Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

Bu seri hala duruyor mu ya?Animesini beğenerek izlemiştim zamanında hatta Allen Walker avatarı kullanıyordum bir aralar.Yine güzel bir seri fakat bölüm gelmiyor sanırım.Olur da mangası biterse bir ara baştan geçiririz.

Not:Animenin 2.sezonu berbat yapılmıştı.

Şimdi mana=milenyum kont bunu biliyoruz. Ama benim aklıma takılan bir şey var. Manga'nın 3. bölümünde Allen Milenyum kontuna,Mana'yı diriltmesini söylüyor. Mana'nın iskeleti çıkıp Allenle konuşuyor. Ama ikisi de aynı kişiyse nasıl Allenle konuşuyor ?

Acaba Cross Allen'in anılarıyla mı oynadı ? @Sir.Zero

Şimdi mana=milenyum kont bunu biliyoruz. Ama benim aklıma takılan bir şey var. Manga'nın 3. bölümünde Allen Milenyum kontuna,Mana'yı diriltmesini söylüyor. Mana'nın iskeleti çıkıp Allenle konuşuyor. Ama ikisi de aynı kişiyse nasıl Allenle konuşuyor ?

Acaba Cross Allen'in anılarıyla mı oynadı ? @Sir.Zero
Valla ben su serinin ikinci sezonunu izleyip sonra mnagaya geçmiştim, kurgu detayları tam olarak aklımda değil ama sen söyleyince hatırladım biraz.
Allen'in içinde anı yerleştirebiliyorsa istediği gibi bunla oynayabiliyordur büyük ihtimalle, başka bir ihtimal gelmiyor aklıma, bu anı yerleştirme mevzusu kafama tam yatmamıştı zaten, maalesef pek bir fikrim yok.

Söz konusu Cross ise böyle değilse bile bir şeyler karıştırmıştır.

@Ölüm Cerrahı hangi kısımları anlayamadın ? Belki yardımcı olabilirim.
Okuyalı oluyor baya, çok net değil de aklımda nasıl kaldıysa öyle bahsedeyim.
Mana - Nea - Allen ilişkisini kuramadım, bir türlü. Nea ya da Mana diğerini yemiş. Bir olmuşlar. Allen aslında Mana'nın köpeğiymiş. Ama Allen lanetlenmiş insan, nasıl oluyor. Mana'nın köpeği öldüğü için çocuğu da suçluyordu. Sonra Earl olması lazım. Akumalaşmayı anlatırken Allen örnek olarak kullanıldı belki de bilmiyorum. Allen, Mana'nın çağırdığı akumaymış. Earl bu işin neresinde, niye ilgilendiriyor onu. Böyle bir şeyler kalmış aklımda. :dd.d

Okuyalı oluyor baya, çok net değil de aklımda nasıl kaldıysa öyle bahsedeyim.
Mana - Nea - Allen ilişkisini kuramadım, bir türlü. Nea ya da Mana diğerini yemiş. Bir olmuşlar. Allen aslında Mana'nın köpeğiymiş. Ama Allen lanetlenmiş insan, nasıl oluyor. Mana'nın köpeği öldüğü için çocuğu da suçluyordu. Sonra Earl olması lazım. Akumalaşmayı anlatırken Allen örnek olarak kullanıldı belki de bilmiyorum. Allen, Mana'nın çağırdığı akumaymış. Earl bu işin neresinde, niye ilgilendiriyor onu. Böyle bir şeyler kalmış aklımda. :dd.d
Oo baya çorba olmuş :D

Nea ya da Mana diğerini yemiş
Mana,kont olmak için Nea'yı yiyor. Sonra aklını kaybedip kendi kafasına sıkıyor ve sonra tekrar canlanıyor. Canlandıktan sonra hafızasını yitirmiş bir şekilde Nea'yı aramaya başlıyor.

Allen aslında Mana'nın köpeğiymiş. Ama Allen lanetlenmiş insan, nasıl oluyor.
Allen'in geçmişine gittiğimizde Mana ve Allen'i(köpek) görüyoruz. Hatırlatayım bu köpek ve bizim insan olan Allenle şu an bir bağlantısı yok.
Mana'nın köpeği öldüğü için çocuğu da suçluyordu
Mana'nın köpeğini Cosimov öldürüyor.

Akumalaşmayı anlatırken Allen örnek olarak kullanıldı belki de bilmiyorum. Allen, Mana'nın çağırdığı akumaymış. Earl bu işin neresinde, niye ilgilendiriyor onu.
Buna net bir cevap veremem teoriye girer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık