Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
MF'de, Crocodile'nin Luffy'den güçlü olduğuna inananlar olduğu için bu garip şıklara inananlar olduğunu görmek şaşırtmıyor.

Öyle bir algı yapılmış ki Croco'nun MF'de güçlenmiş olarak gözüktüğüne dair, herkes Oda açıklamış gibi savunuyor. Mihawk'ı tutmuş falan filan. Yani Luffy tutamadığına göre Croco>Luffy öyle mi? Luffy'nin bilmem kaç arc önce yendiği düşman, bilmem kaç arc sonra Luffy'den daha mı güçlü oldu?

Şu an en fazla 4./5. komutan civarıdır. O da en fazla yani.
Sence ukalalık yapmışmıyım la ben kafam takıldı.

Smoker o seviyede Vergo'ya denktir diye düşunuyorum. Gerçi Smoker'ın Law'a karşı tüm gücünü kullanmadığını,kullanamadığını varsayarsak o zaman işler değişir. Roger'ın Garp'ı Luffy'nin Coby'si olsa Smoker'dan da bi Zephyr çıkar(Kapasite,Güç vs. yönünden).
Denk değillerdi ya, Vergo bariz üstündü bence ama fersah fersah fark yoktu.

Böyle olaylar olur forumlarda. Yazarak tartıştığımız için karşıdaki insanın mimiklerini de göremiyoruz o yüzünden karşıdakinin nasıl tepki vereceğini de bilemeyiz. O yüzden böyle yanlış anlaşılmalar yazılı tartışmalarda olur sen canını sıkma :)
Yok eğer ukalalık yapmışsam kendime ceza vereceğim ondan :D

Bence eksik düşünülen ayrıntılar var.
Mesela alabasta arc ında Croco her şeyden uzaklaşmıştı. Ve o zamandan bu zamana güç algısı çok değişti croco'nun güzel bir meyvesi var ve üstüne haki eklediğinde kolay durdurulamaz diye düşünüyorum. Tabiki Katakuri olur demiyorum ama Oda'nın böyle üstüne düştüğü bir karakter benim fikrimce 2. Komutan seviyesinin altı olmaz.
Meyve uyanışı işlendiğinde eğer herkesin çalışarak yapabildiği bir şeyse Croco öğrenmek için kesinlikle uğraşmıştır.
Mf de bana güce aç göründü güçlenmek isteyecek gibiydi

Crocodile serinin şuanki dinamiklerine göre potansiyeli yüksek bir karakter.

Haki konusunun işlenmediği dönemlere göre bile oldukça güçlü bir karakterdi. Meyvesinin zayıf tarafı diye bir nane olmasa zaten yenilmeyecekti ki seride bence en güzel üç dövüşten üçüncüsü Croco ile olan dövüştü.

Velhasılı kelam, Croco geri döndüğünde elbette ki Katakuri gibi bir seviyede geri dönmeyecektir ancak bir yonkou'nun 4. veya 5. komutanı olabilecek potansiyele sahip.

Neden?
1-) Amirallere bile yakışır bir şeytan meyvesine sahip. Enel, Magellan gibi.
2-) Haki kullanacaktır; koramiraller kadar.
3-) Crocodile da bu serinin özel karakterlerinden birisidir. :)

Gelince ben bunları mı yazmışım diyeceksin de neyse. Gelince anlarsın zaten karakterin o kadar saklı yönü var ki kim bilir daha neler göreceğiz.

Adam hapiste adamın başka bir şeyini göremeyiz daha beklemeyin boşuna. Adam kendisi diyor istediğim tek şey hapisanede gazete diye. Dof'un bildiği sırrı görürüz sadece ileride o da onun ağzından falan olmaz. Kutsalların kendisinden görürüz.

Dof hapisten çıkamaz bundan sonra. Bizimkileri gazetede görürken kapak hikayesinde görürüz anca Dof'u.
Bekle sen :D Adam direk Kaido'ya bağlı, savaş başladığında İmpel Down'dan çıkan ilk kişi olacak. Editlerim o zaman dursun burada :good:

Bekle sen :D Adam direk Kaido'ya bağlı, savaş başladığında İmpel Down'dan çıkan ilk kişi olacak. Editlerim o zaman dursun burada :good:
Adamlar Dof'u yakalamak istemiş zaten geçmişte. Fakat adam bir şeyler bilmesi sebebiyle bunları da kullanmış. Şimdi adamı ele geçirdiler niye bir daha salsınlar? Attılar hapise işini bitirdiler ki Dof kendisi diyor zaten hapiste bana gazete getirin diye. :D

Dof'u göreceğimiz zamanı ben dedim sana Kaido düştükten sonra falan bizim çocukları gazetede görürken çıkacak kapak hikayesinde. Adamın hiç bir şeyi kalmadı çünkü işlenecek. Bu adam Crocodile tarzı bir adam değil ki yeri geldiğinde yardım etsin. Oradan çıksın yine Law'ın peşine düşen, kendi çıkarları için uğraşan bir tip olur Dof'u biliyorsunuz. O yüzden Mangaka zaten adamı tamamiyle işledi ve hapise attırdı. Gazete istemesinin sebebi de büyük bir olay yaşandıktan sonra gazetede görecek olması ve mangakanın bunu kapak hikayesinde çizecek olması. :(

Adamlar Dof'u yakalamak istemiş zaten geçmişte. Fakat adam bir şeyler bilmesi sebebiyle bunları da kullanmış. Şimdi adamı ele geçirdiler niye bir daha salsınlar? Attılar hapise işini bitirdiler ki Dof kendisi diyor zaten hapiste bana gazete getirin diye. :D

Dof'u göreceğimiz zamanı ben dedim sana Kaido düştükten sonra falan bizim çocukları gazetede görürken çıkacak kapak hikayesinde. Adamın hiç bir şeyi kalmadı çünkü işlenecek. Bu adam Crocodile tarzı bir adam değil ki yeri geldiğinde yardım etsin. Oradan çıksın yine Law'ın peşine düşen, kendi çıkarları için uğraşan bir tip olur Dof'u biliyorsunuz. O yüzden Mangaka zaten adamı tamamiyle işledi ve hapise attırdı. Gazete istemesinin sebebi de büyük bir olay yaşandıktan sonra gazetede görecek olması ve mangakanın bunu kapak hikayesinde çizecek olması. :(
Şiki kaçtıysa Dof da kaçabilir, uçabilen kaç tane karakter var ki evrende. :)

Hadi desen ki misyonu tamamladî, olabilir. Lakin Fransız Ihtilali ilk olarak Bastille hapishanesinde çıkıyor. Yani devrimciler haydiyin dediginde 5.5 kattakiler ayaklanır Bon Chan liderliğinde ve oranın altını üstüne getirirler. Dof sama da fırsattan istifade eder en kötü, bırakin beni burda kalacam diyecek hali yok ya. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık