Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Daredevil dillerden düşmüyor diye başladım dizi 0.Bu kadar emek harcayıp böyle dandik dizimi yapmışlar.
İlerde açılır diye bi kaç bölüm daha bakayım neler olucak.
Biraz geç bir mesaj ama kimse yazmayınca yazayım dedim. Nesini sevmedin on numara süper kahraman dizisi. Filmlerde dahil marvel'ın en iyi işlerinden biri bence. Nasıl oldu açıldı mı?

Yeni dizilerden Legion'ı takip ediyorum. Güzel başladı. Fargo'nun yapımcısından çıktığı için güzelde devam edeceğine inancım tam. Şans vermekte fayda var.

1 sezon House of Cards izledim. Politik dizi diye açtım biraz sıkıcı olmasını umuyordum ama izlediğim en akıcı dizilerden diyebilirim. Kevin Spacey tek başına yetiyor zaten. Kameraya bakıp konuşma olayı da var ki çok yaratıcı ve güzel düşünülmüş birşey. Herkese tavsiye ederim.

Biraz geç bir mesaj ama kimse yazmayınca yazayım dedim. Nesini sevmedin on numara süper kahraman dizisi. Filmlerde dahil marvel'ın en iyi işlerinden biri bence. Nasıl oldu açıldı mı?

Yeni dizilerden Legion'ı takip ediyorum. Güzel başladı. Fargo'nun yapımcısından çıktığı için güzelde devam edeceğine inancım tam. Şans vermekte fayda var.

1 sezon House of Cards izledim. Politik dizi diye açtım biraz sıkıcı olmasını umuyordum ama izlediğim en akıcı dizilerden diyebilirim. Kevin Spacey tek başına yetiyor zaten. Kameraya bakıp konuşma olayı da var ki çok yaratıcı ve güzel düşünülmüş birşey. Herkese tavsiye ederim.
Yok 9'uncu bölümde sıkıntıdan patlıcaktım bıraktım artık.

Şu sahnenin dandikliğine bak Düblor'un Ra'a al Gul'dan daha fazla sahnesi var neredeyse. İyi ki bırakmışım zamanında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 10)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık