Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157
Kapışabilir demek denk dövüşmek demek gibi oluyor.Birisi şuraya çıkıp Sanji yonkou ile dövüşebilir yazsa el birliği ile toprağa gömerler o arkadaşı.Umarım anlatabilmişimdir.

Alıntı yapmak zorunda hissetmedim kendimi.Lafı kimin söylediģi belli,lafımın kime gittiği belli.Belki biraz sert oldu.Zoro için wanoda amiral olacak diyenlerin olduğu bir yerde belki de ikinci komutanı alır diyen adama bu şekilde konuşmamalıydım.Küfür olduğunu düşünüyorsan yapacak bir şey yok.

Alıntı yap yapma sen bilirsin,ben benim anladığım şekli söyledim,gayet yanlış ve alaycı bir tavır var ve ben kendimi ifade edemedim,diğer etiketlediğimde anlatmak istediğimi yazdım olan bu,benim yapım bu diyorsan bende ona göre yorum yaparım sorun yok,ama alıntı yapıp yaZsaydın daha güzel bir şekilde açıklardım olur biterdi,sanji yonkou nere,zoro ikinci komutan nere
Çıkarımların harika tebrik ediyorum seni.

Ben böyle yorumluyorum. Küfür gibi yorum da atmam bu arada beni bilen üyeler bilir. Yeri geldiği zaman normal tartışırım yeri gediği zaman sert tartışırım ama bir kişinin de tartışmada kalbini kırmamışımdır. Sert tartıştığım olmuştur fakat her zaman da özür dilemesini bilirim. Eğer bu yaptığımdan alındıysan ve bunu küfür gibi gördüysen kusura bakma ama sende pek iyi bir ağızla konuşmuyorsun şuan.

Benim düşüncem de önce ki yazdığım gibi sürekli tekrarlamak da istemiyorum. İstediğin gibi düşünmekte özgürsün zaten forumda herkes aynı düşünse tartışmak için bir sebep kalmaz.
Kardeş valla sert konuştuysam sende kusura bakma,yorum atarken bes kere yazıp sildim,normalde böyle konuşmam,ama kendimi ifade edememişim,olabilir herkesde olabilecek birşey,bana yazsanız açıklarım,ama iki kişi birden alıntı yapmayıp, bu şekilde yazınca insanın zoruna gidebilir,genede siz bilirsiniz,ama benim konuşma tarzımda böyle değil ve dediğin gibi herkes aynı düşünmek zorunda değil katılıyorum,iyi forumlar

İkisine de kıyamam :/ ama şu an için Crocodile'a daha çok şans veriyorum. Wano'dan sonra işin rengi değişir ama bu sefer de Crocodile'ın iki yıl sonraki halini görmemiz gerekecek. Doğrusu, benim Crocodile ile ilgili beklentim hayli yüksek çünkü Mf'deki Crocodile'ın yaptıklarını şu anki Zoro yapar diyemiyorum. Crocodile'ın bana hayal kırıklığı yaşatacağını sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık