Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
@Sir Crocodile

Doflamingo'nun üzerinden çok olaylar döner daha, özellikle sakladığı şeyler var.

Gözlerini saklaması, Kutsallar hakkında bildiği sır falan filan vesaire, Dof sağlam geri dönecek yani.

Mesela Bon chanda misyonunu tamamlamış bir karakterdir. Ama hala ne yapıyor ne diyor görüyoruz. Yarın bu adamın komutan seviyesinde falan çıkmasını bekler misin? Arlong misyonu tamamlanmıştır, yada east bluedaki karakterlerin hemen hepsi. Gl de Lucci hariç bütün villianlar misyonunu tamamlamıştır. He Oda eski karakterleri kullanmayı sever. Ben demiyorum ki bi daha çıkmaz. Çıkar ama yan karakter gibi yancı gibi o seviyelerde gezen adamlar olacaklar bunlar. Croco dediğin adam Nw görmüş, Wb den Rogerdan dayağını yemiş Gl ye dönmüş karakter. Bu adam ne gelişecek? Yarın öbürgün çıkar haki eklenmiş olur ama Smoker gibi itin götüne sokarlar adamı. Belki o kadar ağır olmaz ama çok farklı olacağını sanmam.
Gelince ben bunları mı yazmışım diyeceksin de neyse. Gelince anlarsın zaten karakterin o kadar saklı yönü var ki kim bilir daha neler göreceğiz.
@Sir Crocodile

Doflamingo'nun üzerinden çok olaylar döner daha, özellikle sakladığı şeyler var.

Gözlerini saklaması, Kutsallar hakkında bildiği sır falan filan vesaire, Dof sağlam geri dönecek yani.
Adam hapiste adamın başka bir şeyini göremeyiz daha beklemeyin boşuna. Adam kendisi diyor istediğim tek şey hapisanede gazete diye. Dof'un bildiği sırrı görürüz sadece ileride o da onun ağzından falan olmaz. Kutsalların kendisinden görürüz.

Dof hapisten çıkamaz bundan sonra. Bizimkileri gazetede görürken kapak hikayesinde görürüz anca Dof'u.

Cracker seviyesimi güldürmeyin yahu :p
Croco dediğimiz eleman Cracker dengi Jozudan omuz yiyince ölümle burun buruna geliyor. Vista falan acımaz Crocoya. En fazla Daifuku kadar çıkar oda eski shici bi itibarı var diye, yoksa görünen kadarıyla okadar bile değildir.

46 yaşına gelmiş, Yeni Dünyada tokatlanıp senelerce önce dönmüş, üstüne iki kere Luffyden tokat yemiş adam Yonko 3. adamı gücünde gelecek. Evet. Moriah da Yonko olarak dönecek, haberiniz olsun.
Edit: Sanjinin bu sefer harbiden planı var.

Hacılar siz ciddimisiniz ya. Seri başında luffy den yediği yumruk ile jozunun omzu aynı etki yaptı. Normalde jozunun omzunu yedikten sonra ölmesi gerekiyordu. E.oda mf de croconun ciddi bir seviyeye geldiğini gösterdi. Madem bartolomeo veya daifuku seviyesinde bu adam ozaman neden birdaha işlenecek ? Arcların gittikçe ciddileşeceğine göre ve rakiplerin güçleneceğine göre boşuna ezmeye gerek yok. Amiral veya sağ kol demiyorum tabiki olaylara objektif bakarsanız anlarsınız. Akainu-mihawk ve dofi ile kafa tutuşabilen biri 2. veya 3. Komutandan aşağı değildir.

Son düzenleme:
Birinin Luffy'nin Garp'ı olması gerekiyor. En yakıştırdığım adam o. Punk Hazard seviyesine takviye yapsa bile Vergo civarı olur, dediğim şeye gelir. Düşüncemle çelişmez.
Smoker o seviyede Vergo'ya denktir diye düşunuyorum. Gerçi Smoker'ın Law'a karşı tüm gücünü kullanmadığını,kullanamadığını varsayarsak o zaman işler değişir. Roger'ın Garp'ı Luffy'nin Coby'si olsa Smoker'dan da bi Zephyr çıkar(Kapasite,Güç vs. yönünden).

600 700 B ortalamaya sahip olur en fazla,olsa olsa olsun cracker.Nedense croconun güçlü olmasını istiyorum anlamsızca,seviyorum ne keratayı:)

Hacılar siz ciddimisiniz ya. Seri başında luffy den yediği yumruk ile jozunun omzu aynı etki yaptı. Normalde jozunun omzunu yedikten sonra ölmesi gerekiyordu. E.oda mf de croconun ciddi bir seviyeye geldiğini gösterdi. Madem bartolomeo veya daifuku seviyesinde bu adam ozaman neden birdaha işlenecek ? Arcların gittikçe ciddileşeceğine göre ve rakiplerin güçleneceğine göre boşuna ezmeye gerek yok. Amiral veya sağ kol demiyorum tabiki olaylara objektif bakarsanız anlarsınız. Akainu-mihawk ve dofi ile kafa tutuşabilen biri 2. veya 3. Komutandan aşağı değildir.
MFde g2li Luffyden tokat yiyordu, orasını kaçırmışsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık