Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Eski dönem HBO yapımlarından sona sakladığım Oz da bitmek üzere. Tıpkı The Wire ve Six Feet Under gibi efsane bir diziymiş. Her karakteri ayrı bir efsane. Diziye İlk başladığımda nefret ettiğim bir sürü karakter vardı. Dizi ilerledikçe her şey değişti. Aryan Kardeşliği'ni bile zamanla sevdim. Sadece Shirley Bellinger ve Timothy Kirk'ü sevemedim dizi boyunca sanırım.

Gerçek bir hapishane dizisi isteyen bu diziyi izlesin. Prison Break gibi ergen dizisi değildir, adamı çarpar.
Abi hbo efsanesi The Sopranos'u yazmamışsın ? Varsa zamanın en kısa sürede izle bence.

Arkadaşlar Tom Hardy'nin baş rolde oynadığı ''Taboo'' dizisini şiddetle tavsiye ederim.
İlk 3 bölümü izledim çok sıkıcı geldi bana. Konu karabüyü , Cadı olaylarına bağlanır dedim ama bi miras peşine düştüler gidiyor. Tom hardynin oyunculuğu çok iyi ama senaryo pek sarmadi beni açıkçası.

Bu "İçerde" dizisinin senaristleri her kimlerse ya teknoloji cahili ya da bizimle dalga geçmek adına yapıyorlar işlerini. La bu kadar cast, emek vs yapmışsın, adama akademinin birincisi demişsin, gitmiş yılanın koynuna atmışsın da şu telefonların şifrelenebileceğini akıl ettiremedin mi bi türlü? Bu ilk de değil, önüne gelen başkasının telefonuna bakıyor dizide. :(

Bu "İçerde" dizisinin senaristleri her kimlerse ya teknoloji cahili ya da bizimle dalga geçmek adına yapıyorlar işlerini. La bu kadar cast, emek vs yapmışsın, adama akademinin birincisi demişsin, gitmiş yılanın koynuna atmışsın da şu telefonların şifrelenebileceğini akıl ettiremedin mi bi türlü? Bu ilk de değil, önüne gelen başkasının telefonuna bakıyor dizide. :(
İnsanlar takmıyor öyle şeyleri. Aksiyon, biraz da kurgu (?) olsa yeter tutması için.

Çok tırt yahu. Bi de bozuk kaset gibi sürekli başa sarıyor olaylar. Kimsenin son 10-15 bölümde "kesin falanca şey açığa çıktı" dediğini sanmıyorum.
Ben tek bir bölüm izledim o da misafirliğe gittiğimdeydi. Adam akademi birincisi ama duran hedefi vuramıyor, çatışma başlatıyor. Bunun gibi bir sürü absürd olay vardı ama hatırlayamıyorum. Bu dizinin neden bu kadar tuttuğunu da anlayabilmiş değilim. Bir sürü açığı ve saçmalığı var.

Ben tek bir bölüm izledim o da misafirliğe gittiğimdeydi. Adam akademi birincisi ama duran hedefi vuramıyor, çatışma başlatıyor. Bunun gibi bir sürü absürd olay vardı ama hatırlayamıyorum. Bu dizinin neden bu kadar tuttuğunu da anlayabilmiş değilim. Bir sürü açığı ve saçmalığı var.
Cast ve tanıtımı iyi. Hikayenin ana mantığı da fena değil ama senaristleri ve yönetmeni için aynı şeyleri diyemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık