Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Forumda gereksiz bir şekilde Shichibukaileri övme(Jimbei,Law ve Moriah dışında çünkü onlar çirkin veya Zoronun,Luffynin rakibi) ve komutanları,supernovaları düşük görme furyası var. Koskoca Craker ne hallere düşüyor :(
Hadi onuda geçtim Allahtan Urouge 4 supernovanın yapamadığını yapıp komutan indirmiş.Herkes komutan indiriyor maşallah.

Tokat yemiş gibi söylüyorsun. Croco luffy den çok iş yaptı mf de orayı kaçırmışsın :) luffy nin tek yiyeceği adamlarla kafa tuttu croco. Neyse ben niye söylüyorsam bunu mangaya bakabilirsin.
Mangaya baktım, tokat yemiş, acep dedim sonradan volume ile değiştirdiler mi; hala öyle duruyor.
Luffy MF'de şunu yapamazdı mesela.Adamı k.haki ile meyve savunması yapmaya zorlayan bir karakter olarak gözüktü bana Croco. Bende başta sizin gibi düşünüyordum MF'yi tekrar tekrar okuduğum da aslında o kadar da güçsüz değilmiş lan bu herif dedim.
Tamamen meyve yeteneği, o meyveyi Usoppa ver o da yapar. Sanki Akainuya veyahut önemli herhangi birine bir hasar verebilmiş gibi konuşuluyor ya komiğime gidiyor.

Tamamen meyve yeteneği, o meyveyi Usoppa ver o da yapar. Sanki Akainuya veyahut önemli herhangi birine bir hasar verebilmiş gibi konuşuluyor ya komiğime gidiyor.
Ozaman vista ve marco halt yemiş. İkisi de hasar veremedi olayı meyveye bağlamak kolay tabi :artiz: dofi meyvesini ussopa ver o da kafes açar o da sanjiyi havaya asar ozaman.

Croco ne zaman Mihawkdan kan aldı? Luffy ağzına vuruyor Croconun kak git ötede oyna diyor.
Umarım alabasta için diyorsundur bunu
Ben kan man göremedim de.

Edit: Tamam Croco amirale hasar vuramamış olsun ağızdan kan alan iki tane karakter var Amiral'den biri WB biri Jozu ayrıca Jozu Croco'dan da kan aldı daha sonra kanda alamıyor ya neyse. Croco geri döndüğünde bir 3.komutan seviyesinde olur gözüyle bakıyorum ben.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık