Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

Redditte falan cozulmemis gizemlerde tyki mikkte var. Nea ile aralarinda olanlardan oturu mu gizem diye bahsediyolar acaba. Neayla benzerligide var.

En son 2-3 sene önce okumuştum 220 lerde kalmıştım oradan aldım da çıka çıka o kadar senede 10 küsür bölüm çıkmış ama konusu o kadar güzelleşti ki .. Mangaka hasta olmasa net bir çok seriyi rahat tokatlar, Noahlar şu anda çok ön plana çıktı özellikle Mana,Nea ve Kont üçlüsü muazzam işleniyor, Allen in geçmişindeyiz şu anda ama işte sayı sıkıntısı olduğu için unutuluyor, keşke 2 3 seneye bitse de animesini izlesek.

En son 2-3 sene önce okumuştum 220 lerde kalmıştım oradan aldım da çıka çıka o kadar senede 10 küsür bölüm çıkmış ama konusu o kadar güzelleşti ki .. Mangaka hasta olmasa net bir çok seriyi rahat tokatlar, Noahlar şu anda çok ön plana çıktı özellikle Mana,Nea ve Kont üçlüsü muazzam işleniyor, Allen in geçmişindeyiz şu anda ama işte sayı sıkıntısı olduğu için unutuluyor, keşke 2 3 seneye bitse de animesini izlesek.
İzlemeyi özledim. Bence de bir çok seriden çok daha iyi yerlere gelebilirdi.

Noahlar normalde düşman ama son bölümlerde roller değişmiş gibi. Asıl düşman masumiyet haline geldi. Çok ilginç olaylar dönüyor. Anlamadığım bir kaç detay var.

İzlemeyi özledim. Bence de bir çok seriden çok daha iyi yerlere gelebilirdi.

Noahlar normalde düşman ama son bölümlerde roller değişmiş gibi. Asıl düşman masumiyet haline geldi. Çok ilginç olaylar dönüyor. Anlamadığım bir kaç detay var.
Ya şu Cross u bulup kalbin peşine düşen psikopat var ya o ne olacak? Hiç bir fikrim yok. Mana yani (Kontun ele geçirdiği kişilik) kafayı yemiş durumda Allen i besleyen büyüten o ama kafa duman olduğu için hatırlamıyor, nedense Allenin bedenindeki Nea yı çok sevdim. Şu konağa geri gitsekte geçmişi görsek bir de Bookman ne oldu onuda anlamadım.

Ya şu Cross u bulup kalbin peşine düşen psikopat var ya o ne olacak?
Onu yapan masumiyet. Apo.. bilmem nesi. Noahlar onu tuzakla almayı başardı ama kurtulur.
Noahların da zayıf noktası masumiyet, ruh kovucuların da zayıf noktası masumiyet. Nasıl haklanacak merak ediyorum.

Cross'un geçmişte kız noahla konuşması var. Aslında onlara mı çalışıyordu. Ne gibi bağlantı içinde tam anlayamadım.

Mana yani (Kontun ele geçirdiği kişilik) kafayı yemiş durumda Allen i besleyen büyüten o ama kafa duman olduğu için hatırlamıyor, nedense Allenin bedenindeki Nea yı çok sevdim.
Bu kısmı da anlayamadım. Allen'ı örnek göstererek canlandırılan bir akuma sahnesi vardı. Mana'dan bahsediliyordu. Kim kimin içine girdi ne oldu.

Nea, Kont'un içindekine "sen Mana değilsin." diyordu sanki öyle hatırlıyorum. Bunlar aslında tek vücutmuş, bölünmüşler. Biri birini yemiş.

Allen'ı ele geçirmek istemese Nea iyi olabilirdi. Belki de o Mana. :D Hızlı okuduğum için mi bilmiyorum anlayamadım oraları.

Şu konağa geri gitsekte geçmişi görsek bir de Bookman ne oldu onuda anlamadım.
Bookman ve Lavi'nin o konakta tutulduğunu düşünüyorum. Allen geçmişiyle beraber onları da bulmuş olacak.

Son düzenleme:
Onu yapan masuiyet. Apo.. bilmem nesi. Noahlar onu tuzakla almayı başardı ama kurtulur.
Noahların da zayıf noktası masumiyet, ruh kovucuların da zayıf noktası masumiyet. Nasıl haklanacak merak ediyorum.

Cross'un geçmişte kız noahla konuşması var. Aslında onlara mı çalışıyordu. Ne gibi bağlantı içinde tam anlayamadım.
Cross o aileden felan deniyor ama bilmiyorum zaten amacı Alleni konakçı olarak tutup Nea yı yaşatmaktı sanırım.

Bu kısmı da anlayamadım. Allen'ı örnek göstererek canlandırılan bir akuma sahnesi vardı. Mana'dan bahsediliyordu. Kim kimin içine girdi ne oldu.

Nea, Kont'un içindekine "sen Mana değilsin." diyordu sanki öyle hatırlıyorum. Bunlar aslında tek vücutmuş, bölünmüşler. Biri birini yemiş.

Allen'ı ele geçirmek istemese Nea iyi olabilirdi. Belki de o Mana. :D Hızlı okuduğum için mi bilmiyorum anlayamadım oraları.
Aslında Mana ile Allen şöyle hatırlarsan palyaço mana yani (kont) köpeğine Allen adını felan koymuş ne alakaysa belki bu ruh taşıma işini Allenin soyundan biri yapacaktı ama kimse kalmadığı için Allen a kalmış oldu... Diğer olay şu bahsettiğin akuma olayı o olayda şöyle Allenin içindeki Nea Manayı çağırmak istiyor ki diğer noahlar gibi tekrar dönebilmek için ama Kont başka bir kişilik Mana bir anda Kont oluyor yani Kont Manayı ele geçiriyor o sırada Mana yerine kont geldiği için de kont akumaya çeviriyor. Ben öyle algıladım bir çok yerde de böyle demişler o akuma olayı böyle

Aynanın içinde manyak manyak konuşuyor ya bu Mana işte o aynada ki Kont ... Neanın ruhunu yiyor.. sonra yarım kişik oluyor Manayı da tüketiyor ama kardeşini öldürdüğü için bunalıma giriyor, palyaço olayına giriyor yani unutuyor travma yaşıyor. Allen yani (Nea) diyor ya sen manasın Allenle sen vakit geçirdin şöyle böyle bu dumur zaten..

Bookman ölecek herhalde ya Lavi senelerdir görünmüyor o konakta tuhaf şeyler var.

Cross o aileden felan deniyor ama bilmiyorum zaten amacı Alleni konakçı olarak tutup Nea yı yaşatmaktı sanırım.
Vay hain. Nea için debelenip durmuş. O kadar usta dedik. Tüü rezil, Allen'ın kuyusunu kazıyormuş. :oops:

Aslında Mana ile Allen şöyle hatırlarsan palyaço mana yani (kont) köpeğine Allen adını felan koymuş ne alakaysa belki bu ruh taşıma işini Allenin soyundan biri yapacaktı ama kimse kalmadığı için Allen a kalmış oldu... Diğer olay şu bahsettiğin akuma olayı o olayda şöyle Allenin içindeki Nea Manayı çağırmak istiyor ki diğer noahlar gibi tekrar dönebilmek için ama Kont başka bir kişilik Mana bir anda Kont oluyor yani Kont Manayı ele geçiriyor o sırada Mana yerine kont geldiği için de kont akumaya çeviriyor. Ben öyle algıladım bir çok yerde de böyle demişler o akuma olayı böyle

Aynanın içinde manyak manyak konuşuyor ya bu Mana işte o aynada ki Kont ... Neanın ruhunu yiyor.. sonra yarım kişik oluyor Manayı da tüketiyor ama kardeşini öldürdüğü için bunalıma giriyor, palyaço olayına giriyor yani unutuyor travma yaşıyor. Allen yani (Nea) diyor ya sen manasın Allenle sen vakit geçirdin şöyle böyle bu dumur zaten..
Nea-Mana-Kont bermuda şeytan üçgeni.
İnan şuan bile aklıma tam oturamadı.O öyle bu böyle şu şöyle derken karıştı yine toparlayamadım. :hhh:
Birde Tyki Mikk'te var işin içinde. O da bazı şeyleri hatırlamıyor gibi. Nea ile Mana'nın konuştuğu sahneler de Tyki'ye laf atıyorlardı. Ne alaka. İyice çorba oldu aklım. :oleyo2:

Tekrar bi sakin kafayla okumam lazım. Ya da animesi gelirse -umarım gelir- o zaman oluşur bir şeyler.

Bookman ölecek herhalde ya Lavi senelerdir görünmüyor o konakta tuhaf şeyler var.
Lavi, Bookman'ın yanındaydı. Lavi'yi kullanarak Bookman'ı konuşturmaya çalışıyordu. Canı yanıyor ciğerimin. :agla:

O konak bence Allen'ın gideceği konak. Ama bulundukları yer noah kızın hayal dünyasında oluşturduğu bir alan.
Bookman ölsün de Lavi yaşasın. Yetiş ya Allen. Yetiş ya Kanda. :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık