başganından kanunsuz kahraman mı olur la :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık