Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

Vay hain. Nea için debelenip durmuş. O kadar usta dedik. Tüü rezil, Allen'ın kuyusunu kazıyormuş. :oops:

Nea-Mana-Kont bermuda şeytan üçgeni.
İnan şuan bile aklıma tam oturamadı.O öyle bu böyle şu şöyle derken karıştı yine toparlayamadım. :hhh:
Birde Tyki Mikk'te var işin içinde. O da bazı şeyleri hatırlamıyor gibi. Nea ile Mana'nın konuştuğu sahneler de Tyki'ye laf atıyorlardı. Ne alaka. İyice çorba oldu aklım. :oleyo2:

Tekrar bi sakin kafayla okumam lazım. Ya da animesi gelirse -umarım gelir- o zaman oluşur bir şeyler.

Lavi, Bookman'ın yanındaydı. Lavi'yi kullanarak Bookman'ı konuşturmaya çalışıyordu. Canı yanıyor ciğerimin. :agla:

O konak bence Allen'ın gideceği konak. Ama bulundukları yer noah kızın hayal dünyasında oluşturduğu bir alan.
Bookman ölsün de Lavi yaşasın. Yetiş ya Allen. Yetiş ya Kanda. :oops:
Şimdi 3 sene sonra felan gene unutursak buradan okuruz, eminim ki seri bitse direk animeye çekerler ikinci sezon sonu 200 küsürlere denk geliyor ilk sezon 100 bölüm zaten kesin çekecekler ama neyse en azından kadın bitirmek için uğraşmıyor, aklımıza geldikçe okuruz... Birde bu olaylar animede daha net anlaşılır unutuyoruz hep xd

Şimdi 3 sene sonra felan gene unutursak buradan okuruz, eminim ki seri bitse direk animeye çekerler ikinci sezon sonu 200 küsürlere denk geliyor ilk sezon 100 bölüm zaten kesin çekecekler ama neyse en azından kadın bitirmek için uğraşmıyor, aklımıza geldikçe okuruz... Birde bu olaylar animede daha net anlaşılır unutuyoruz hep xd
Mangakası kadın mı :eek: E.Oda gibi hikayeyi bilen editörleri yokmuymuş. Devam ettirseler. :oops:
Çok güzel seri ama tıkanıyor. Devamı yok. :üzgünüm:

Mangakası kadın mı :eek: E.Oda gibi hikayeyi bilen editörleri yokmuymuş. Devam ettirseler. :oops:
Çok güzel seri ama tıkanıyor. Devamı yok. :üzgünüm:
Aynen kadın ama baya hastaymış hatta ilk sezon 100 bölüm ya anımede o sıralar anime yapılırken 5 sene felan ara vermiş, sonra tekrar başlamış belli bir aralıktan sonra çizimler felan çok değişiyor. O editör kısmını kimse çözemedi valla .s eskiden yıllıktı, baharlık oldu sonra şimdi 3 aya bir geliyor yani 5 senede anca biter bitiresi varsa da hayır satıyor mu ki bu manga :D

Aynen kadın ama baya hastaymış hatta ilk sezon 100 bölüm ya anımede o sıralar anime yapılırken 5 sene felan ara vermiş, sonra tekrar başlamış belli bir aralıktan sonra çizimler felan çok değişiyor. O editör kısmını kimse çözemedi valla .s eskiden yıllıktı, baharlık oldu sonra şimdi 3 aya bir geliyor yani 5 senede anca biter bitiresi varsa da hayır satıyor mu ki bu manga :D
Hadi ya. Kanser falan mı acaba sürekli hasta, geçmiyor. O haliyle iyi yine çiziyor. Gerçi kanser gibi durumlarda insanların sevdiği işi yapması iyi geliyor ama bilemedim.
3 ayda 1 geliyorsa yine iyi. Gelsin yeter ki.

Teen Wolf ayda bir kere çıkıyordu. İzleyeni baya vardı. Çıkacağı gün dünya ekrana kitleniyordu.
Belki D gray man içinde böyle bekleyenleri vardır. :oops::rolleyes:

Hadi ya. Kanser falan mı acaba sürekli hasta, geçmiyor. O haliyle iyi yine çiziyor. Gerçi kanser gibi durumlarda insanların sevdiği işi yapması iyi geliyor ama bilemedim.
3 ayda 1 geliyorsa yine iyi. Gelsin yeter ki.

Teen Wolf ayda bir kere çıkıyordu. İzleyeni baya vardı. Çıkacağı gün dünya ekrana kitleniyordu.
Belki D gray man içinde böyle bekleyenleri vardır. :oops::rolleyes:
Ay hiç izlemedim xd ne hastası hiç bilmiyorum. Açıkçası araştırmadım yani..

Elinde rahatsızlık var diye okumuştum tabi nekadar doğru bilemem :confused:
Mangada en son alma karma arcı vardı sonra zombiler ,emirin içindeki teşkilatlanma felan falan derken çizimler iyice tuhaflaştı animesinin 2.sezonuna da seslendirme-renklendirme-çizim olarak eski D.gray man'in havasindan uzaklaşmıştı ve bıraktiğimızdan farkli tip olarakta feminen bir Allen vardı...
Cidden șanssız bir anime.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık